Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GaduAir: Znajomi nie płacą

GaduAir: Znajomi nie płacą

LuiN 7 Października 2010 15:40

0 0

Od 4. października do końca tego roku użytkownicy GaduAir i zarejestrowani użytkownicy Gadu Gadu mogą dzwonić do siebie za darmo.

Promocja umożliwia aktywację darmowych połączeń do wszystkich użytkowników w sieci GaduAIR oraz na wszystkie numery w komunikatorze Gadu-Gadu - od momentu aktywacji usługi do końca bieżącego roku.

Darmowe rozmowy można podarować swoim znajomym i przyjaciołom za pośrednictwem strony www.gaduair.pl/znajomi-nie-placa, wystarczy wybrać znajomego ze swojej listy kontaktów Gadu-Gadu, a następnie wysłać mu podarunek.

Otrzymany prezent w postaci darmowych rozmów obdarowany można aktywować, podając na stronie swój numer GaduAIR oraz kod PUK ze startera, a następnie doładowując konto.




Aby zadzwonić na dowolny numer Gadu-Gadu w komunikatorze, wystarczy wpisać w telefonie numer GG rozmówcy poprzedzony znakiem "#", czyli #numerGG i zatwierdzić przyciskiem "zadzwoń".

Zobacz: regulamin (plik .pdf; 369 kB).

Źródło tekstu: GaduAIR     

Dodaj do:
w sumie: 135
  • 0

    118. ~Taryfiasz19gr  2010-10-10 22:00:56  host: t15-09.opera-mini.net

    Ja raz kupiłem doładowanie 50 zł u dilera za 40 zł i razem z promocją z puzzli doładowało mi 100 zeta. Niezły bonus co :)

  • 0

    119.  2010-10-10 22:04:47

    Też układałem puzzle;) i dostałem 50zł gratis;) Gadu Air i pozamiatane. Dobrze że tego nie reklamują bo by sie Fresh zrobił, a tak to jest prepaid dla znawców tematu;)

  • 0

    120. ~  2010-10-10 22:10:31  host: t15-09.opera-mini.net

    Ad.117 No niezły bajer widać od razu do kogo dzwoniłes i kto do ciebie. Jak dodasz nowe kontakty to robisz analogicznie aktualizację :) Z GG czat sms również korzystam Ale tylko do odbioru wiadomości z gg to też fajna funkcja.

  • 0

    121. ~  2010-10-10 22:15:05  host: t14-11.opera-mini.net

    a sa jakies obowiazki dilera czy moge np. co miesiac 2doladowania dla siebie brac tylko? 30zl za ile mozna kupic jako diler?

  • 0

    122.  2010-10-10 22:16:16

    Ad.120 dokładnie gg czat sms pozwala na darmowe smsy między gaduairowcami;) Trzeba tylko wchodzić na mobilne GG i pisać smsa na GG:) Biedni są ci klienci W3 czy W4 no nie? Jeszcze stoją w kolejkach co niektórzy żeby opłacić rachunki:)

  • 0

    123.  2010-10-10 22:18:18

    Ad.121 ja jako diler moge kupić doładowanie 30zł za 25zł50gr. Nie wiem czy Ci którzy kupuja więcej lub dłużej są dilerami nie moga kupować taniej...

  • 0

    125. ~  2010-10-11 01:56:16  host: t14-11.opera-mini.net

    Ad.123: Simplusowiec możesz mi powiedzieć czy jako diler kupując doł. 30 zł za 25.5 możesz je kupić tylko dla siebie : czy zasila ono wtedy konto twojego telefonu czy jakieś osobne konto dilerskie, czy dostajesz poprzez to doład. normalne bonusy t.j. 100 MB 30 min itp. i czy przedłuża wybrane numery o 30 dni? Czy możesz jako diler kupować tylko dla siebie z tą różnicą że po prostu 15% taniej? Raz na 30 dni za 30 zł starczy? czy można raz na 30 dni za 10 zł a po 30 Dniach znów za 30 zł? Byłbym wdzięczny za odpowiedź? Taryfiasz19gr

  • 0

    126.  2010-10-11 09:19:14

    Ad.125 doładowanie kupione przeze mnie jako dilera wpada na konto dodatkowe (dilerskie), mogę sobie kupowac dowolne wartości i ilości doładowań. Czy mogę je wykorzystać dla swoich potrzeb, tego nie wiem. Ale chyba tak.Zasilenie 10zł wystarcza na 90 dni, zasilenie 50zł na 90dni i tak samo ważne są doładowania od dilera. Bonusy chyba są o połowe mniejsze niż przy zasileniu samemu karta kredytową. Ale i tak to się opłaca.

