Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GaduAir obniża ceny połączeń do Play

GaduAir obniża ceny połączeń do Play

WitekT 22 Października 2010 14:55

0 0
GaduAir obniża od dziś ceny połączeń do Play - w ramach promocji, do odwołania, zrównuje je z ceną połączenia do "dużych" sieci.

Stawka spada z cennikowych 0,49 zł do promocyjnych 0,29 zł. Ceny SMS-ów i MMS-ów nie ulegną zmianie.


Źródło tekstu: GaduAir     

Dodaj do:
w sumie: 89
  • 0

    81. ~Liwiusz  2010-10-24 08:42:47  host: host-89-231-120-212.warszawa.mm.pl

    @80: warunkiem przedłużenia wybranych numerów nie jest doładowanie online, tylko doładowanie ze strony gaduair. Ale jeśli diler też przedłuża promocję, to dobrze. @taryfiasz: tak, u mnie też nalicza do play 49gr i też złożyłem reklamację...

  • 0

    82. ~robert1810  2010-10-24 09:16:31  host: t05-05.opera-mini.net

    81, liwiusz tak jak napisałem sprawdziłem wielokrotnie i przedłuża wybrane numery. Nie wiem jak doładowuje diler, może właśnie ze strony GA? Możliwe też że to błąd systemu ale akurat na taki błąd przymknę oko i nie będę reklamacji zgłaszał :-D w każdym razie trzeba korzystać jeśli można. Może ktoś zechce byc dilerem dla czytelników telepolis?;-)

  • 0

    83. ~arek  2010-10-24 12:26:26  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    Tak nalicza 49 groszy nadal reklamacja poszła

  • 0

    84. ~  2010-10-24 13:41:05  host: p21-05.opera-mini.net

    Mam GA do internetu ale z ciekawości sprawdziłem i faktycznie nalicza 49gr do playa. Nie od razu Kraków zbudowali :D

  • 0

    85.  2010-10-24 18:20:11

    #82 robert1810 - z tego co pamiętam Simplusowiec jest dealerem :)

  • 0

    86. ~  2010-10-25 10:40:57  host: t11-14.opera-mini.net

    A u mnie PLAY zdecydowanie lepiej dziala niż ORANGE. Nawet internet na 2g dziala stabilnie. rozmowy nie ucina, nie zrywa. Do plusa loguje zawsze za 1 razem. jestem na OK dla PLAY. myślałem o gaduair ale na razie słysząc o ich problemach mam mieszane myśli. Narzekają na PLAY a u mnie dziala super. Może z gaduair jest tak samo? jednym działa a tylko niektórzy mają problemy.

  • 0

    87. ~Taryfiasz19gr  2010-10-26 17:27:04  host: 77-45-89-49.sta.asta-net.com.pl

    Promocja fair Play czasowo wstrzymana z przyczyn technicznych :( Otrzymałem smsa.

  • 0

    88. ~ariel  2010-10-26 18:52:06  host: chello089078010020.chello.pl

    @87; niestety GA i Play mają 2 wspólne cechy- dobre ceny i awaryjny system ;)

  • 0

    89.  2010-10-26 20:35:38

    "Promocja FAIR PLAY zostaje czasowo wstrzymana z przyczyn technicznych - przepraszamy. Po usunięciu problemu zostanie wznowiona automatycznie". Skąd będzie wiadomo dokładnie kiedy nastąpi moment naliczania wg stawki 29gr do P4? Simplusowiec - jesteś ekspertem w GA. Jaka jest Twoja odpowiedź?

  • 0

    90. ~Taryfiasz19gr  2010-10-26 20:41:42  host: 77-45-89-49.sta.asta-net.com.pl

    Ad 89.: Zostaniemy o tym powiadomieni ponownie smsem od Gaduair.

