Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Note: ICS dopiero w II kwartale, ale jest na co czekać

Galaxy Note: ICS dopiero w II kwartale, ale jest na co czekać

LuiN 22 Marca 2012 08:03

0 0

samsung galaxy note Samsung zapowiadał nową wersję Androida dla Galaxy Note na I kwartał tego roku, ostatecznie jednak musiał termin ten przesunąć. Jak się jednak okazuje, jest na co czekać - użytkownicy otrzymają pakiet specjalnych dodatków.

Ice Cream Sandwich dla Samsunga N7000 Galaxy Note będzie miał preinstalowany Premium Suite, zawierający poprawioną aplikację S-Pen umożliwiającą automatyczny zapis cyfrowy nie tylko naszych notatek, ale też tabel czy formuł matematycznych.

Premium Suite zawiera też aplikacjię My Story, umożliwiającą tworzenie spersonalizowanych cyfrowych kartek dla przyjaciół i rodziny. Oprócz tego dostaniemy specjalną wersję gry Angry Birds Space z dodatkowymi 30. poziomami, które nie trafią do żadnych innych urządzeń.




Całość uzupełnią funkcje samego ICS-a, czyli Face Unlock, nowy menadżer aktywnych aplikacji czy akcelerowany chipem graficznym interfejs użytkownika.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia urządzenia w katalogu.
Zobacz: test urządzenia.

Źródło tekstu: newswire, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    2. ~vonski  2012-03-22 08:29:09  host: 178.180.206.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dokladnie. Poza tym zamiast urokow czystego ICS bedziemy podziwiac wstretny TouchWiz Samsunga...

  • 0

    3.  2012-03-22 09:09:22

    Dal biznesu Premium Suite, dla zabawy Angry Birds. Narzekacie - to nie sprzęt w którym brakuje pamięci. Ktoś narzekał na snake'a w biznesowych Nokiach? Jest bo jest, fajnie że exclusive, ale nikt nie każe Ci tego uruchamiać.

  • 1

    4. ~  2012-03-22 09:18:08  host: t19-13.opera-mini.net

    Magicy z xda wyciągną angry birds i zrobią port na inne fony

  • 1

    5. ~Mike  2012-03-22 09:18:44  host: 87-205-138-209.adsl.inetia.pl

    @ 1 to jest smartfon dla dzieci. Żaden poważny człowiek nie kupi plastikowej, nieporęcznej patelni by podczas rozmowy wygladać jak pajac z deską kuchenną przy uchu. A z dodatków mogli by dać koszulki z napisem "I love copying Apple".

  • -3

    6. ~Riko  2012-03-22 09:30:41  host: dfs193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 Użytkownicy gejfonów chcieliby taką rozdzielczość i takie parametry jakie mają urządzenia Samsung. Ale niestety - jak się nie potrafi wyprodukować niczego samemu, to jak tu niby złożyć "supersmartfon"??? [...]nieporęcznej patelni[...] Na razie patelnią parzącą w łapki to jest new iPad. Jakby wstawili tam układy z Note, to wasze iPady trzymane na kolanach by wam jądra usmażyły.

  • 0

    7. ~  2012-03-22 09:37:54  host: z11-13.opera-mini.net

    @5 - lepiej dorzucić koszulkę z napisem Think different - support china slaves

  • 0

    8. ~  2012-03-22 09:39:16  host: z11-13.opera-mini.net

    Chinese of coz, a nie że porcelana.

  • 0

    12. ~  2012-03-22 10:07:42  host: z11-13.opera-mini.net

    Sam twierdze że 3,5" to idealna wielkość ekranu. No 3,7" jeszcze ma sens. @10 - kolega ma racje :)

  • -1

    13. ~  2012-03-22 10:15:46  host: z36-05.opera-mini.net

    @6 piękna riposta,gratuluję. Jabolowych trolli,pokroju osobnika o nicku Mike,tak właśnie trzeba gasić.

  • 0

    15. ~Lolek  2012-03-22 10:37:44  host: 212.160.172.70

    Właśnie się mylisz....to jest smartfon dla dzieci!

  • 0

    16.  2012-03-22 10:40:50

    @6 ale przecież exynos słabszy od a5x. Jeśli miarą wydajności jest wielkość ekranu to gratuluję wiedzy:)

  • 0

    17. ~  2012-03-22 10:42:43  host: 85.219.163.130

    @11 przecież w appstore masz wszystkie te same aplikacje co w play market a nawet więcej( tylko nie są 10x powielone przez różnych programistów ) A jeżeli chodzi o wyświetlacz to 3,5 idealne, bo 5 calowy ekran trzeba w dwóch rękach obsługiwać, to już wolę sobie kupić do internetu i tablet który kosztuje porównywalnie do Nota i ma 7 cali.

  • 1

    18. ~kaz  2012-03-22 11:02:54  host: host-62-141-206-88.swidnica.mm.pl

    Galaxy Note jest moim marzeniem.

  • 0

    19. ~PLANET  2012-03-22 11:03:54  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    Co jak co, ale powiem wam ze z czasem uzywania wiekszego ekranu (4,3) czlowiek sie jednak przestawia i mniejszego ekran nie uzywa sie juz tak przyjemnie, jak kiedys... Ale jak powtarzam, to przychodzi z czasem, bynajmniej nie od razu.

  • 1

    20.  2012-03-22 11:05:17

    swoją drogą to chyba i dobrze, że sie nie spieszą, bo z ics to same problemy narazie..

  • 0

    21. ~ws  2012-03-24 13:34:32  host: public10779.xdsl.centertel.pl

    drodzy aplowcy, zastanawia mnie, po kiego grzyba komentujecie newsy, które Was nie dotyczą? Ja na przykład, jestem zachwyconym użytkownikiem Nota i nie mam ciągot, żeby czytać o iphonach i próbować udowodnić wyższość mojego sprzętu. Wasze opinie tutaj są nic nie warte i kompletnie bez znaczenia. Byłbym wdzięczny za opinie o rzeczach o których coś wiecie i najlepiej zupełnie gdzie indziej :). pozdrawiam serdecznie

  • 0

    22. ~damador  2012-03-24 21:22:33  host: 89-77-224-214.dynamic.chello.pl

    @21 dokladnie - trzeba tu zauwazyc ze samsung w ch.. leci z upgradem - dali ciala z SGS II i dlatego opoznienie. warto by tez wspomniecx ze note dostal upgrade lc1 ktory wydatnie poprawia wydajnosc i plynnosc dzialania http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=1&m= GT-N7000&r=1#regiona

  • 0

    23. ~harmider  2012-04-17 22:54:26  host: ip565273e7.speed.planet.nl

    @21 - brawo. @19 - zgadzam się. Prawie rok używałem sgsII - cud miód maliny, szukając smarta brałem pod uwagę wygodę pisania - nie wyobrażam sobie pisania na qwerty na 3,5" pomimo że moje paluchy jakieś ogromne nie są. Na ekranie sgs w trybie portretowym często zdarzało mi się ciskać nie te literki które chciałem. Na NOTE idealnie i w portretowym i w landscape'ie się pisze - pisanie dwoma rękoma to dla mnie zaleta = szybkość, (nie ma pisania za kółkiem! chociaż niestety nie jest to niemożliwe) PS. Jedyna bardziej kompaktowa alternatywa dla NOTE to dla mnie 4,7" ale musiałbym w łapki dostać htc one x (szkoda że nie ma slota na micro sd)

Dodaj swoją opinię