Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gaca: 4G w Polsce stosowane bezpodstawnie

Gaca: 4G w Polsce stosowane bezpodstawnie

WitekT 23 Stycznia 2012 11:04

0 0
Na temat 4G w Play chyba wszystko zostało już powiedziane. Ostatnie słowo miał ITU, która w ubiegły czwartek jednoznacznie określiła co oznacza standard 4G. Wynika z tego, że w Polsce nazwa ta jest stosowana bezpodstawnie - mówi w wywiadzie dla TELEPOLIS.PL Mariusz Gaca, prezes Centertelu i dyrektor wykonawczy Grupy TP ds. sprzedaży i obsługi klientów.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wywiady, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 0

    50. ~  2012-01-24 21:09:18  host: z26-05.opera-mini.net

    Cóż nie każdy czyta serwisy telekomunikacyjne więc myśli ze play najlepszy ma internet.

  • 0

    51. ~Attila  2012-01-24 22:37:06  host: apn-46-169-16-119.dynamic.gprs.plus.pl

    Od maja ub roku mam abonament na Play 99 a od września korzystam z Plusa bo po wprowadzeniu 4G do Play prędkość spadła mi do ok 200 kbit/sek i tylko przez pierwsze 2 miesiące cieszyłem się prędkością ok 2-3 Mbit/sek. Mam natężenie sygnału od 92% do 99% a fachowcy z Playa twierdzą, że nie mam zasięgu. Ostrzegam przed podpisywaniem umowy na internet z Playem. Teraz muszę płacić albo iść do sądu jeszcze ponad pół roku.

  • 0

    52. ~tojestto  2012-01-25 00:16:22  host: user-109-243-226-142.play-internet.pl

    Dokładnie... Fajne podsumowanie jeśli chodzi o "4G" w Play :D chwyt marketingowy dla niewiedzących i tyle. Największą szansę w niedalekiej przyszłości na jakieś zaistnienie namiastki 4G jest współpraca T-Mobile i Orange ze wsparciem Nokii i Huawei czyli NetWorkS :)

  • 0

    53. ~joka  2012-01-25 08:45:59  host: user-109-243-16-204.play-internet.pl

    Ja też uważam że na używanie słowa 4G w Polsce jest jeszcze za wcześnie.Może najpierw stałe 1Mb/s dla Wszystkich a nie bujanie w obłokach i dojenie Klienta!!Płacisz za 1Mb a tu raz jest raz nie ma ale płacić trzeba.Może by tak operatorowi raz zapłacił abo.raz nie bo Mi się też tak Podoba. :) Pozdrawiam!

  • 0

    54. ~goinplay  2012-01-25 10:58:00  host: 193.59.74.35

    Play powinien ogłosić upadłość. Sieci 4G nie ma, a jakość rozmów i transmisji danych jest niewystarczająca. Sieć niepoważna w każdym aspekcie działalności!

  • 0

    56. ~  2012-01-25 12:09:45  host: v09-16.opera-mini.net

    52, wiesz co nie rozsmieszaj mnie tym networksemn calym, t-mobile ani orange nic nie robia w moim miescie, nawet 4G Play jest szybsze

  • 0

    57. ~  2012-01-25 12:49:28  host: blv201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Faktycznie, jak prezes ojciec dyrektor coś powie to od razu brzmi poważniej. Ale co tam krytyczne głosy użytkowników i niedoszłych abonentów, Play tupie nóżką, bo z 4G nie zrezygnuje.

  • 0

    58. ~dblan  2012-01-25 14:33:06  host: user-46-113-152-196.play-internet.pl

    53, pokaż mi zapis w umowie który mówi o tym że płacisz "za 1Mb/s". Płacisz za prędkość "do 1 Mb/s" a to wielka różnica. Sam korzystam z Play i mam porównanie do W3, większych różnic nie ma, ani na plus ani minus. Co z tego że Orange reklamuje prędkość 42Mb/s, jak takiej to nawet pan Solorz-Żak w swoim LTE nie widział...

