Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Note FE 25 października trafi do sprzedaży w Malezji

Galaxy Note FE 25 października trafi do sprzedaży w Malezji

msnet 12 Października 2017 15:04

1 2

galaxy note fe

Malezja to kolejny rynek, na który trafi odświeżony Samsung Galaxy Note 7 z wymienionym akumulatorem na mniejszy i bezpieczniejszy.

Galaxy Note FE będzie dostępny w Malezji od 25 października, za pośrednictwem sieci sprzedaży firmy Samsung. Telefon od oryginału różni się akumulatorem o zmniejszonej do 3200 mAh pojemności. Poza tym jest to nadal urządzenie z ośmiordzeniowym procesorem Exynos 8890, 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Obudowa jest wodoszczelna (IP68), a wyświetlacz to zagięty na bokach Super AMOLED o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości QuadHD.

Dane telefonu Samsung Galaxy Note 7
Zobacz dane techniczne Samsung Galaxy Note 7 na TELEPOLIS.PL




Nie zabrakło też rysika, który rozpoznaje 4096 poziomów nacisku i wyróżnia całą serię smartfonów Galaxy Note. Cena Galaxy Note FE (Fan Edition) w Malezji to 2599 ringgitów (2233 zł).

galaxy note fe

Zobacz: Galaxy Note FE - prawie 400 tys sztuk w dwa miesiące

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy note fe | samsung

w sumie: 15
  • 0

    1.  2017-10-12 15:08:04

    W przyrodzie nic się nie marnuje. :) Ciekawe czy na kolejnych rynkach się pojawi? A ile kosztował za pierwszym razem, tak właściwie? Dużo staniał?

  • 0

    2.  2017-10-12 15:12:48

    @1, goral2099 - do Europy Note 7 trafił z ceną wynoszącą około 3700 zł. Dokładnej polskiej ceny nie pamiętam.

  • 0

    3.  2017-10-12 15:35:33

    @2 No to jak taka cena będzie to nie wróżę sukcesu bo jest nie wiele niższa od N8.

  • -1

    4. ~  2017-10-12 15:48:55  host: 8.37.231.74

    @3 nie masz pojecia o rynku i ekonomii

  • 0

    6. ~wacuś  2017-10-12 16:04:40  host: user-94-254-166-76.play-internet.pl

    3) Nokia N8 to stary model na Symbianie zaprezentowany w kwietniu 2010... może Ci chodziło o Nokie 8. A to kolosalna różnica.

  • 2

    7.  2017-10-12 16:05:31

    @3, JackLondon - to cena oryginalnego Note 7 z 2016 roku. Gdyby FE wszedł do Polski, raczej na pewno nie kosztowałby więcej niż 3000.

  • 0

    8.  2017-10-12 16:06:24

    #6, Wacuś - raczej o Note8. Nokia 8 kosztuje mniej niż 2600 zł.

  • 0

    9. ~DAREK  2017-10-12 16:46:09  host: user-94-254-133-82.play-internet.pl

    MP TECH (myPhone Badziew Company) nie reflektuje na zakup hurtem i redystrybucję jako autorski koncept "Flagowiec Edition" sprzęt dedykowany dla straży pożarnej ?

  • -1

    10. ~SPAM  2017-10-12 19:20:01  host: cqa87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aha...do Malezji, dobrze wiedzieć. A kiedy trafi do Burkina Faso? Ewentualnie do Gabonu? Już nie mogę dłużej żyć w tej niewiedzy. Kiedy o tym napiszecie? Czekam z niecierpliwością, jestem bardzo ciekawy.

  • 0

    11.  2017-10-12 20:47:40

    @7 Przepraszam. Nie zauważyłem czasu przeszłego :) Myślałem, że jest napisane TRAFI.
    @6 Miałem oczywiście na myśli Note 8 :)
    Jak cena będzie przyzwoita to sądzę, że będzie miał branie. Nadal to jest dobry telefon tylko był problem z akumulatorem. A te chyba wyciągneli z N7 i sprzedali do Apple'a bo teraz iP8 puchnie :)

  • 0

    13.  2017-10-12 21:17:15

    @msnet Widziałem, że artukuł o apce GW trochę wybuchowy był bo nie można już komentować :)

  • 0

    14.  2017-10-12 21:22:13

    @msnet Macie może w planach oddzielne forum/komentarze dla zarejestrowanych użytkowników? Powoli robi się niemiło. Sądzę, że jak ktoś chce na prawdę coś wnieś do dyskusji to się powinien zarejestrować.

  • 0

    15. ~ola  2017-10-12 23:11:06  host: public-gprs395413.centertel.pl

    czyli UŻYWANY, bez funkcji BOOM i jeszcze za taką kase?

  • 0

    16.  2017-10-12 23:29:44