Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Note: kolejna bariera pokonana

Galaxy Note: kolejna bariera pokonana

Q! 28 Marca 2012 08:21

0 0

samsung galaxy noteKoreański oddział Samsunga poinformował, że jego hybryda telefonu i tabletu, Galaxy Note, pokonał kolejną barierę rynkową.

O tym, że Galaxy Note sprzedał się najpierw w ilości 1 mln, później 2 mln sztuk, szerzej pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Teraz koreański oddział firmy poinformował, że na rynek trafiło już 5 mln sztuk tego połączenia telefonu i tabletu. Zajęło to firmie 5 miesiecy od momentu jego premiery.




To kolejny rekord zanotowany przez urządzenie Samsunga - wcześniej barierę 20 mln sprzedanych sztuk przekroczył smartfon Galaxy S II.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że aktualna informacja dotyczy ilości urządzeń wprowadzonych do obrotu. Oznacza to, że rzeczywista ich sprzedaż jest niższa od tej raportowanej.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 6

    2. ~Adam  2012-03-28 08:37:17  host: c18-98.icpnet.pl

    Na gruponie jest ciekawa oferta sieci freem. Może warto o tym napisać. A Note jest genialnym sprzętem.

  • 2

    3.  2012-03-28 08:52:00

    Bo wszedl w USA temu podskoczylo ;) jak na tak oryginalny sprzet to bardzo ladny wynik ;)

  • 0

    5. ~Samsara 32  2012-03-28 09:23:14  host: 94.75.84.90

    A Iphone 4 w dniu premiery sprzedał się w ilości ponad 80 mln egzemplarzy. Ale o tym nie napisaliście...

  • 0

    6. ~  2012-03-28 09:32:52  host: z26-10.opera-mini.net

    @5 a co to jest iphone?

  • 0

    7. ~  2012-03-28 09:41:27  host: z27-02.opera-mini.net

    @6 - coś co podnieca samsara. Jak kobieta dla 95% mężczyzn.

  • 0

    8. ~  2012-03-28 09:47:19  host: z11-14.opera-mini.net

    7. Z tą różnicą, że jego podnieca w 100% :-D

  • 0

    9. ~Mucus  2012-03-28 09:51:24  host: host86-150-153-185.range86-150.btcentralplus.com

    I nie tylko jego mnie tez hejterzy! A ta cegle jak ze soba nosicie? W naseserze?!

  • 0

    10.  2012-03-28 09:53:01

    Iphone? To chyba podróbka Sciphona.

  • 0

    11.  2012-03-28 09:55:53

    I jak tu WindowsPhone ma zaistnieć na rynku, skoro sprzedaje się go mniej niż 1 modelu Androida, dodajmy że bardzo specyficznego modelu, z wysokiej półki.

  • 0

    12.  2012-03-28 10:01:30

    Mówi się że tonący brzytwy się chwyta. Tym razem Dwóch (MS i Nokia) tonących razem się trzyma i toną jeszcze szybciej.

  • 0

    13. ~BartekGib  2012-03-28 10:08:04  host: 031011206176.warszawa.vectranet.pl

    Przykra sprawa - na Allegro 11 stron Lumii 710, wszystkie po masakrycznie niskich cenach a i tak klientów brak. Dobry telefon, tylko zbeszczeszczony przez naród zakochany w SrAndroidzie .... A Galaxy Note miałem okazję użytkować przez 1 dzień (dobre i to) i ja tam różnic między i tak badziewnym Galaxy S a Galaxy Note nie widzę. Ten sam system, nakładki, pierdoły, design. Bulić za takie coś plastikowe ponad dwa tysiące uważam za wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

  • 0

    14. ~  2012-03-28 10:10:09  host: z27-02.opera-mini.net

    @9 - no to jesteś w tamtych 5%. Hejterem nie jestem, ale lubię się podbijać z takich jak wy. News jest o Samsungu, jakiś pajac o iP. News o Orange - najazd fanatyków konkurencji. News o iP - pajace o Androidzie. Nigdy nie mogłem tego zrozumieć.

  • 0

    15. ~  2012-03-28 10:14:03  host: z11-14.opera-mini.net

    12. Z tą różnicą, panie z brzytwą, że microsoft stać na okręt podwodny, więc spokojnie, nie utoną...

  • 0

    16. ~  2012-03-28 11:08:58  host: staticline22441.toya.net.pl

    @13 a miałeś 710 w ręku? jak dla mnie wykonanie i kilka innych szczegółów skreśla ten telefon. ratuje go tylko system. a co do sprzedaży to ciekawe ile z tych 5mln sztuk Note - samsung podał info o faktycznie sprzedanych, czyli tych które trafiły do użytkownika końcowego, czy dane te dotyczą sztuk przekazanych do sprzedaży sklepom/operatorom - którzy zakupili ten sprzęt od producenta aby dopiero sprzedać końcowemu użytkownikowi?

  • 0

    18. ~Riko  2012-03-28 11:33:39  host: acys143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 @Samsara [...]A Iphone 4 w dniu premiery sprzedał się w ilości ponad 80 mln egzemplarzy.[...]??? Dziecko! Powiedz tacie żeby cię więcej nie kopał w głowę jak gra z tobą w piłkę. Piłka to ta kulka BEZ WŁOSÓW!!! Od tego zrobiły Ci się guzy w mózgu i wypisujesz później takie farmazony.

  • 0

    19.  2012-03-28 11:50:30

    @16 ale Lumia 710 to jeden z najlepiej wykonanych telefonów. I to nie tylko moje zdanie, ale serwisy internetowe rozpływają się w pochwałach. Ba... testy na portalach anty nokiowych jakość wykonania podają jako jedną z niewielu zalet.

  • 0

    20. ~  2012-03-28 12:27:13  host: staticline22441.toya.net.pl

    @19 a ja miałem wrażenie że plastik rozpadnie się za chwilę w mojej dłoni. wolałbym dołożyć i kupić lumie 800. jak dla mnie 710 to byłby badziew gdyby nie windows phone.

  • 0

    21. ~sueshack  2012-03-28 12:35:14  host: unused-46.229.149.2.atman.pl

    Ludzie to jednak są głupi. Ale w sumie co się dziwić, ktoś przecież kupuje te laptopy z błyszczącymi ekranami i terenowe samochody miejskie - na rynku jest dużo miejsca dla bezsensownych produktów.

  • 0

    22. ~  2012-03-28 14:13:16  host: 178.183.135.129.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    i cały internet dla bezsensownych postów.

  • 0

    23. ~daro  2012-03-28 15:59:51  host: d74-211.icpnet.pl

    u mnie w sklepie Noty schodzą jak ciepłe bułeczki, co dostanę dostawę to po kilku dniach ich nie ma. Lumia swietnie wykonana? OK, ale nie jest trwała... ten "poliweglan" po 2-3 miesiacach lubi pękać między śmieszną srebrną ramką aparatu, a lampą błyskową.. a "Gorilla Glass" sie strasznie szybko rysuje... więc bez szału.

Dodaj swoją opinię