Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GaduAIR: Odbierasz - Zarabiasz

GaduAIR: Odbierasz - Zarabiasz

LuiN 28 Lipca 2010 11:11

0 0

W ofercie GaduAIR pojawiła się nowa promocja: Odbierasz - Zarabiasz, w której sieć oferuje swoim klientom promocyjne środki za połączenia przychodzące.

Za każde odebrane połączenie spoza sieci GaduAIR, które trwa przynajmniej 120 sekund, użytkownik otrzymuje 19 groszy. Promocyjne środki naliczane są przez 31 dni od ostatniego doładowania, po 31 dniach są anulowane. Sama aktywacja usługi i odbieranie połączeń nie wystarczą jednak by otrzymać premię.

Wymagane jest do tego doładowanie konta nie później niż 31. dnia od ostatniego doładowania. Wartość przyznanej premii nie może przy tym przekroczyć kwoty doładowania. Promocję aktywować można szybkim kodem *131*111*1#.




Zobacz: regulamin promocji Gadu Air Odbierasz - Zarabiasz (plik .pdf; 52 kB).

Źródło tekstu: GaduAir, wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 1

    22.  2010-07-28 13:24:09

    Ogólnie nowa strona to żenada (stara była też słąba), czesto sypie 404 - próbowałem znalexć informacje o przedłużaniu konta, ale daję sobie spokój. Skoro przez 3 minuty nie znalazłem - ejst za trudna do odnalezienia ;-)

  • 1

    23.  2010-07-28 13:25:50

    do 21 - przecież jest już doładowanie za 10zł i wtedy ma sie przez bodaj tydzień 19gr do wszystkich sieci poza Play gdzie jst 49groszy. PRzy doładowaniu za 30 1gr jest na 30dni + darmowe przedłużenie Wybranych Numerów - 5 numeró do których jest 10gr za min i 1 gr za SMS (cennikowe 6gr). Chyba nic nie pomieszałem.

  • 0

    24. ~arek  2010-07-28 13:27:22  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    wogóle ja mam fajny error u nich miałem aktywne wybrane numery i jak doładowalem za 30 zł niby powinno mi przedłużyć a nic nie przedłużyło je dzwoniłem do nich niby coś zrobią i do teraz brak odpowiedzi a wybrane numery wygasają mi za 2 dni lipa bo za 6 zł to juz nie biore za drogi interes 3zł bylo ok

  • 1

    25.  2010-07-28 13:27:51

    To o stawce 19gr (mam nadzieję że formatowanie zostanie): 1) w przypadku wykonania Doładowania na kwote 10 PLN, Usługa Objeta Promocja aktywowana jest na okres 5 (pieciu) dni, 2 2) w przypadku wykonania Doładowania na kwote 20 PLN, Usługa Objeta Promocja aktywowana jest na okres 10 (dziesiec) dni, 3) w przypadku wykonania Doładowania na kwote 30 PLN, Usługa Objeta Promocja aktywowana jest na okres 30 (trzydziesci) dni,

  • -2

    26. ~jared  2010-07-28 13:28:29  host: dps14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Użytkownicy GA na pewno zyskają, ale osobiście nie znam żadnego z nich:)Jak dla mnie nie ma sensu przechodzenie do opa, w którym nie ma osób do których w większości sie dzwoni. Dlatego też myśle, że przed GA nie ma większej przyszłości.

  • 1

    27. ~Sig  2010-07-28 13:33:07  host: 87-205-56-43.adsl.inetia.pl

    do 26 - i tak i nie. Nie jest trudno przenieść do nich numer (dają najlepszy bonus za przeniesienie - 5x10zł za któe można zakupić usługi), roczne utrzymanie numeru to koszt min. 40zł, a jest cała masa usług dodanych. Fakt, skierowanych głównie do młodych, ale ja np. przestałem się bawić w numer wdzwaniany we Freeconet (VoIP) i korzystam tylko z tego w Gadu Air - dzwonisz na 133 (5gr za min) i wybierasz numer docelowy (można przez książkę adresową). Całkiem tanio. W dodatku numer stacjonarny kosztuje chyba 1zł na pół roku (we Freeconet chyba2zł na mies). Generalnie to jest naprawdę ciekawa usługa i jak ktoś ją pozna, to moze zaskakująco dużo z niej wycisnąć.

  • 2

    29. ~  2010-07-28 14:03:18  host: chello089078006245.chello.pl

    @27: dokladnie. Ja korzystam z wybranych numerów dzięki którym sms mam za 1gr i minute za 10gr i to poza sieć. Fakt ostatnio podrożała ale doładowując co 2miesiące za 30pln wyjdzie i tak po 3pln ;)Stacjonarki obdzwaniam z VoIPa za bonusowe minuty przy doładowaniu. W puzle nie bawie się ale nowa promocję uruchomiłem bardziej z ciekawości zobaczyć jak to się sprawdzi.

  • -2

    30. ~adm  2010-07-28 14:08:46  host: dou27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak dla mnie chyba teraz ważniejsze od gadania, jest teraz net w komórce a w tt za 9 zł mam pakiet bez limitu danych. W GA też są pakiety jak sprawdzałem, ale jednak z tt jak dla mnie nie wygrają.

