Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Note 8 bez czytnika linii papilarnych na ekranie

Galaxy Note 8 bez czytnika linii papilarnych na ekranie

orson_dzi 8 Czerwca 2017 14:49

3 2

note8

Jeden z przedstawicieli Samsunga poinformował, że Galaxy Note 8 nie będzie miał czytnika linii papilarnych zintegrowanego z ekranem.

Czytnik linii papilarnych na powierzchni ekranu miał trafić do Samsungów Galaxy S8, ale w ostatniej chwili Koreańczycy z niego zrezygnowali. Powodem było zbyt mało czasu na wyprodukowanie czytnika odpowiedniej jakości. Stąd też trafił on na tył obudowy i była to przez wielu mocno krytykowana decyzja. Wygoda korzystania z czytnika znajdującego się obok aparatu pozostawia sporo do życzenia.




Czytnika linii papilarnych umieszczonego na ekranie nie znajdziemy też w nadchodzącym Galaxy Note 8. Samsung ma już przygotowany prototyp odpowiedniej jakości, ale jeszcze nie jest w stanie odpowiednio zintegrować go z pozostałymi częściami smartfonu. Nie do końca rozwiązane zostały m.in. kwestie bezpieczeństwa.

Nadchodzący Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany 8 września. Zaoferuje ekran o przekątnej 6,3 cala o proporcjach 18,5:9, skaner tęczówki oka i podwójny przedni aparat.

Źródło tekstu: Sammobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy note 8 | samsung

w sumie: 21
  • 0

    2.  2017-06-08 15:04:26

    Jako użytkownik Note 4 jestem potencjalnie zainteresowany tym modelem. Warunek jest taki żeby nie kosztował więcej niż 5000,00 złotych brutto.

  • 0

    3.  2017-06-08 15:05:06

    No dobra... nawet za 4000 go nie kupię :)

  • 0

    4. ~piotr  2017-06-08 15:11:42  host: 188.146.15.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    1.Właśnie widać po S8 że kontrola jakości dalej leży przykład różowe ekrany

  • -1

    5.  2017-06-08 15:19:16

    Nie wiem po co d..ę zawracać tym czytnikiem /odciskiem - wzory, kody w zupełności wystarczą.

  • 1

    6.  2017-06-08 15:35:50

    @5 chyba nigdy nie używałeś telefonu z czytnikiem linii papilarnych, akurat to jest najszybszy i najwygodniejszy sposób identyfikacji. Nie trwa nawet sekundy, jak mam odblokować telefon kodem to jest najzwyczajniej w swiecie wqrwiony :)

  • 1

    7.  2017-06-08 15:55:18

    zdcydowanie wolę wklepywać kod niż mieć na telefonie czytnik linii papilarnych,

  • 0

    8.  2017-06-08 16:24:33

    6). Ja nawet szlaczka ani kodów nie używam
    :-D

  • 0

    9. ~  2017-06-08 16:51:30  host: 165.225.84.76

    Zarabiam duzo...ale wydawanie powyzej 3 tys na telefon to juz rozrzutność :)

  • 0

    10. ~Calm7  2017-06-08 17:51:13  host: dou99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czytnik lini papilarnych to super sprawa, nikt powołany nie zaglądnie ci do telefonu:-D

  • 0

    11. ~  2017-06-08 18:02:35  host: 240-158-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    Ale za to będzie kosztował 5 tys. zł i miał niewymienną baterię ;)

  • 0

    12. ~  2017-06-08 18:05:39  host: 89-72-46-138.dynamic.chello.pl

    a po co wam w ogóle to blokowanie - ja mam teraz P9 Lite i wkurza mnie to, że nie można wyłączyć blokady ekranu (sam kod dało się wyłączyć, ale po włączeniu ekranu i tak trzeba miziać wyświetlacz, aby się pojawił pulpit)

  • -1

    13. ~linie p....  2017-06-08 18:28:08  host: n25-02-07.opera-mini.net

    kod linii papilarnych jest potrzebny
    Mnie do tel. stale ktoś zaglada i musze silą odbierać żeby wszystkiego nie wyczytał hi...hi....

  • 0

    14. ~  2017-06-08 19:03:08  host: 240-158-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    Ja w swoim Note 4 przez ciekawość włączyłem czytnik linii papilarnych i już go zostawiłem, bardzo go sobie chwalę. Jest bardzo wygodny i skutecznie odczytuje odczytuje odcisk mojego palca, chociaż inne czytniki mają z tym problem.

  • 0

    15. ~Errata777  2017-06-08 19:32:14  host: public-gprs402622.centertel.pl

    Note 4 nadal górą!

  • 0

    16. ~draco  2017-06-08 22:30:46  host: host-79.173.51.150.tesatnet.pl

    Jeśli ktoś myśli o bezpieczeństwie w telefonie, ale tak na poważenie, to na pewno nie z telefonem na Androidzie. Wsparcie max 2 lata - jeśli w ogóle i potem bujaj się użytkowniku albo kupuj następny telefon.

  • 0

    17. ~ActiveX  2017-06-09 03:26:05  host: mail.metcomp.cz

    @14 przecież czytnik w note 4 to badziewie.

  • 0

    18. ~arczi  2017-06-09 08:33:35  host: public-gprs396268.centertel.pl

    Czytnik jest przydatny ale ma swoje wady, spróbujcie odblokować po umyciu rąk lub po kąpieli. Linie papilarne są zniekształcone i czytnik ich nie rozpoznaje. Testowałem na różnych modelach i zawsze jest problem. Czyli ujmując krótko, brudasy mogą z tym problemu nie mieć;)

  • 0

    19.  2017-06-09 09:56:09

    @16 oczywiście że tak, dlatego masz do wyboru albo czytnik lini albo kod - tak jest przynajmniej w ajfonie ale pewnie kazdy telefon korzysta z tego rozwiązania. Czasami muszę wklepać kod wiadomo, minus takiego rozwiazania u czyściochów jest taki że z przyzwyczajenia do czytnika mogą kiedyś zapomnieć kodu :D

  • 0

    20. ~  2017-06-09 18:30:06  host: 240-158-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 17. ~ActiveX: Możesz jakoś uzasadnić to swoje twierdzenie?

  • 0

    21. ~Bed  2017-06-10 08:08:32  host: 31.42.13.104.alfanet24.pl

    To masakra taki tel bez czytnika na przednim panelu to porażka apple dało rade a Samsung nie juz poległ w tej sprawie w s8

Dodaj swoją opinię