Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Galaxy Ace 3 LTE i Lumia 925 w ofercie Play

Galaxy Ace 3 LTE i Lumia 925 w ofercie Play

LuiN 31 Stycznia 2014 08:09

6 5

Do cenników telefonów sieci Play trafiły dwie nowości - Samsung Galaxy Ace 3 LTE i Nokia Lumia 925.



nokia lumia 925 samsung galaxy ace 3 lte s7275




Nokia Lumia 925 to następca popularnego modelu Lumia 920. Urządzenie zostało kompletnie przebudowane, bazuje teraz na aluminiowym szkielecie, ma smuklejszą obudowę i o aż 46 gramów mniejszą masę. W nowym modelu producent zastąpił też ekran LCD oferującym lepszy kontrast wyświetlaczem AMOLED (przekątna i rozdzielczość pozostały niezmienione - 4,5 cala, 768 x 1280 pikseli).

Samsung Galaxy Ace 3 LTE S7275 znacząco różni się od modelu pozbawionego modułu łączności LTE. Smartfon bazuje na chipsecie Snapdragon 400 (zamiast Broadcom CM21664), ma dwa rdzenie Krait 1,2 GHz (zamiast 2 rdzeni Cortex-A9 1 GHz) i grafikę Adreno 305 (zamiast Broadcom VideoCore IV). Obok LTE Cat4 (pobieranie do 150 Mb/s, wysyłanie do 50 Mb/s), dostajemy też nowszy moduł 3G, z HSPA+ DC (pobieranie do 42,2 Mb/s zamiast 14,4 Mb/s), pojawia się moduł NFC, a akumulator rozrósł się z 1500 do 1800 mAh.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: ace | lumia | play

w sumie: 31
  • 1

    14. ~Coxxi  2014-01-31 10:59:53  host: 89-65-213-233.dynamic.chello.pl

    Jeszcze nie słyszałem żeby Play dała jakąkolwiek aktualizację. Sam musiałem sobie zrobić w Samsung Adwance wywalając przy okazji brandowanie. Czekałem rok na aktualizacje z Play i nic, od Samsunga już dawno była.

  • 2

    15. ~wypas  2014-01-31 11:51:21  host: public-gprs649528.centertel.pl

    Juz widze, tlumy wymachujace ceglami w powietrzu jak to szukaja LTE Playa :D

  • 1

    16.  2014-01-31 12:09:15

    LuiN, źle podlinkowałeś Ace 3 do bazy - kieruje do S7270, zamiast do S7275 :)

  • 0

    17. ~rough  2014-01-31 13:47:32  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @10 - czytać w gimnazjum nauczyli, ale rozumieć już nie, co? Jeśli chodzi o "następców", to ja też rozumiem że 925 jest następcą 920, a 525 - 520, że są równolegle w sprzedaży? Może za dużo naprodukowali tych 520 i 920... przecież te modele to najtańsze telefony u operatorów w swojej klasie, chyba sprzedają je poniżej wartości

  • 1

    18. ~zły  2014-01-31 14:12:41  host: apn-77-113-8-30.dynamic.gprs.plus.pl

    o tak przeprowadzam się na drugi koniec polski bo play ma tam lte. Najlepioej śledzić tylko komunikaty prasowe a nie zmiany w cennikach telefonów innych opów. Brawo.

  • 0

    20.  2014-01-31 14:24:00

    @17 - Podaj mi w czym 925 jest lepsza od 920 by można określić ją następcą 920 ? Miejscami jest nawet sporo słabsza od 920, więc jeśli cofanie się jest nazywane następstwem to ja dziękuje (wolę starszy model) http://www.telepolis.pl/porownanie,4,7,0.html?ids=0,2265,2373,0

  • 1

    21. ~noob  2014-01-31 14:48:17  host: dkj38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @20 ja też uważam, że 925 to w zasadzie tylko wariant 920 skierowany do tych którzy nie akceptują dużej wagi i wymiarów, albo ekranu (swoją drogą znakomitego) IPS. Poza tym aparat jest troszkę lepszy, chociaż różnica minimalna

  • 0

    22. ~SACZI  2014-01-31 19:05:25  host: bgx90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z innej beczki. Czy kupując telefon, konkretnie NL925 na aledrogo z softem Orange, mogę wysłać go do producenta z prośbą o wgranie czystego, bez brandu Windowsa?

