Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GaduAir: bonus za przeniesienie numeru

GaduAir: bonus za przeniesienie numeru

sirmark 1 Marca 2010 09:57

0 0

"Zostań Wszechdostępnym!" - tym hasłem telefonia komórkowa GaduAir zachęca użytkowników innych sieci do przeniesienia swojego dotychczasowego numeru lub do zakupu startera i połączenia numeru telefonu z numerem GG.

GaduAir to usługa "3w1", oferująca telefonią komórkową, internetową i komunikator w jednym. Dzięki wielu możliwościom komunikacji, użytkownik jest "wszechdostępny", na różne sposoby. W zamian za przeniesienie swojego dotychczasowego numeru telefonu do sieci GaduAir 3w1, użytkownik otrzyma 50 zł w miesięcznych ratach po 10 zł.




Można także zakupić starter GaduAIR i połączyć numeru telefonu z posiadanym wcześniej numerem Gadu-Gadu (GG). W zamian za połączenie numerów, użytkownik na start otrzyma 30 zł, a po doładowaniu kwotą minimum 20 zł otrzyma kolejne bonusowe 20 zł.

Telefonia GaduAir umożliwia połączenie obu numerów - dzięki temu użytkownik GaduAIR może rozmawiać przez Mobilne GG i wysyłać wiadomości z komórki na inne serwisy Gadu-Gadu używając prywatnego numeru GG, a wszystkie wiadomości z serwisów Gadu-Gadu otrzymane na numer GG mogą być odebrane na komórce.

Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38. ~  2010-03-01 16:59:46  host: host-89-230-203-48.lublin.mm.pl

    GA nie wystawia Faktur Vat za doladowanie konta przez internet. Wystawia cos na namiastke tego ale nie jest to e-faktura.

  • 0

    39. ~GA_user  2010-03-01 17:01:34  host: 212.2.101.62

    @36: W sobotę korzystałem mniej więcej w godz. 9-11 oraz wieczorem i działało, oczywiście zawiechy były, wieczorem wielokrotne. Natomiast większy problem był w poprzedzającą noc - nie mogłem się ani zalogować na GaduAir, ani połączyć z netem. Ale to pewnie coś tam robili.

  • 0

    40.  2010-03-01 17:38:10

    No własnie raz jeszcze włożyłem kartę Gadu Air i dziś chodzi jak na razie ok. W piątek i sobotę nędza kompletna. Net zrywało co chwilę dosłownie. Oferta GA jest świetna ale sieć technicznie trochę niedopracowana. Mam nadzieje że będzie dobrze.

  • 0

    41. ~AAA  2010-03-01 17:46:57  host: 212.2.99.201

    Mam dokładnie to samo co w 25.ga user. Problemy były od samego początku włącznie z aktywacją numeru i samym ustanowieniem połączenia z internetem. Bywa nawet tak,że transfer staje kilka-kilkanaście razy(pomaga tylko rozłączenie modemu). Mam dwa numery i na każdym jest to samo i to na różnych modemach, jednak internet w PLUSIE chodzi wyśmienicie i mam wrażenie, że mają ustawiony jakiś priorytet. Telefony do BOKu nie pomagają-odsyłają do działu technicznego. Teraz od kilku dni nie działa transfer środków. Trzeba mieć naprawdę wieeeeeeeeele cierpliwości. Jedynie co przeważa w tej ofercie to bardzo tani internet, już porównywalny z abonamentowym

  • 0

    42.  2010-03-01 18:49:54

    Da się jakoś techniczne zmienić napis wyświetlany z Gadu-Gadu na Plus? Ewentualnie, żeby wyświetlało się na wyświetlaczu jak w mBanku czyli na górze Plus podem mBank Mobile.

  • 0

    43. ~  2010-03-01 19:45:03  host: 94.254.246.71

    Używam GaduAir od kilku tygodni i żadnych problemów jak na razie nie doświadczyłem, w korzystaniu z netu także. Co do BOK GaduAir ma pewną zaletę - potrafi odpowiedzieć na zgłoszeniu w ciągu kilku godzin ;)

  • 0

    44.  2010-03-01 19:50:50

    @Kwistas z tego co wiem to nie da się,bo GA ma własny system billingowy.Dla mnie napisy z nazwa operatora to nie problem ,bo w samsungach można wyłączyć ich wyświetlanie w ustawieniach i ma się czystą tapete.

  • 0

    45. ~mati  2010-03-01 20:02:39  host: evy99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i zła wiadomość, od dzisiaj w gaduair zaczęło naliczać poprawnie za połączenia, czyli do wybranych po za sieć 10gr (do tej pory 5gr), i do plusa i stacjonarnych 29gr (do tej pory 15gr), a było nam tak dobrze...... :)

  • 0

    46. ~  2010-03-01 20:13:23  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @42: A po co? :-)

  • 0

    47. ~  2010-03-01 20:33:26  host: 212-102-20-186.adsl.inetia.pl

    @25 O transferze srodkow: http://www.gaduair.pl/doladowania/transfer-srodkow

  • 0

    48. ~  2010-03-01 20:35:47  host: 212-102-20-186.adsl.inetia.pl

    Jezeli chodzi o laczenie numeru GG z numerem GaduAir to: jak loguje sie na "stary" numer GG to nie moge tego zrobic, bo wyskakuje monit o zlym hasle; moge zalogowac sie tylko na "nowy" numer GG (numer telefonu). Znajomi normalnie do mnie pisza na "stary" numer GG, wiec mozna spokojnie podawac "stary" numer GG i ludzie sie z nami skontaktuja. Tylko to logowanie jest drazniace.