  • 0

    127.  2010-10-11 09:21:35

    Przepraszam, zasilenie 50zł wystarcza na pół roku (180 dni).

  • 0

    128. ~Taryfiasz19gr  2010-10-11 09:59:58  host: 80.54.120.99

    Ad.126: Aha jeśli bonusy są o połowę mniejsze i nie przedłuża wybranych numerów to doładowanie dilerskie mi się nie opłaca. Przykłądowo ładuję za 30 zł poprzez dilera za 25,5 i mam tylko 50 MB a nie 100 MB (5zł w plecy) i nie przedłuża mi wybranych numerów 6 zł w plecy. Żeby mieć to samo co normalne doładowanie poprzez gaduair.pl muszę zakupić dodatkowo pakiet 100 MB i wykupić wybrane numery 6 zł czyli 25,5+5+6=36,5 zł Czyli w plecy 6,5 zł. Bardziej mi się opłaca doładować poprzez gaduair.pl

  • 0

    129.  2010-10-11 10:54:18

    Ad.128 proponuje żebys napisał do diler@gaduair.pl Tam Cie poinformują o szczegółach. Mnie poinformowali przed chwilą iż nie moge sobie kupić doładowania jako diler dla własnych potrzeb, doładowanie trafia na konto "dilera" czyli to dodatkowe i z tego konta mogę zasilić komuś innemu konto podstawowe Gadu Air. Tak więc program diler jeszcze nie do końca dobry. Ale na allegro można kupić doładowanie 50zł za mniej niż 40zł od dilera, więc takie się opłaca na pół roku, nawet jeśli są mniejsze o połowe gratisowe pakiety po takim doładowaniu.

  • 0

    130. ~  2010-10-11 15:01:29  host: abbr66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @75 o jakich odpowiednich mówisz? Mam na myśli konkretnie Orange World.

  • 0

    131. ~wiktor  2010-10-11 19:44:23  host: host-178.215.199.120-internet.zabrze.debacom.pl

    Orange World je tylko w Orange a w Gaduair jest mobilny katalog stron (odpowiednik Orange World tylko dla gaduair) ale najlepiej zamontować sobie aplikacje Opera jar(darmowa z Opery i sami Ci ją przyślą na Twój nr telefonu ) Opery 4,2 lub 5.1 dla ekranu dotykowego.I po sprawie - działa prawie wszystko jak na kompie bez problemu.

  • 0

    132.  2010-10-11 21:11:06

    Podobno nowa waluta będzie w Gadu Gadu:) Telix napisał.

  • 0

    133.  2010-10-12 15:38:53

    @wiktor - Napisałeś ,że orange world jest przeznaczone tylko dla użytkowników Orange, a następnie przedstawiłeś podobną usługe, ale tylko dla gaduAir? " Orange World je tylko w Orange a w Gaduair jest mobilny katalog stron (odpowiednik Orange World tylko dla gaduair)". Bardziej chodziło mi o to , że operator daje dużo możliwości, zarówno w taryfach jak i usługach. Jak ktoś nie chce pakietów, to przynajmniej operator daje pewna alternatywę, inne rozwiązania etc.

  • 0

    134. ~gajowyy  2010-10-14 13:38:47  host: agx205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiem ze nie na temat ale mam pytanie moze ktos mi rozpisac gdyz nie wiem jaki jest czas na wykonywanie i odbieranie polaczen w gadu air po doladowaniu odpowiednio za 10zl,20zl,30zl,50zl,100zl z gory dzieki pzdr

  • 0

    135. ~  2010-10-14 13:47:41  host: 212-106-25-223.adsl.inetia.pl

    @134: doładowania 10,20,30 - 90dni na wykonywanie i odbieranie połączeń, 50 i 100zł - 180dni na wykonywanie i odbieranie połączeń. Po tym terminie przez 30dni można doładować i odzyskać środki na koncie. Później numer traci ważnośc

  • 0

    136. ~gajowyy  2010-10-15 15:25:11  host: dea79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziekuje za wyczerpujaca odp pozdr:)

  • 0

    137. ~  2010-10-27 20:55:13  host: t07-06.opera-mini.net

    A propos sposobu z postu 76. Zapisałem kontakty według schematu na E51. Zainstalowałem gg mobilne wersja 4.7. Importowalem kontakty do gg i zamknąłem. Przy kolejnym wejściu wróciły stare kontakty z serwera a nie z książki tel w mojej noki.

  • 0

    138. ~Kris  2010-10-27 22:29:33  host: 210-228-251-94.net.stream.pl

    Dziękuję za patent z książką adresową z telefonu. W końcu udało się przetransferować kontakty z telefonu do serwera gg. Ale wywaliłem gg10 i wróciłem do gg7 (ręczny import i eksport kontaktów).

Dodaj swoją opinię