Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Ace w Orange dla Firm

Galaxy Ace w Orange dla Firm

Ringu 4 Lutego 2011 10:45

0 0

samsung s5830 galaxy ace Orange wprowadził do oferty biznesowej nowy smartfon - jest to, działający na Androidzie 2.2, Samsung Galaxy Ace.

Galaxy Ace ma 3,5-calowy, dotykowy, pojemnościowy ekran o rozdzielczości 320 x 480 pikseli.

Wbudowany w telefon aparat fotograficzny z autofokusem ma diodę LED. Wykonywane zdjęcia mają rozdzielczość do 5 megapikseli.




Komunikację ze światem zewnętrznym zapewniają: modem HSDPA (do 7,2 MB/s), moduł Bluetooth 3.0 i moduł Wi-Fi b/g/n. Galaxy Ace mam wbudowany odbiornik GPS, kompas, akcelerometr i czujnik światła.

Sercem urządzenia jest procesor ARM o zegarze 800 MHz.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S5830 Galaxy Ace w katalogu.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~lalek  2011-02-04 12:04:36  host: z09-05.opera-mini.net

    Mam Wildfire, ten tutaj jest chyba nieco lepszy, jak sądzicie?

  • 0

    4. ~  2011-02-04 12:10:18  host: z27-15.opera-mini.net

    O, Orange wykupil reklame i jest news. Przedwczorajsza prezentacja Honeycomb przez Google i dementi Samsunga dotyczace rzekomych zwrotow Galaxy juz nie daly rady sie przebic na lamy tego serwisu. Co wolno wojewodzie czyli Apple to nie tobie smrodzie czyli Samsungowi.

  • 0

    5. ~  2011-02-04 12:19:32  host: apn-95-40-15-202.dynamic.gprs.plus.pl

    @4 - z googlowej konferencji bylo info o nowym android markecie, demeti samsunga jest dzisiaj.

  • 0

    6. ~  2011-02-04 12:19:46  host: z27-15.opera-mini.net

    Przepraszam, zwracam honor co do dementu Samsunga, dopiero po rozwinieciu wiadomosci zobaczylem swoj blad. Niemniej jednak uznanie informacji o oficjalnym debiucie Honeycomb jest niemalym "przeoczeniem".

  • 0

    8. ~  2011-02-04 12:24:58  host: z16-08.opera-mini.net

    .OT. W Orange pre paid jest promocja doładowań. Kod wysłany z karty 25 zł wysłany na numer 8026 przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące o 186 dni i sumuje się z ważnością konta jaką mieliśmy po poprzednim doładowaniu. Promocja ważna dziś do 23.59.

  • 0

    9.  2011-02-04 13:23:00

    A ceny?

  • 0

    10. ~franco baresi  2011-02-04 13:36:51  host: public92142.xdsl.centertel.pl

    autentycznie ciekawy model Samsunga. Jeżeli ma przeglądarkę z pełnym flashem i automatyczne dopasowywanie się stron internetowych do rozmiaru wyświetlacza,to byłby to "mocny" zawodnik zdecydowanie warty uwagi. Ciekawe ile będzie kosztował na wolnym rynku, abonamenty mnie nie interesują. Niezły procek i znając Samsunga bardzo dobry wyświetlacz. Widziałem krótkie prezentacje video tego telefonu, sprawia wrażenie dobrze wykonanego i solidnego.

  • 0

    11. ~daniel  2011-02-04 13:45:55  host: z20-07.opera-mini.net

    Orange bez umowy 1199zl RTV €O AGD 1099zl a ceny dla taryf biznesowych na gsmonline

  • 0

    12.  2011-02-04 14:25:55

    Komunikację ze "świetem"?

  • 0

    13. ~decyk  2011-02-04 14:45:50  host: dpj221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Model samsunga faktycznie interesujący, ale w taryfach Orange raczej w wysokich abo za dobrą cenę,to akurat w tej sieci się nie zmienia.