  • 0

    49. ~lol  2010-03-01 20:57:13  host: chello089076198218.chello.pl

    czy ten Bonus doliczany jest do stanu normalnego konta gadu gadu, czy jest to jakieś konto specjalne,promocyjne(tak jak w orange np.)?

  • 0

    50. ~GA_user  2010-03-01 21:57:47  host: 212.2.99.206

    @47: Dzięki, nie widziałem tego. Oni mają jakiś chaos na tej stronie, a w regulaminie tego już nie napisali - że trzeba mieć minimum 20zł, a po przelewie ma zostać minimum 10zł. Konsultant też tego nie wiedział, bo mi nic nie powiedział... A same ograniczenia czynią usługę mało przydatną. @48: Nie bardzo rozumiem Cię o co chodzi, ale myślę, że chyba źle się logujesz. Też miałem z tym problem :-) Robisz tak: logujesz się na konto GaduAir swoim numerem telefonu i pełnym kodem PUK, klikasz łączenie numerów i musisz tam podać numer GG i hasło chyba do GG. Jak numery się połączą to masz jedno hasło do GG i do GaduAir - tylko nie pamiętam które :-) Ale chyba ten kod PUK od GaduAir. Właśnie jest to nieco zamotane, bo nie jest nigdzie dokładnie napisane które hasło gdzie wpisać. @49: Wygląda na to, że do normalnego. Miałem 19,99, a potem 49,99. Nie widzę żadnego konta promocyjnego.

  • 0

    51. ~GA_user  2010-03-01 22:01:41  host: 212.2.99.207

    @48: Po prostu loguj się na "stary" numer (GG) hasłem od numeru telefonu GaduAir, którym jest kod PUK. A jak chcesz mieć to hasło co kiedyś do GG to zmień hasło na takie w komunikatorze GG. Ale działa Ci w ogóle GG? Bo w takiej sytuacji jak piszesz powinieneś mieć komunikat o złym haśle.

  • 0

    52. ~  2010-03-01 22:58:41  host: 212-102-22-191.adsl.inetia.pl

    @50 i @51 Ich strona ma maly nielad. Uruchomilem komputer od nowa i sprawa ma sie nastepujaco: numer GG jest taki jaki byl, a haslo to kod PUK (wiec TRZEBA je zmienic, bo haslo cyfrowe to zadne haslo). Wczesniej mialem stare haslo, a numer GG to byl numer telefonu (tylko tak mnie logowalo). Ale to na pewno wina Gadu-Gadu, widocznie maja jakies bledy przy laczeniu tych numerow.

  • 0

    53. ~  2010-03-01 23:01:16  host: 212-102-22-191.adsl.inetia.pl

    @49 Pieniadze z tej promocji doliczane sa do normalnego konta i mozna je wydac na wszystko, lacznie z SMSami premium (sprawdzone empirycznie).

  • 0

    54. ~  2010-03-02 01:31:34  host: v06-06.opera-mini.net

    46. Jak po co? Żeby nie widzieć tego debilnego napisu GADU-GADU, sam napis Plus jest ok, lepiej mogli zrobić jak mBank zrobił, przynajmniej mniej wstydu by było na wyświetlaczu. No nic dzięki za pomoc. /Kwistas

  • 0

    55. ~j  2010-03-02 10:40:23  host: ddu245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    54. Wstydzisz się Kwistas, że korzystasz z takich badziewi? Weź Orange zaraz prestiż urośnie, jak po viagrze tylko odlot w kolorze pomarańczowym. :)

  • -1

    56.  2010-03-02 16:38:45

    @53, to ładnie. TT i Orange też dają po 10zł do każdego doładowania min. 25zł, ale tylko do sieci. W TT mozna zdobyć tak ekstra 200zł, w Orange 120.

  • 0

    57.  2010-03-12 17:29:55

    właśnie przenoszę numer z TakTaka z gadu air i słabo to idzie, trwa to już 10-ty dzień a dokumenty nawet do nich nie dotarły, na początku kurier DHL zamiast dostarczyć dokumenty po okazaniu dowodu i odebrać podpisane, zostawił wszystko w skrzynce na listy, pewnie nie zauważył dużej czerwonej naklejki "...po okazaniu dowodu tożsamości..." BOK polecił gadu air polecił mi wysłać pocztą albo oni wyślą reklamacje do kuriera (cytat: to może zająć 5 dni) ale wyciągnąłem info jaka firma kurierska i po kilku telefonach (bok dhl też słaby) rozmawiałem już z kierownikiem/dyrektorem dhl łódź i interwencja była po przesyłke w ciągu 30min :D to było w sobote, dziś piątek a w gadu air nie mają moich dokumentów (bok gadu: pewnie ma je jeszcze kurier) dzwoni do dhl i przesyłka dostarczona w poniedziałek 4 dni temu, na to bok gadu że poinformuje o tym osobe zajmującą sie aktualnie sprawa dziś mail że w poniedziałek będą mieć papiery (skąd ta pewność, czyżby je znaleźli, no i gdzie były skoro 3dni zajmie ich sprowadzenie??) no i tak minęło 10 dni a oni nawet nie zaczęli przenosić, co do BOK gadu air to na proste pytania na które znajdzie sie odpowiedz na ich zagmatwanej stronie odpowiadają w 20min droga mailowo, a jak pytanie ambitniejsze to na maila czeka sie powyżej 48h

Dodaj swoją opinię