  • 0

    23. ~mila  2014-01-31 20:00:20  host: public-gprs514592.centertel.pl

    Nie ma zadnego brendu.... Tylko logo orange przy uruchomieniu. Reszta bez zmian. Bez simlocka

  • 0

    24.  2014-01-31 20:32:52

    @22 - Dokładnie jak napisał 23. Brałem teraz Lumie 920 z Orange, nie ma simlocka, marnego Orange menu i nie ma również żadnego znaczka Orange na obudowie. Już jest właściwie sprzedana, nie pasuje mi wcale ten system co wcale nie zmienia faktu że samą 920 oceniam bardzo wysoko, dodatkowo robi ponadprzeciętne zdjęcia, szkoda że to WP, ale jest wielu zwolenników tego systemu więc sprzedać jest to łatwo.

  • 0

    25.  2014-01-31 20:49:08

    Dodam że moja Lumia nawet podczas uruchamiania nie wyświetla logo Orange. Zupełnie "czysty" sprzęt od producenta.

  • 0

    26. ~tadek  2014-02-02 20:08:45  host: host-37-190-185-154.dynamic.mm.pl

    Tak LTE w Play. Zapakowałem karte do 925 i hmmm......7Mbit

  • 0

    27.  2014-02-02 20:13:41

    tadek: 7 Mb/s jest w starych taryfach (jest nawet zapis w regulaminie), 15 Mb/s jest w nowych (sprzedawanych jako LTE).

  • 0

    28. ~  2014-02-02 20:29:30  host: s20-16.opera-mini.net

    ja mam 4 mb/s w LTE to znaczy jaką mam taryfę wg ciebie?

  • -1

    29. ~Diablo  2014-02-03 09:56:16  host: user-94-254-129-120.play-internet.pl

    LTE w Play jest i dziala fajnie,sprawdzic mape zasiegu LTE to taki problem?

  • 1

    30.  2014-02-03 10:01:47

    28: 4 metry bieżące na sekundę to całkiem niezły wynik, więc nie wiem o co ci chodzi...

  • 1

    31. ~Mad  2014-02-03 10:10:23  host: ip-93-154-249-49.free.aero2.net.pl

    Nie ma czym się podniecac ,żeby P4 miało złote telefony to sieć dziadowska co jakiś czas zrywa połączenie lub nie słychać dzwoniącego ,nagły restart fona itd.,jak tylko zmieniłem sieć na nju telefon nagle zaczął normalnie pracować .

  • 0

    32.  2014-02-03 10:36:56

    @27 WitekT - z drugiej zaś strony jakim prawem Play reklamuje LTE 4G skoro i tak sztucznie ogranicza tą prędkość? Dobrze że Porsche nie reklamuje osiągów w granicach 320km/h a nie sprzedaje auta z ograniczeniem do 32km/h ;-)

  • -1

    33. ~Diablo  2014-02-03 10:43:20  host: user-94-254-129-120.play-internet.pl

    Co niektorzy wypowiadajacy sie maja moze po 10 lat a rozum 5 latka,telefony mam od paru lat kupione w play i na jakosc rozmow nie narzekam,telefony chodza ok wiec jak masz inaczej wywal tela do smieci i kup nowy w Play

  • 0

    34. ~Daniel  2014-02-05 11:36:23  host: 92.60.132.22

    @Diablo Gdzie mieszkasz?? Że masz LTE W PLAY?? i podaj nam prędkosć przesyłu danych. Chyba ze Twój zasieg LTE widzisz na durnej reklamie PLAY z fioletowymi znacznikami jaki to obszar polski jest pokryty. Zaledwie 20% Polski ma zasięg LTE i to w większości na zewnątrz. A prędkość LTE jest tak marna że faktycznie wygląda to jak sprzedawane TV SONY od 2001 roku z DVB-T które dopiero w 2013 zaczeło sensownie prosperować. Zanim LTE w P4 bedzie miało jakikolwiek udział w rynku to Twój telefon w 4G bedzie albo u żyda albo w śmietniku.

Dodaj swoją opinię