  • 0

    31. ~mirekb  2010-07-28 14:20:45  host: hii230.internetdsl.tpnet.pl

    polkomtel zarabia krocie na udostepnianiu sieci,zarabia troche na swoich mvno(mova,ggair)oraz na submarkach samiswoi/36i6..w kazdej z nich jest cos na wzór zbieraj minuty w standardowej ofercie prepaid plusa tego brak..powinno byc jak w ptc (tt) gdzie chodziaz za kazde 2 sekundy z inych sieci mam 1 sekunde w sieci-to miałoby sens.moze jednak simplus bedzie lepszy?np.simplusopobieracz?(20GB za 20zł miedzy 22-7.00)?

  • 1

    32. ~  2010-07-28 14:27:03  host: t13-04.opera-mini.net

    30. Poczytaj regulamin, jakbyś nie wiedział masz limit do 100mb, potem lejek do 2kb/s.

  • 2

    34. ~ExSimplusowiec  2010-07-28 15:09:51  host: 130.138.227.40

    @33 prosze się nie podszywać pod ex-simplusowca czyli mnie! Nie jestem bynajmniej gimnazjalista. Jestem audytorem i zarabiam powyżej średniej;) Mam służbowego Plusa, a z Gadu Air korzystam od prawie 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. W porównaniu do simplusa to niebo a ziemia;) jeśli chodzi o ceny , usługi, billing online, promocje, traktowanie klienta itp.

  • 0

    35. ~ExSimplusowiec  2010-07-28 15:14:20  host: 130.138.227.40

    @33 w puzzlach mam już 70% doładowania gratis a więc nie 50gr tylko 35zł gratis przy doładowaniu za 50zł;)

  • 0

    36. ~GaduAIR  2010-07-28 16:23:30  host: 212.2.101.56

    Oferta fajna. Kolejny dodatek do sporej ilości rodzynków w GaduAIR. Ktoś napisał, że lepiej gdyby dawali więcej na rozmowy w sieci. A po co ??? po doładowaniu masz w sieci za darmo... a kasa z tej usługi idzie na połączenia do innych sieci - więc chyba lepiej niż u innych (nie mam PLAY ale chyba ich kapitał minut wypada słabiej). Jak ktoś nie zauważył, to 19gr za 2 minuty odebrane = 2 minuty do innych sieci(bez kilku sekund) jeśli mamy aktywną usługę wybrane numery (10gr/min). Zdziwiony ? A mnie dziwi, że nadal tkwisz PLAY...

  • 0

    37. ~  2010-07-28 17:26:39  host: 77-254-214-242.adsl.inetia.pl

    Ad27 - łatwo też nie - "Informujemy, że w związku z problemem technicznym, związanym z aktywacją numerów przenoszonych do lub z sieci GaduAIR, może zaistnieć opóźnienie w procesie przenoszenia numeru, co w ostateczności może doprowadzić do dłuższej niedostępności numeru przenoszonego dla klienta który już złożył zlecenie. Trwają prace nad wyeliminowaniem przyczyny problemu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację." (źródło: gaduair.pl)

  • 0

    38.  2010-07-28 18:33:16

    W regulaminie pisze Użytkownikowi przyznane zostanie prawo do 0,19 zł (dziewiętnastu groszy) za każde odebrane połączenie spełniające warunki opisane w § 2 ust. 1 Regulaminu czyli rozmowy dłuższej niż 120 sek. Czyli połączenie 120 sek i dłuższe bonus wynosi zawsze 19 gr.bez względu jak długo trwa połączenie.

  • 1

    39. ~Apacz  2010-07-28 19:36:40  host: eik218.internetdsl.tpnet.pl

    Ja mam to GG i musze przyznać ze całkiem mi się to sprawuje. Spore pakiety internetowe za doładowanie. Doładowuję średnio co 3-4 tyg po 30pln, co daje mi sporo profitów. 5 nr do różnych sieci (poza Play i CP)za free. Połączenia do innych za 19 gr. (poza Play i CP)Teraz jeszcze to, narzekać nie ma co. Pewnie przy mniejszych doładowaniach jest słabiej, ale nie ma co się łudzić nikt za doładowanie 10pln na 4m-ce zaoferuje jakieś wodotryski...

  • 1

    40. ~Apacz  2010-07-28 19:40:26  host: eik218.internetdsl.tpnet.pl

    c.d. Ale www - jedna wielka pomyłka - kupa błędów. Info o danej usłudze w kilku miejscach, ba z różnymi cenami. Hotline podaje jeszcze co innego - oszaleć można... GGair - do rzeczowej roboty, a nie tylko kolorki i skórki zmieniacie! I tak powiem!

  • 0

    41.  2010-07-28 22:06:45

    Witam, tu ExSimplusowiec. Ciekaw jestem ilu użytkowników korzysta z Gadu Air. Wie ktoś?

  • 1

    42.  2010-07-29 13:07:26

    Usluga fajna ale rola GGAir narazie jest nadal marginalna i podobnie jak w innych sieciach a nawet bardziej trzeba kombinowac. Niby nie problem, ale dlaczego zaden operator nie wprowadzi prostych uslug? Bo wtedy nie mozna byloby strzyc jeleni. Ilu ludzi poza userami telepolis nawet nie wie po ile maja minuty. Siedza np w Mixach i nawet nie zdaja sobie sprawy ze przeplacaja. A mogliby chociaz wlaczyc sobie jakis pakiet o zmianie oferty nie mowiac...

  • 0

    43. ~AXEL F  2010-12-31 15:40:04  host: piekna-gts.2a.pl

    Używam GaduAIR jest OK... bardzo funkcjonalna sprawa , tani internet. Jak coś zapraszam do dyskusji a i odpowiem na ewentualne pytania jako zwykly uzytkownik. stegnex@gg.pl :-)

Dodaj swoją opinię