Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GaduAir mocniej promuje przenośność

GaduAir mocniej promuje przenośność

WitekT 1 Września 2010 12:37

0 0
Od 1. września GaduAir zmienia bonus dla przenoszących numer do swojej sieci. Zamiast stałej kwoty doładowania (50 zł w comiesięcznych ratach po 10 zł), jest teraz procent od doładowań.

Od dziś każdy, kto przeniesie numer do GaduAir, dostanie ekstra 30% każdego z kolejnych 12 doładowań - do dowolnego wykorzystania.

Zobacz: regulamin promocyjnej przenośności numeru do GaduAir (plik .pdf; 46 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 1

    12. ~Liwiusz  2010-09-01 13:12:14  host: public-gprs30926.centertel.pl

    Potwierdzam - takiej oferty nie ma nigdzie indziej. Dziś przeniosłem numer z Orange i nie działają połączenia i smsy przychodzące. Widać, że problem istnieje od miesięcy i nic się nie poprawia. Nie polecam, chyba że komuś ryzyko kilkudniowego niedziałania numeru nie przeszkadza.

  • 1

    13. ~dunkan  2010-09-01 13:23:19  host: dpd150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta dobra, sieć dużo gorsza - dlatego przenoszenie numeru do GA może odbić się czkawką. Nie widać przed tą siecią większej przyszłości, niestety.

  • 0

    14.  2010-09-01 13:24:03

    Brawo,Gadu Air!Jeszcze musicie poprawić usługę przenośności numerów i będzie perfect. U mnie problem trwał 1,5 doby i wszystko się poukładało. Nr GG powiązałem z numerem telefonu, teraz to smsy za darmo pisze w Gadu Air korzystajac z komunikatora GG w telefonie;)Dzwonie z VOiPa, wysyłam zdjęcia bezpłatnie z komunkatora GG na blipa (troche zniekształcone, ale MMSem też można wysłac tyle że już nie bezpłatnie). Do tego te 10zł wpadające co miesiąc po przeniesieniu na konto.

  • 1

    17. ~qwerty  2010-09-01 13:28:59  host: 87-205-239-242.adsl.inetia.pl

    Potwierdzam : Pakiet Net 2000MB Zakup na okres: 30 dni Cena: 33,00 PLN - jeszcze nie aktywne... Jak dla mnie to pozamiatane, pomyślęc o takim pakiecie po HSPA Plusa... ;-)

  • 2

    18.  2010-09-01 13:30:09

    Ad.15-16 w takim razie już kupowania iPlusa BC czy innego abonamentowego internetu będzie zbyteczne. Jak dla mnie to GA wymiana wszystkich i do tego na całym zasięgu sieci Plus.

  • 0

    19. ~Kiedyś w GGAir  2010-09-01 13:30:58  host: v02-15.opera-mini.net

    Wszystko pięknie, tylko jak doładować konto mając tylko jeden kiosk na okolicy, nie mając internetowego konta w banku? Są jakieś zdrapki, czy kasy doładowań?

  • 0

    20.  2010-09-01 13:34:13

    @19: doładowania są w kioskach Kolportera

  • 0

    22. ~Kiedyś w GGAir  2010-09-01 13:38:49  host: v02-15.opera-mini.net

    Ja mam tylko kiosk RUCH ah szkoda...

  • 0

    23.  2010-09-01 14:06:24

    Trzeba przyznać, że GG ostro sobie poczyna na rynku komunikacji komórkowej ;-) ~dunkan - ja myślę, ze to jeden z nielicznych MVNO, który nie dość, ze się utrzyma, to będzie mieszał na rynku.

  • 0

    24.  2010-09-01 14:33:34

    22: w kauflandzie też są doładowania GA ;) hehe Druga sprawa mam GA i zalogowałem się na konto online i widzę że do odebrania jest darmowy pakiet 100 MB może ktoś napiszę na stronce o tym :)) PS-w sumie to słabiej promuje - nadal mam ostatnio pakiet 10 PLN do odebrania w tym miesiącu i jest git :P Do tego nowy pakiet 2GB wymiótł nawet PLAY równo ;]

  • 0

    25. ~sergio  2010-09-01 15:22:11  host: dpu94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta dobra, ale przenosić się do sieci, która jeszcze ma wiele defektów (zasięg, BOK) tylko dla tej oferty, to przesada. Nie wróżę zatem jakiegoś szczególnego wzrostu liczby klientów GA.

  • 0

    26.  2010-09-01 15:22:33

    7@ sam mialem problem z odbieraniem smsow o telefonow przez okolo 3 tygodnie od przeniesienia do gaduair na 2 nuemrach telefonow jak widac problem nadal jest - dosc dlugo , jesli to bylby moj glowny numer to robilbym awanture. Cale szczescie byl to numer przeznaczony wlasnie do internetu i gadugadu. @24 - Spiesz sie z odbiorem tych 100MB u mnie tez sie pojawila taka informacja na koncie ale poniewaz mialem ponad 500MB jeszcze to postanowilem poczekac z odbiorem gratisu. Przeliczylem sie przy nastepnym logowaniu juz tego gratisu nie bylo.

  • 0

    27. ~  2010-09-01 15:23:33  host: 77-255-136-82.adsl.inetia.pl

    A u mnie i tak Play wygrywa. Jedyna sieć co ma UMTS na wsi. Choćbym chciał GA to i tak na GPRS-sie nie będę się bawił

  • 0

    28. ~  2010-09-01 16:23:10  host: chello089078004204.chello.pl

    Promować przenoszenie to oni może i chcą ale przeniesienie do GA numeru często oznacza kilka dni bez telefonu. Ten operator chyba najgorzej radzi sobie z MNP. Reszta też pozostawia sporo do życzenia. Biling od około miesiąca działa w kratkę. Aktywacja promocji to też loteria. Oferta bardzo dobra ale totalny brak fachowców, którzy pracowaliby nad jakością.

  • 0

    29. ~  2010-09-01 18:57:16  host: p15-03.opera-mini.net

    Dlaczego nikt z W3 nie ma takiej oferty jak GA :( nie każdy może skorzystać z ich dobrodziejstw

  • 0

    30. ~  2010-09-01 22:51:20  host: public1935.cdma.centertel.pl

    ciekawe jaka jest stawka do wszystkich sieci?

  • 0

    31. ~Benek  2010-09-02 03:16:26  host: 213.192.68.50

    Cenowo rewelacja, jakosciowo dramat - tak mozna w skrocie okreslic GA.

  • 0

    32.  2010-09-02 08:01:38

    29. - jakby wszyscy mieli taką samą ofertę... po co 10 operatorów? Jeden by wystarczył ;-) 30. - to nie jest tajemnica. Tyle, ze aby się dowiedzieć, trzeba zerknąć do cennika ;-)

  • 0

    33. ~wg  2010-09-02 19:44:34  host: 188.146.142.57.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    przenoszenie numerow/przenoszenie, nie przenosnosc, pls

  • 0

    34. ~  2010-09-21 20:49:30  host: chello089078009176.chello.pl

    Dziwie się, że tak promują to przenoszenie mając jednocześnie od kilku miesięcy bardzo duże problemy z tym. Temat z problemami w GaduAir to temat rzeka i można by pokusić się o artykuł odrębny. BOK podobny do Play. Zgłoszenia gdzieś gubią się im, kasa z konta ginie pomimo, że nigdzie się nie dzwoni, promocje nie działają prawidłowo. Potem w końcu ktoś to sprawdzi ale ile trzeba czekać i oczywiście pilnować, czy znów nie ma błędu.

Dodaj swoją opinię