  • 0

    14.  2011-02-04 15:42:47

    Low-end w cenie Galaxy S. Poza wyglądem i gniazdem minisd na zawnątrz nie ma nic do zaoferowania.

  • 0

    15. ~alek  2011-02-04 15:56:55  host: host-86-111-108-156.tvk.torun.pl

    Fajny nastepca i5800. W koncu "normalna" androidowa rozdzielczosc, ekran akurat (3,5 cala to w sam raz). Mam teraz gt-540 i pare rzeczy mnie w nim denerwuje, tu jest OK, tyle tylko ze oprocz wieskzego wyswietlacza, Bluetooth 3.0 i Wi-Fi n oraz czujnika zblizeniowego nie daje nic wiecej oprocz systemu A 2.2. Tak wiec Swifta na razie nie zmieniam...

  • 0

    16. ~  2011-02-04 16:04:17  host: z22-01.opera-mini.net

    @14 i 15. No tak kawy sam nie zaparzy, zębów nam nie umyje i wielu innych rzeczy za nas nie zrobi jak nie przymierzając inne telefony. Macie rację panowie szajs.

  • 0

    17.  2011-02-04 16:56:15

    @16 Wiesz w cenie 1100-1200 zł jak go wycenili to rzeczywiście "szajs" ;] Ale to moje zdanie, skoro Ty masz ochotę go kupić to proszę bardzo... Pochwal sie później jakością ekranu, obsługą flash, divx, filmami 320x240 czy czasem pracy na pseudo baterii. Ja osobiście w tej cenie wybrałbym inny telefon np. Galaxy S. Samsung najwyraźniej uznał, ze wygląd ala iphone jest wart każdych pieniędzy. P.S. Telefony nie myją zębów i nie parzą kawy ;]

  • 0

    18. ~franco baresi  2011-02-04 18:29:52  host: public92142.xdsl.centertel.pl

    faktycznie Samsung Galaxy S w dniu swojej rynkowej premiery kosztowal w wolnej sprzedazy 1100 zl. Czlowieku, z jakiej choinki Ty sie urwale7 napisz nam prosze. Za kilka miesidmcy ten Ace, trafi do oferty pozostalych operatorow i bedzie na Allegro po gora 700zl, tak jak sie dzieje obecnie z Wildfire, a z racji tego ze to androidowiec, raczej nie bedzie brandowany. Rozdzielczosc jak najbardziej ma o.k Fajny sprzecik, podoba mi sie.

  • 0

    19.  2011-02-04 19:27:38

    @18 Co mnie obchodzi co będzie za kilka miesięcy? Równie dobrze możesz napisać, że za 3 lata będą po 200 zł używki na allegro. Narazie cena jest jak jest i za tą cenę to napewno nie jest fajny sprzecik ;]

  • 0

    20. ~irek  2011-02-04 20:06:48  host: 213-238-79-36.adsl.inetia.pl

    a propos tego Wildfire'a to mam wrażenie że teraz praktycznie każdy op coś z nim oferuje. Czy ten Samsung w ofercie dopasowanej Orange, również jest dostępny? Ktoś się orientuje.

  • 0

    21. ~Ajwen  2011-02-08 00:06:14  host: acvc47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To podajcie mi lepszy telefon lub w miare o takich samych parametrach w tej cenie bo ja jakos nie widze..tylko prosze mi tu nie dawac linkow allegro bo to nie sa nowe telefony tylko ze sklepow

  • 0

    22.  2011-02-16 10:02:24

    No i super. Wreszcie ktos pomyślał nie tylko o tym jak sciagnac nowych klientow ale jak zadowolić starych

  • 0

    23. ~gaultier  2011-03-07 16:28:47  host: ip-93-154-139-172.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Teraz jest promocja na ten telefon w eshopie na play online, w firmowa 50 za 1 PLN Normalnie w cenniku 399 Polecam

Dodaj swoją opinię