  • 0

    91. ~  2010-10-26 20:58:04  host: t14-01.opera-mini.net

    Dokladnie, taryfiasz udzielil prawidlowej odpowiedzi. Szkoda ze GA nie przygotowalo sie do tego lepiej. Widac rośnie konkurencja dla Playa w awaryjnosci systemu. Chociaz Playa to chyba nikt nie pobije, bo tam awaria trwa stale :-)

  • 0

    92.  2010-10-26 21:06:55

    Posiadam GA tylko dlatego, że internet jest taktowany co 1kB i po przekroczeniu pakietu naliczanie nie odbywa się wg drakońskich stawek jak w simplusie. Jako ciekawostkę mogę podać fakt, że od stycznia do maja 2010 nie działała transmisja danych na mojej karcie sim. Ożywiona korespondencja mailowa z BOKiem trwała do połowy marca, niestety bezowocnie. Wnerwiony zakupiłem drugi numer w GA i okazało się, że wszystko działa jak należy. Pod koniec maja czytam "przywrócono transmisję danych na twojej karcie sim" (tej starej). Tempo godne podziwu :)

  • 0

    93. ~fred  2010-10-26 22:19:20  host: 80.51.92.71

    miałem inną sieć ale z bilingu wynikało że dużo dzwonię do play więc musiałem zmienić w pracy zależy mi na kosztach.

  • 0

    94. ~arek  2010-10-26 22:27:36  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    więc wzrócono mi koszty i promocja jest zablokowana na czas probramów technicznych

  • 0

    95.  2010-10-27 21:22:44

    29 gr/min do PLAY już działa w praktyce. Uporali się z problemami. PS - wydaje mi się że ta wczorajszo-dzisiejsza awaria systemu ma związek z ustawianiem poprawnej taryfikacji do Play. Podobno restartowali serwery.

  • 0

    97.  2010-10-30 12:48:30

    O proszę ! Poinformowali wczoraj esemesem o przywróceniu taryfikacji 29 gr/min. do Play. Duże brawa za solidność i rzetelną informację.

  • 0

    98.  2010-10-30 13:06:52

    @97; zgadza się, jest tak jak mówisz. Tamte komentarze pisałem na gorąco po wprowadzeniu promocji, kiedy jeszcze nie znałem wszystkich szczegółów. Obecnie FAIR PLAY działa poprawnie ku zadowoleniu wszystkich użytkowników ;)

  • 0

    99. ~  2010-10-30 21:05:20  host: p16-11.opera-mini.net

    Gaduair zaszalał więc może też mbank po nowym roku nas zaskoczy i z 2 profili zrobią 1 gdzie 19gr nie będzie kolidować z mznajomymi i pakietem 100mb. To pierwsze mnie nie interesuje ale to drugie jak najbardziej bo same 50mb gratis co miesiąc to trochę mało.

  • 0

    100.  2010-11-01 15:59:49

    Już się robi nudne z tym drożej do Play. Gdybym myślał tak jak niektórzy, to musiałbym utrzymywać stacjonarkę i płacić 50 zł za numer aby ktoś miał do mnie taniej. Tego się nie pisze. Każdy bierze to co jest dla niego taniej a nie, że inni będą mieć troszkę taniej. Przeszedłem kilka miesięcy temu do Play i dopiero teraz widzę jak przedtem przepłacałem i musiałem się ograniczać w rozmowie, szybo kończyć a każda minuta poza abonamentem kosztowała krocie. Niezależnie czy dzwoniłem do Play czy reszty opów. Teraz płacę mniej a rozmawiam zdecydowanie więcej i bez stresu o rachunki. Brawo dla GaduAir, że poszli w tym kierunku. Ciekawe kiedy łaskawie W3 zacznie obniżać.

  • 0

    101. ~  2010-11-01 22:03:59  host: p07-12.opera-mini.net

    Mnie zastanawia jedno. Niedawno miałem internet z mbanku a teraz mam w ga i chodzi gorzej. Taryfikacja tam i tu co kb a w ga mega bajty wolniej schodzą. Dziwne wszystko

Dodaj swoją opinię