Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GaduAir świętuje drugie urodziny

GaduAir świętuje drugie urodziny

LuiN 18 Maja 2011 17:29

0 0
Dziś mijają dwa lata od kiedy Gadu-Gadu uruchomiło sieć GaduAir, wchodząc do gry jako nowy operator wirtualny MVNO na polskim rynku. Z tej okazji sieć ogłosiła urodzinowy konkurs.

Zadaniem konkursowym jest napisanie tekstu własnych życzeń dla telefonii GaduAIR i/lub dla jej użytkowników. Można je dodawać w komentarzach do wpisu na blogu GaduAir (koniecznie z podaniem poprawnego adresu w polu "E-mail") lub wysyłać na adres konkurs@gaduair.pl.

Autorzy pięciu najciekawszych życzeń otrzymają doładowania konta o wartości 50 zł. Konkurs trwa do godziny 12:00 w piątek, 20. maja.




Źródło tekstu: GaduAir, wł     

Dodaj do:
w sumie: 285
  • 0

    308. ~  2011-05-28 16:11:24  host: t14-15.opera-mini.net

    Wlo wszystko ok ale jak my pijemy swoje najdrozsze piwa to nasza sprawa ale zarówno ja jak i ty nie piszemy że jest najlepsze ani nie trabimy że jest tanie skoro jest inaczej a gaduairowiec te drożyzne swoją chwalił jeszcze tydzień temu, stawiał na równi z play zanim zabrałem głos. Play jest tani, ga też jest tanie ale 3-4 razy droższe, tak widzę kompromis :-)

  • 0

    309. ~  2011-05-28 16:12:03  host: z04-13.opera-mini.net

    Popieram wlo i gairowca. Oferta najlepsza nie oznacza ze musi byc najtansza. Pracuje duzo i niemalo zarabiam ale pewnie mniej niz wlo ;) i nie wyobrazam sobie zmieniac operatora bo w promocji ma np 5gr taniej. To piaskownica, z ktorej dawno wyroslem.

  • 0

    311. ~  2011-05-28 17:22:49  host: aftt84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    307 wlo nie używasz telefonu do dzwonienia więc się nie wypowiadaj

  • 0

    312. ~idiota  2011-05-28 17:32:07  host: us201.boltbrowser.com

    simplus ostatnio podwyżki robi więc odszedłem do ga gdzie jest całkowicie odwrotna tendencja, właśnie doładowałem przez tego dilera z allegro, który 50zł ma za 48,88zł. Poza allegro puścił mi za jedyne 48,77zł!

  • 0

    313. ~GaduAir23  2011-05-28 17:41:46  host: us211.boltbrowser.com

    Ja nadal kupuje 30 za 20. Nie rozumiem waszych problemow. Tylko trzeba myslec

  • 0

    314. ~leśny człowiek  2011-05-28 17:50:51  host: z25-11.opera-mini.net

    ja w swojej nokii z wifi i u900 potrzebuje duzo MB dla opery lub firefoxa dla tego mysle o gaduair ale ten brak doladowan

  • 0

    315.  2011-05-28 17:56:23

    Ad.314 leśny człowieku załóz sobie konto internetowe i zasilaj Gadu Air z konta. Kupuj online na allegro i po problemie. Jak za ciężko, to ustaw sobie przelew na zdefiniowane konto bankowe co 1-3 miesiące i będziesz miał automatycznie zasilane konto GA:) Żeby ludzie konta bankowego online w XXI wieku nie mieli.Szkoda gadać.Ciemnogród;)

  • 0

    317. ~PijoK  2011-05-28 18:15:04  host: z36-14.opera-mini.net

    Gadu popsuł ofertę i to jest udowodnione naukowo. @316 masz kogos w GA ze masz takie info? Ja ich nie pochwale bo za drodzy są

  • -1

    318. ~  2011-05-28 18:19:01  host: t19-15.opera-mini.net

    317 czytałem uważnie blog po prostu

  • 0

    321. ~  2011-05-28 18:28:42  host: z36-14.opera-mini.net

    Chociaz dałeś mi do myślenia czy nie powinienem. Chyba masz racje ide na browar. Teraz z firefoxa bede jechal. Pozdrawiam

  • 0

    322.  2011-05-28 18:31:33

    308. - czy ja wiem czy chwalił? to raczej inni psy na nim wieszali m,ówiąc, ze jak to drogo jest... Ja mam za 5 zł darmowe rozmowy przez cały rok i jakoś nikt jeszcze mi tańszej oferty nie pokazał - to typowe dla tego forum. Wuęc nie dziwię się, ze się przerzucili na innego niż ja komentującego ;-)

  • 0

    323.  2011-05-28 18:34:01

    311. - no rzeczywiście - noszę na szyi na smyczy, żeby wszyscy widzieli, ze mam telefon ;-)

  • 0

    324. ~  2011-05-28 18:34:08  host: t19-15.opera-mini.net

    317 przeczytaj na blogu komentarz "osoby" GaduAIR ten najdłuższy pod informacją z 6 kwietnia "zmiana promocji regulaminów", jak dla mnie to czarno na białym to pisze w jednym zdaniu że tym się sugerowali.

  • 0

    329. ~  2011-05-28 19:13:46  host: p15-03.opera-mini.net

    To masz fajnie. Mi nic nie smakuje. Mam tylko do wyboru cortes albo desperados, butelki małe są w dodatku i 1l za jakieś 11zł wychodzi

  • 0

    332. ~  2011-05-28 23:54:41  host: v10-15.opera-mini.net

    663 xyz 820 | 696 xyy 888 który byś numer zostawił na stałe wdług ciebie?

  • 0

    335. ~  2011-05-29 02:31:04  host: z34-02.opera-mini.net

    jestem juz zmeczony, zbyt duzo na glowie dzis mialem obowiazkow. Ide spac ale o 8 powinienem byc na nogach ;)

  • 0

    336. ~Damian_JaneQ  2011-06-03 10:21:11  host: aln34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak przy okazji, wiecie że numer dostępowy do wydzwanianej VoIP GaduAIR podrożał z 5 gr. do 9gr. ? i to bez żadnej informacji, doszukałem się tego dopiero w cenniku

  • 0

    337. ~  2011-06-03 11:19:21  host: public-gprs263367.centertel.pl

    @336, w cenniku za połączenie z nr dostępowym 133 jest kwota 5gr/min. Podrożały stawki za połączenia na stacjonarki np Netii do 9gr/min.

  • 0

    338. ~  2011-06-08 17:26:02  host: dxc242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gaduair oficjalnie uruchomil facebooka przez sms, watpie by bylo wielu chetnych na to, ale to powinno cieszyc ludzi bo ostatnio co ktorys wpis na blogu to podwyzka

  • 0

    339. ~  2011-06-11 13:21:20  host: eav192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gaduairowiec idz do lekarza, jako jedyny opowiadasz sie na blogu za podwyzkami, bronisz wysokich cen takze tutaj bo tak nalezy nazwac zmiany promocji, sram na te smsy po 2 gr jak nieoplacalne sa wybrane numery, wiekszosc podwyzek to twoja zasluga bo trules dupe ze jest super wiec postanowili nie slodzic klientom, na szczescie w tym drogim syfie byc nie musze ale tobie zycze kolejnych systematycznych podwyzek zebys mial co robic bo gaduair nie ma rzecznika

Dodaj swoją opinię