Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Ace Hugo Boss edition - luksus na każdą kieszeń?

Galaxy Ace Hugo Boss edition - luksus na każdą kieszeń?

LuiN 21 Listopada 2011 09:23

0 0

samsung galaxy ace hugo boss edition l1mPo limitowanej wersji Samsunga F480, Hugo Boss postanowił zaprezentować swoim klientom kolejną mniej lub bardziej ekskluzywną propozycję - limitowaną edycję Samsunga S5830 Galaxy Ace.

Względem protoplasty bardziej markowa wersja telefonu różni się jedynie wykończeniem obudowy (wreszcie brzegi są czarne) i przyciągającym wzrok napisem HUGO BOSS powyżej ekranu.

Poza tym mamy taki niski, średniopółkowy standard: 3,5-calowy ekran HVGA (320 x 480 pikseli), jednordzeniowy procesor taktowany zegarem 800 MHz, WiFi, HSDPA, GPS, czytnik kart microSDHC i Androida 2.33 do obsługi tego wszystkiego.




Cena telefonu to 1239 zł (z podatkiem) - jak na telefon z kategorii designerskich dodatków odzieżowych dużo to może nie jest, ale jeśli wziąć pod uwagę "bazę", o którą oparta została specyfikacja - cena mała też nie jest.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~bolo  2011-11-21 09:32:18  host: ip-213-155-179-66.ps.net.pl

    płacić za napis HUGO BOSS parę stów więcej (50% kwoty zwykłego Ace'a) to epic fail dla kupującego

  • 0

    2. ~  2011-11-21 09:33:57  host: 79.162.71.35

    @1 - jego kasa, jak dla mnie mógłby ją równie dobrze spalić, pożytek byłby taki sam, ale nadal - nie mnie decydować o tym kto na co wydaje.

  • 0

    4. ~franco baresi  2011-11-21 10:01:13  host: public90757.xdsl.centertel.pl

    ciekawe czy ma takie same problemy z wi-fi jak jego mniej prestiżowy pierwowzór. Wystarczy przejrzeć kilka forum poświęconych androidowi, lub wcześniej temu konkretnemu modelowi, żeby przekonać się ile osób narzeka na łączność wi-fi w Samsungu Galaxy Ace. Zwykle łączy się z routerami i po chwili nie chce pobierać danych. Koreańcy po raz kolejny udowadniają że wypuszczają dużo niedopracowanych modeli.

  • 0

    5. ~  2011-11-21 10:26:35  host: public-gprs261557.centertel.pl

    @3 - zdziwiłbyś się

  • 0

    6. ~Mike  2011-11-21 10:45:42  host: 178-37-146-251.adsl.inetia.pl

    Plastikowy shit z wyświetlaczem i jakości jak w telefonach za 200 zł. Kiedyś była Prada od LG, również plastikowe dno, z którego schodziło sreberko po tygodniu.

  • 0

    7. ~piokuk  2011-11-21 10:47:08  host: user-31-175-248-216.play-internet.pl

    Hugo Boss nie jest marką luksusową. To tylko dobra średnia półka.

  • 0

    8. ~Bartosz  2011-11-21 10:48:03  host: 213.192.65.162

    powinni wybrać tel z najwyższej półki a nie taki słaby model :(

  • -1

    9. ~joł joł  2011-11-21 10:52:55  host: 85.219.163.66

    @4 To nie wina tel. tylko routera do którego jest podłączany tel. Wystarczy w ustawieniach routera wyłączyć filtrację po adresie Mac karty, bądź dodać adres mackarty tel. do routera i nie będzie już wtedy żadnego problemu z połączeniem.

  • 0

    10.  2011-11-21 10:54:27

    Drogo jak na taki telefon ja bym nie kupił ;p

  • 0

    11. ~PTK_MSQ  2011-11-21 11:16:18  host: 212.160.172.70

    Wyglad wizualny ACE jest naprawde bardzo ladny wiec wybor trafiony ale.. telefon jest ze sredniej polki noo i placic wiecej za napis Hugo Boss raczej srednia opcja jak dla mnie..

  • 0

    12. ~dt  2011-11-21 11:45:58  host: wap.plusgsm.pl

    moze sie czepiam ale kolejny juz raz czytam w opisie zdanie "do obslugi tego wszystkiego" i przyznam ze nie brzmi to najlepiej i strasznie drazni. Nie ma ladniejszych sformulowan np.: do obslugi calosci lub do kontroli calosci albo telefon dziala pod kontrola czy tez zainstalowano na nim, itp.. Nigdy sie nie wtracam w styl pisania newsow ale akurat to mnie drazni bo wdl. mnie zaniza poziom telepolis. Mam nadzieje ze chociaz przemyslisz moja sugestie LuiN.

  • 0

    13. ~Kili  2011-11-21 12:01:00  host: host105-186.tvk.torun.pl

    Kiedy Google wypuściło Androida 2.33? o.O I przy okazji - "dużo to może nie jest, ale jeśli wziąć pod uwagę "bazę", o którą oparta została specyfikacja - cena mała też nie jest." naprawdę nie ma żadnych synonimów dla wyrażenia "nie jest"?

  • 0

    14.  2011-11-21 22:47:56

    @13 I nad dodatek obsługuje wszystko.

  • 0

    15.  2011-11-22 00:14:30

    Ace to jeden wielki fail. To ma tylko 150MB pamięci!!!

Dodaj swoją opinię