Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Note 7 ciągle popularny

Galaxy Note 7 ciągle popularny

orson_dzi 20 Grudnia 2016 10:42

3 0

Samsung Galaxy Note 7 nie jest już produkowany, ani sprzedawany, a to co trafiło na rynek, jest z niego wycofywane. Nie przeszkadza to jednak w tym, żeby smartfon był jednym z popularniejszych flagowców na rynku. Obecnie korzysta z niego więcej osób niż z LG V20.

note 7 usage Raport przygotowany przez Apteligent obejmuje flagowe smartfony z Androidem, które trafiły na rynek w II połowie 2016 roku i zawierane dane na 11 grudnia. Wynika z niego, że wycofany z rynku Galaxy Note 7 jest cały czas jednym z popularniejszych modeli, deklasując HTC Bolta, OnePlus 3T i LG V20. Tylko niewielką przewagę nad Samsungiem ma Motorola Moto Z oraz smartfony Google'a - Google Pixel i Google Pixel XL.




Nie można przejść obojętnie obok Sony Xperii XZ. Ostatni smartfon firmy jest zdecydowanie najlepiej sprzedającym się flagowym urządzeniem z Androidem, które trafiło na rynek w II połowie 2016 roku.

Źródło tekstu: Apteligent; wł     

w sumie: 23
  • 0

    4. ~pabloki  2016-12-20 11:52:07  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    @telepolis-redakcja : czemu sie ociągacie z aktualizacja informacji o przenoszeniu numeru w plusie. to może dopisek piszemy o tym ostatni? dziś zmieniły sie zasady prenumerat w tmobile i grane na czekanie .

  • 1

    5.  2016-12-20 11:53:14

    4 - a co? Wprowadzili możliwość przenoszenia numeru w końcu? ;-D

  • 0

    6. ~pabloki  2016-12-20 11:56:06  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    5 tak,plus ułatwił jak konkurencja .

  • 1

    7. ~pabloki  2016-12-20 11:57:52  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    5 a portalowa konkurencja juz o tym napisała. nawet rpkom zaktualizowało. proponuje więc etykietke "piszemy o tym ostatni"

  • 0

    8. ~Czarny wlo  2016-12-20 11:59:28  host: n14-04-08.opera-mini.net

    Nie żadnych problemów z przenoszeniem. Jrst nawet promocja 10 GB jak chce z Plusa wyjść i przejść do Virgin mobile.

  • 1

    9.  2016-12-20 12:08:49

    @7, pabloki - ostatni to zmienił swoją durną politykę utrudniania życia klientom Plus.

  • 0

    10.  2016-12-20 12:14:43

    pabloki: widzisz, nie wiesz jak wyglądają kulisy, a się burzysz. A potem wychodzisz na nie mającego bladego pojęcia o temacie.

    Polkomtel zmienił politykę? No super, bardzo fajnie. A teraz udaj się poczytać dokumentację PLI CBD, poczytaj o komunikacie E03, pokaż mi palcem gdzie tam jest miejsce na przekazanie adresu, a potem mi odpowiedz na pytanie czemu Polko w odpowiedzi dawał "błędne dane".

    Znasz odpowiedź? Bo ja nie znam. I czekam na odpowiedź Polko w tym temacie, zanim ją opublikujemy. Bo nie publikujemy prostych odpowiedzi, tylko kompletne.

  • 0

    11. ~pabloki  2016-12-20 12:35:59  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    Witek ale ja sie nie burzę. odbierasz to zbyt emocjonalnie. wystarczyło napisać że czekacie na odpowiedź polko, ale dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia .

  • 1

    12.  2016-12-20 12:44:33

    @1- Sony się jednak chyba niczego już nie nauczy, błądzą jak we mgle, wydadzą coś fajnego i tuż po tym ryjem w błoto i tak w kółko...

  • 1

    13. ~  2016-12-20 12:47:51  host: aeab8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gruby, jeśli napisanie "Polkomtel" jest zbyt dużym wysiłkiem dla twoich tłustych paluchów, pisz "Plus". Rozu? Czy za tr?

  • 0

    14.  2016-12-20 13:41:27

    No nie powiem, można się dobrze uśmiać z tych waszych niektórych komentarzy - dzięki : ) (bez szydery! od razu humor lepszy : )

    wlo, dałeś czadu ; )

  • 1

    15.  2016-12-20 13:42:32

    @12: Sony to jest w ogóle ciekawy przypadek. Sprzedaż Compactów nie była/nie jest zapewne szalona - strzelam.. głównym motywem ich wypuszczenia był, tak coś czuję, eksperyment wydania czegoś, co kitajce mają na co dzień, czyli małe, mocne telefony. U nich jest to podyktowane dwoma kwestiami: japońskie mniejsze rączki ; ) i dzika wojna technologiczna której efektem są produkty niespotykane poza ich rynkiem. Japończycy nie kopiują tak bardzo jak Chińczycy czy Koreańczycy, to da się zauważyć. Będąc w Korei nie zauważyłem tak bardzo jak w Japonii zjawiska "rynek w rynku" - OK, były mocniejsze Galaxy, szczególnie na początku przygody Samsunga z tą serią, ale różnice się teraz zatarły. Innymi słowy, w Sony mieli jaja, wyłamali się wśród ichnich producentów i wydali Z1C. Ten i Z3C zdecydowanie były strzałem w dziesiątkę dla konsumentów - przyjazne wymiary do rozmów tel., duża moc na mniejszej rozdzielczości, długi czas trzymania baterii, etc., zresztą wiemy z czym to się je. Ale czy zostały odpowiednio docenione (czytaj: sprzedażowo!) - nie wiem. Mieli i mają tragiczną dystrybucję na Stany. Jest niepisana wojna/rywalizacja między Koreą i Japonią i w mniejszym stopniu pomiędzy Chinami i Japonią, to nie pomaga w sprzedaży na tamtych rynkach. Z5C wiadomo, był fuckupem przez 810tkę głównie ; no, a teraz mamy to, co mamy, czyli guano. Poszli w inne firmy, gdzie mini = ubogi. A Meizu fabryki p*eprznęły i stąd nie wydali pełnoprawnego Mini, jedyna firma która chciała coś zrobić. Natomiast reszta firm to olała (HTC, Samsung). HTC woli kopiować brak mini-jacka od Apple - debile! życzę im padnięcia na ryj za takie praktyki.. No i pozostają stare słuchawki albo iPhone SE - czy ktoś się dziwi, że tak dobrze się sprzedaje? Konkurencja sama się wycina.

  • 0

    16.  2016-12-20 13:47:39

    Więc... Jakoś nie chce mi się czekać do przyszłego roku i mieć znowu nadzieję, że Sony pójdzie po rozum do głowy (a mam MOCNE przeczucie, że NIE pójdzie i wydadzą kolejnego złoma, zamiast w tym roku zrobić "XZ Compact" (trzymając się nazwy i specyfikacji)), więc wziąłem paletkę do ping-ponga w postaci klasycznego S7 i coś czuję, że będę bardzo zadowolony : ) Głosować portfelem trzeba, ot co. Za circa dwa lata się zobaczy, czy w Sony wyciągnęli jakiekolwiek wnioski ; )

  • 0

    17.  2016-12-20 13:59:09

    13: Misiu, idź sobie dyrygować ludźmi gdzie indziej. :-*

  • 0

    18.  2016-12-20 13:59:50

    pabloki: ja się nie oburzam. Ja po prostu pokazuję, jak trzeba uważać z byciem ironicznym albo wsadzaniem komuś szpilek, bo można wyjść niechcący na niezłego baranka. :-)

  • 0

    19.  2016-12-20 14:48:31

    WitekT - to, że w tym samym czasie wprowadzano prawo do przenoszenia numeru i reguły "systemowe" tego procesu, nie znaczy, że ktoś czegoś nie pominął albo odwrotnie - za dużo wpisał ;-)
    Bo o ile we wniosku rzeczywiście nie ma pola "adres korespondencyjny" (zresztą nawet w przypadku numeru abonamentowego) - i tu nie ma co czekać na jakieś odpowiedzi, to jak pamiętam już w odpowiedzi na wniosek (przy odmowie czy anulowaniu) jest pole dot. niezgodności danych REJESTROWYCH!! A czym są te dane? Czy nie tym o czym mówi rozporządzenie w dziale dot. zmiany dostawcy? Gdzie jest jasno określony wymóg podania adresu korespondencyjnego?
    Czy można mówić o ułatwieniu w sytuacji gdy nie stosują się do przepisów?

  • 0

    20.  2016-12-20 14:52:26

    A! Na pewno nie są to dane, które do Prawa telekomunikacyjnego wprowadziła ustawa o działaniach antyterrorystycznych - bo rozporządzenie jednoznacznie do art. 60a a nie 60b się odwołuje ;-)

    Dodam tylko, że nigdzie w Prawie telekomunikacyjnym i przepisach wykonawczych nie ma słowa o rejestracji czy danych rejestracyjnych... Dlaczego więc w procedurach PLI stosują taką terminologię? No cóż... To tylko Polska jest ;-)

  • 0

    21.  2016-12-20 15:49:22

    zaletą note7 na pewno jest jasny & szczegolowy wyswietlacz AMOLED, warte podkreślenia szkło Gorilla Glass 5. słabo z akumulatorem

  • 0

    22.  2016-12-20 18:28:10

    @21 "Słabo z akumulatorem" - no toś stary pojechał. Zrypali świetny telefon akumulatorem, wpadka roku - to lepiej pasuje do tematu ;)

  • -1

    23.  2016-12-20 19:44:17

    21 dobry do czasu później biały, zmienia się w jakiś żółty czy niebieski w ekranach IPS nie ma tego problemu.

Dodaj swoją opinię