  • 0

    59. ~roooommmmeeek  2012-01-25 17:17:10  host: public60757.xdsl.centertel.pl

    play ma problem z jakością zwykłych rozmów, są na poziomie kiepskiej mp3 34kb/s. Ostrzegam przed Play przeniosłem się z T mobile, masakra. To tylko ładnie wyglada na reklamie

  • 0

    60. ~  2012-01-25 17:20:50  host: V32-03.opera-mini.net

    59 tia przeniosles sie bo hd voice nie dziala.

  • 0

    61. ~  2012-01-25 17:22:49  host: ip-78-30-111-81.free.aero2.net.pl

    59, jestem w Play już 4 lata i żadnych problemów u siebie nie zaobserwowałem z jakością rozmów a korzystam tylko z trzech sieci na 2G - automatycznie jest to Orange. Myślę się przenieść do Heyah, ale nie jest to takie łatwe.

  • 0

    63. ~  2012-01-25 19:55:00  host: z03-07.opera-mini.net

    NIE WIEM CZY WIESZ, ALE W PLAY JEST TAKA BEZPŁATNA USŁUGA "ZADZWOŃ DO MNIE", CHYBA NIE MUSZĘ TŁUMACZYĆ JEJ SZCZEGÓŁÓW...

  • 0

    64. ~  2012-01-25 20:00:00  host: ip078133146136.INTELINK.pl

    63, TAK TYLKO NIE KAŻDY CHCE MA ODDZWONIĆ ZWAŻYWSZY ŻE JEST TO NUMER W PLAY I JEST DO NIEGO STRASZNIE DROGO.

  • 0

    65. ~  2012-01-25 20:06:35  host: z03-07.opera-mini.net

    NA PEWNO JAKIŚ BLISKI BY ODDZWONIŁ, SZCZEGÓLNIE, ŻE SKORO TO RODZINA TO PEWNIE MA TĄ SAMĄ SIEĆ, WIĘC WCALE TAK DROGO NIE JEST

  • 0

    66. ~PINDOL  2012-01-25 20:07:08  host: 77-252-124-210.ip.netia.com.pl

    MNIE PLAY OKRADŁ! DOŁADOWAŁEM KONTO ZA 100 ZŁ W PLAY NA KARTĘ I PO 5 MINUTACH PATRZĘ I MAM 0,00 ZŁ ZŁODZIEJE OSZUŚCI! A PRZECIEŻ NIC NIE DZWONIŁEM ANI NIE WYSYŁAŁEM TELEFON ZWYKŁY LOWEND! ZŁODZIEJE!!!

  • 0

    67. ~ACTA  2012-01-25 20:10:48  host: firebird.meskonet.pl

    TEŻ BYŁEM W PLAY, ZERO KOMPETENCJI ZE STRONY OBSŁUGI KLIENTA, ZA TELEFONY W ABONAMENCIE PŁACI SIĘ JAK ZA ZBOŻE, DROGO I JESZCZE RAZ DROGO. MAM NADZIEJE SIEĆ TA NIEDŁUGO UPADNIE LUB ZOSTANIE SPRZEDANA.

  • 0

    68. ~  2012-01-25 20:35:58  host: z50-09.opera-mini.net

    Widze ze playopolisowym trolom zal dupe sciska, ciomgle ttlko plejsrej a w plusie mamy podwojne ,ale tu na tym pseudobranzowym czyms cisza o tym ze w play mamy podwujne

  • 0

    70.  2012-01-25 20:53:09

    68. CHYBA CI SIĘ POKIĆKAŁO ;-D

  • 0

    71. ~  2012-01-26 09:48:57  host: aftq204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widze ze playopolisowym trolom zal dupe sciska, ciomgle ttlko plejsrej a w plusie mamy podwojne ,ale tu na tym pseudobranzowym czyms cisza o tym ze w plusie mamy podwujne

  • 0

    72. ~  2012-01-27 02:22:33  host: z07-07.opera-mini.net

    Wlasnie czytalem ze na CES seagate zaprezentowal dysk twardy do ktorego mozna miec dostep za pomoca LTE.

Dodaj swoją opinię