Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fuel Manager Pro za darmo w Google Play

Fuel Manager Pro za darmo w Google Play

msnet 3 Listopada 2017 13:56

3 4

fuel manager pro

Fuel Manager Pro to aplikacja, która normalnie kosztuje 30 zł. Teraz przez ograniczony czas można ją pobrać za darmo.




Fuel Manager Pro pomaga kontrolować koszty paliwa i informuje, kiedy przekroczyliśmy przeznaczony na ten cel budżet. Aplikacja przyda się też w przypadku pojazdów zasilanych podwójnym paliwem (gaz + benzyna).

Możliwości aplikacji, to:
  • obliczenia zużycia paliwa - dla jednego lub dwóch zbiorników (połączone i odrębne statystyki),
  • szczegółowe statystki i wykresy porównawcze,
  • prognoza pozostałego paliwa,
  • kalkulator trasy, koszt podróży, niezbędne paliwo,
  • eksport i import danych (TSV),
  • 16 motywów,
  • elastyczne ustawienia (jednostki i interfejs),
  • widgety do szybkiego dodawania wpisów,
  • synchronizacja z chmurą i między urządzeniami (Dropbox API),
  • kalkulator opon,
  • obsługa kilku pojazdów,
  • brak reklam.

Aplikacja dostępna jest pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 18
  • 0

    1. ~black  2017-11-03 14:19:11  host: aego116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ktoś porównywał z fuelio?

  • -1

    2. ~ryszard  2017-11-03 14:19:31  host: 86-45-75-11-dynamic.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net

    fuelio ma to samo

  • 1

    3. ~  2017-11-03 14:28:09  host: gw01-vrrp.aminocom.com

    Apka dla zlotowy.

  • 0

    4. ~WiRekT  2017-11-03 14:55:48  host: apn-31-0-36-149.dynamic.gprs.plus.pl

    Na telepolisie siedzo same złotówy tagze apka jak znalazł

  • 1

    5. ~adam  2017-11-03 15:07:04  host: 89-72-247-79.dynamic.chello.pl

    Ale wiecie, ze wystawiajac apke autor moze podac dowolne cene, tutaj uzyl funkcji "Promocja" -> Free i bam. Ma promocje za free. Sztuczka na ktora sie nabraliscie

  • 1

    6.  2017-11-03 16:45:58

    Moje auto pali tyle, ile mu wleję :)
    Od dawna przestałem sobie zawracać głowę spalaniem i zdecydowanie mam lżejszą głowę. Innym też to polecam

  • -1

    7. ~  2017-11-03 17:19:46  host: public-gprs362658.centertel.pl

    a ja od czasu do czasu lubię sprawdzić ile mi pali - szczególnie w zimę jak jeżdżę już tylko po mieście na krótkich dystansach po 8-9 km do pracy [bez gonienia jak w lato na działkę, bo wtedy jest to tylko 14-15l/100km]. Najczęściej jest to jakieś 24l benzyny na 100 km :)

  • 1

    8.  2017-11-03 17:55:05

    @6 kiedyś zainstalowałem fuelio, potestowałem i stwierdziłem: "A na ch** mi kolejna apka w telefonie? Czy q**a będę mniej albo oszczędniej jeździł jak zobaczę konkretne kwoty? Po to mam samochód, żeby mnie woził tam gdzie chcę, kiedy chcę i jak chcę." Tankuję zawsze do pełna a jak chcę akurat jeździć oszczędnie, to przełączam komputer pokładowy na spalanie i jeżdżę tak, żeby wskazanie mnie satysfakcjonowało. Do tego żadna apka nie jest potrzebna. A po zainstalowaniu apki samochód nie zacznie nagle mniej palić, bo nie od tego to zależy. Ot kolejna pozycja dla tych co muszą sobie co miesiąc wydatki planować i żyją dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik.

  • 0

    9.  2017-11-03 18:54:19

    #7. To czym Ty jeżdzisz? Mi motor V6 pali maksymalnie do 15l.

  • -1

    10. ~fuel manager  2017-11-03 19:34:04  host: 159-205-157-246.adsl.inetia.pl

    A mi tam bez różnicy ile spala i po ile benzyna, i tak zawsze za 100zł tankuje :-)

  • 0

    11.  2017-11-03 20:05:57

    A po co kiedy jest Fuelio?
    Tylko niektórzy najwyraźniej nie rozumieją po co są takie apki... Nie, nie po to by mniej jeździć czy zmniejszyć spalanie, ale po prostu fajnie widzieć jako ciekawostkę czy np. porównać spalanie ze wskazaniami komputra. I kompletnie nie ma to nic wspólnego z planowaniem wydatków czy dopinaniem na ostatni guzik. Tankowanie do pełna? A po co tankować mniej i tracić czas?

  • 2

    12. ~slk  2017-11-04 05:18:33  host: 195.72.148.89

    moje auto pali ok 14l/100km i żadna apka do tego nie jest mi potrzebna i żadna tego spalania nie zmieni. w sumie zastanawiam sie po co komu takie coś

  • 3

    13.  2017-11-04 09:08:27

    Hmm... Mniej więcej to pokazuje spalanie komputerek w aucie, a raz na jakiś czas po zatankowaniu wystarczy wyzerować licznik i przy kolejnym podzielić kilometry przez litry.

  • 0

    14.  2017-11-04 10:49:46

    @13 dla współczesnych takie przeliczenie to wyższa matematyka na poziomie studiów doktoranckich. Dziś życiem steruje apka, wyłączasz srajfona i następuje śmierć delikwenta, bo nic nie umie prócz maziania paluchem po ekraniku.

  • 1

    15. ~hgw  2017-11-04 13:09:16  host: user-31-175-137-12.play-internet.pl

    Anglojęzyczna wersja tej aplikacji to jakiś żart. Przykłady:
    - rezerwa = "checkpoint"
    - ciśnienie opon przód/tył = "Tire pressure before/after"
    Nie dałem rady sprawdzić czym jest nowatorski rodzaj nadwozia "compartment".
    Nie wiem jaką wybrać skrzynię biegów - od jakichś 25 lat automatyczne skrzynie biegów same uczą się charakterystyki pracy w procesie nazywanym adaptacją, ale do wybnoru mam "automatic" albo "adaptive".
    Na świecie na LPG mówi się "LPG" a nie "gas", bo "gas" równie dobrze oznacza benzynę. Wybór między "petrol" a "gas" jest bez sensu.
    Nie wiem czy producent nie ma testerów, czy jego ludzie od lokalizacji widzieli angielski na obrazkach czy są niezdolni językowo, ale to jest żenada.

  • 0

    16. ~Janusz  2017-11-05 07:34:24  host: ip-31-0-121-3.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Od stycznia używam Fuelio. Trochę samodyscypliny, żeby wstukać każde tankowanie i każdy wydatek, ale dzięki temu widzę, że w tym roku wydałem 6 razy tyle ile jest wart jeden z moich samochodów. Ci którzy jeżdżą na delegacje prywatnym samochodem kojarzą liczbę 0.8358. Okazuje się, że można wcale na delegacjach nie zarabiać, mimo iż na pierwszy rzut oka wygląda że tak.

  • 0

    17. ~  2017-11-06 13:20:11  host: 212.160.172.86

    9: Hondą 2,4L z czterobiegowym automatem, ale żony Corsa pod moją nogą pali 11-12L benzyny :)

  • 0

    18.  2017-11-07 09:12:39

    Dla mnie w tym opisie brakuje jednej funkcji, którą ma Fuelio: porównanie cen paliwa na stacjach w pobliżu. To jest jedyna funkcja, dla której zainstalowałem Fuelio, innych nie używam.

Dodaj swoją opinię