Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gadu-Gadu dla iPada już dostępne

Gadu-Gadu dla iPada już dostępne

Q! 21 Czerwca 2011 22:49

0 0
GG Network, właściciel komunikatora Gadu-Gadu, udostępnił swoją aplikację dla tabletów iPad. Kilka godzin po wydaniu aplikacja stała się najbardziej popularną w kategorii social networking.

Gadu-Gadu w wersji dla iPada pozwala na korzystanie z tych samych funkcji, które dotychczas dostępne były dla iPhone’a.

Właściciel Gadu-Gadu poinformował również, że w maju ze wszystkich mobilnych wersji tego komunikatora korzystało 700 tys. osób.


Źródło tekstu: Gadu-Gadu     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    7. ~  2011-06-21 23:01:15  host: z15-07.opera-mini.net

    A ja myślałem, że Gadu-Gadu dla iPada już dawno jest, istnieje i jest bardzo popularny...

  • 2

    8. ~madhunt3r  2011-06-21 23:22:26  host: staticline53622.toya.net.pl

    Planowane jest jakieś wydanie na Blackberry?

  • -2

    9. ~  2011-06-21 23:29:19  host: p20-10.opera-mini.net

    GG upadnie bo coraz większa jest konkurencja a gaduair jako dźwignia handlu jest niszczona przez tych co doprowadzili do upadku myavon

  • 2

    10. ~  2011-06-21 23:43:18  host: z30-13.opera-mini.net

    to tylko pogratulować GaduNetwork. Niech pomyślą nad poprawą prepaida GA i bedzie super.

  • 1

    11. ~  2011-06-22 08:17:02  host: plus-96-156.polkomtel.com.pl

    mam pytanko kiedy wejdzie na symbiana^3 :)

  • 1

    12. ~iND  2011-06-22 08:37:16  host: edj37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9, O jakiej konkurencji piszesz?

  • 1

    13. ~  2011-06-22 09:10:11  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Na Symbiana S60v3 jest Skype i GG Ovi sklep,i telefon Java w Plusie, Skype można rozmawiać z całym światem za darmo z pakiet internet lu WiFi w Noki inowacją było to 2 lata temu

  • -1

    14.  2011-06-22 09:15:53

    Ktoś jeszcze używa GG ;)

  • 0

    15. ~  2011-06-22 09:38:16  host: z16-12.opera-mini.net

    700 tysięcy osób to jest na Polskę czy cały świat. Bo jak to drugie to marnie to wygląda.

  • -1

    16. ~  2011-06-22 09:40:01  host: z14-03.opera-mini.net

    Ja uźywam Skype na Samsungu z Symbianem jest lepszy od GG

  • 1

    17. ~  2011-06-22 09:58:36  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    15@ Skype podaje ile jest prowadzonych rozmów w danym momencie jest licznik i codziennie jest ponad 25 milionów użytkowników

  • 0

    20. ~  2011-06-22 10:29:19  host: z47-14.opera-mini.net

    Najlepszy jest Nimbuzz, Palringo i fring, tylko najgorsze, że w najnowszej wersji Nimbuzza i Palringo nie ma już klienta GG, a w Nimbuzzie pozbyto się również klienta Skype'a, dlatego używam starej wersji Palringa jako klienta GG, a do Skype'a używam oryginalną aplikację ze stronki www.skype.com

  • 0

    21. ~iPad  2011-06-22 14:08:51  host: afqv218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @20 ej , jak to Palringo już z gg ....? To muszę blokować teraz wszelkie akualizacje :/

  • 1

    22. ~  2011-06-22 14:46:56  host: z40-01.opera-mini.net

    21: Sorry, pomyliło mi się, chodziło mi o to, że w nowszych wersjach jak jest ten ludzik, który zmienia kolor w zależności od statusu danej osoby, to obok tego nie ma znaczka, który by informował czy to kontakt z GG czy np. Facebooka, tzn. nie ma słoneczka, albo tej litery f na niebieskim tle, tylko taki symbol końcówki wtyczki (ta część którą się podłącza do kontaktu), a wyżej jest np. zegar, jeśli ktoś ma status "zaraz wracam". Dla mnie to problem, ponieważ znam osobę która ma trzy konta w różnych serwisach: GG, Facebook i MSN i gdy jest dostępny, to nie wiem w jakim serwisie. A ta informacja jest prawdziwa jeśli chodzi o Nimbuzza. W starszych wersjach był klient GG, a teraz już nie ma, a szkoda bo z Nimbuzza można wykonywać darmowe połączenia, a do tego ma świetny design, a rozmowy w postaci takiego czatu.21: Sorry, pomyliło mi się, chodziło mi o to, że w nowszych wersjach jak jest ten ludzik, który zmienia kolor w zależności od statusu danej osoby, to obok tego nie ma znaczka, który by informował czy to kontakt z GG czy np. Facebooka, tzn. nie ma słoneczka, albo tej litery f na niebieskim tle, tylko taki symbol końcówki wtyczki (ta część którą się podłącza do kontaktu), a wyżej jest np. zegar, jeśli ktoś ma status "zaraz wracam". Dla mnie to problem, ponieważ znam osobę która ma trzy konta w różnych serwisach: GG, Facebook i MSN i gdy jest dostępny, to nie wiem w jakim serwisie. A ta informacja jest prawdziwa jeśli chodzi o Nimbuzza. W starszych wersjach był klient GG, a teraz już nie ma, a szkoda bo z Nimbuzza można wykonywać darmowe połączenia, a do tego ma świetny design, a rozmowy w postaci takiego czatu.

  • 1

    23. ~  2011-06-22 14:49:18  host: z40-01.opera-mini.net

    21: sorry jeszcze raz, nie przeczytalem tresci twojego komentarza. Tak, nowsze wersje Palringa są z klientem GG, ale jeśli nie chcesz go używać, to nie musisz go dodawać przecież, a nowsza wersja = nowe funkcje, dlatego naprawdę warto zrobić aktualizację

  • -1

    24.  2011-06-22 18:32:07

    Aż dziwne, ze to przebój... Wszyscy mówią, ze to najgorszy komunikator, że muli, ze są lepsze "zamienniki" i w ogóle... O co chodzi?

  • 1

    25. ~  2011-06-22 18:37:36  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @wlo; chociażby po tym widać jak bardzo reprezentatywną grupą są czytelnicy telepolis ;) Pewnie niektórym trudno w to uwierzyć, że poza kilkuset maniakami branży telko sa jeszcze inni ale tak jest ;)

  • 1

    26.  2011-06-23 01:47:36

    GG for iPad - Now my life is complete

  • 1

    27. ~777  2011-06-23 20:52:10  host: 178-36-29-217.adsl.inetia.pl

    Ile kosztuje korzystanie z tego?

  • 0

    28. ~Jarekt  2011-06-30 11:34:23  host: 77-254-14-249.adsl.inetia.pl

    Bardzo fajny i dojrzały soft. Teraz jeszcze tylko załatać bugi i bedzie pieknie. Mi czasami nie podnosi sie okno wprowadzania tekstu po wysunieciu sie klawiatury przez co nie widać co sie pisze :)

Dodaj swoją opinię