Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Nexus od grudnia z Flashem

Galaxy Nexus od grudnia z Flashem

LuiN 29 Listopada 2011 20:51

0 0
Brakująca obsługa aplikacji Adobe Flash Player i AIR trafi do pierwszego telefonu z Androidem 4.0, Samsunga Galaxy Nexus, jeszcze w grudniu.

Adobe oficjalnie ogłosił, że jeszcze w grudniu udostępni aplikacje Adobe Flash Player 11.1 i AIR 3.1 w wersji dla Samsunga Galaxy Nexus z systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

O tym poważnym braku uniemożliwiającym m.in. uruchamianie pełnej wersji serwisu YouTube pisaliśmy szerzej w tej wiadomości. Z kolei pod tym adresem przeczytać można o nowej polityce firmy Adobe, w myśl której wsparcie dla Adobe Flash Player zostanie mocno ograniczone.


Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet