Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gadu-Gadu w tradycyjnym telefonie

Gadu-Gadu w tradycyjnym telefonie

sirmark 5 Października 2006 18:58

0 0
Telefonia internetowa Gadu-Gadu Nagłos jest teraz dostępna także poza komputerem, za pośrednictwem bramki VoIP.

Dzięki bramkom wykorzystującym protokół SIP, z telefonii internetowej Gadu-Gadu Nagłos można korzystać za pomocą tradycyjnych, stacjonarnych telefonów. Bramkę można kupić już za ok. 200 zł . Należy tylko dysponować łączem internetowym.

Obecnie w Nagłos, w ramach promocji można dzwonić za darmo na numery stacjonarne w całej Polsce, codziennie w godzinach 10-11 oraz 18-20 9 (wybierany numer poprzedzić * (gwiazdką)).


Źródło tekstu: Gadu-Gadu     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Karol  2006-10-06 10:29:59  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Ktoś wyjaśni o co chodzi w tym newsie? Jak już Witek nie napisze newsa to już nie wiadomo o co chodzi.

  • 0

    2.  2006-10-06 11:13:56

    Karol: już powróciłem z dłuuugieeeej podróży - tak można było nazwać moją sytuację do dzisiaj do godziny 10:35. ;) Już tłumaczę - podłączasz bramkę pod net (np. jakiegoś Linksysa PAP2 - zobacz na Allegro), a pod to podłączasz normalny, tradycyjny telefon (np. bezprzewodowego DECT-a). No i wtedy w sumie masz funkcjonalność normalnego telefonu, a ceny jak w GG...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-233-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet