Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FT szuka następcy Józefiaka

FT szuka następcy Józefiaka

WitekT 25 Sierpnia 2006 11:00

0 0

France Telecom poprosił renomowaną agencję headhunterską o wytypowanie nowego prezesa TP. To oznacza, że los Marka Józefiaka, obecnego szefa, wydaje się przesądzony.

W przyszłym tygodniu ma się odbyć rada nadzorcza TP. Członkowie rady będą rozmawiać o zmianach w zarządzie, w tym o odwołaniu Marka Józefiaka. Na posiedzeniu rady będzie informacja na temat obecnego zarządu. Nie jest jednak przesądzone, czy w poniedziałek dojdzie do odwołania prezesa – mówi osoba związana ze spółką.




Mogę jedynie powiedzieć, że to dosyć młody, dobrze wykształcony menedżer, spoza branży telekomunikacyjnej. Studiował za granicą - tak powiedział anonimowy polityk PiS o potencjalnym następcy Józefiaka.

Wczoraj o potencjalnej zmianie prezesa TP pisał w swoim blogu europoseł samoobrony Ryszard Czarnecki. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~xyz  2006-08-25 11:04:04  host: rev-27.malnet.pl

    może podrzucimy parę nazwisk z karuzeli rotujących byłych managerów? Mam kilka typów..:)

  • 0

    2.  2006-08-25 11:09:14

    Kilku postAWS-owskich specjalistów jest do wzięcia. Będą w sam raz

  • 0

    3. ~pav  2006-08-25 11:16:24  host: efv188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    YES! YES! YES!

  • 0

    4. ~xyz  2006-08-25 11:21:46  host: rev-27.malnet.pl

    lukasm: akurat jeśli chodzi o niektórych postAWS-owskich, to się lepiej sprawdzają niż krety z SLD-owskiego rozdania, spójrz na Polkomtela, idzie im całkiem nieźle pod rządami Bauca...

  • 0

    5.  2006-08-25 11:31:01

    *xyz: Plusowi idzie bardzo dobrze, nawet rewelacyjnie, a czy to Bauca zasługa - raczej klientów

  • 0

    6.  2006-08-25 11:34:14

    ... no i sprzedawców, że tak pięknie zachwalają produkty, które sprzedają

  • 0

    7.  2006-08-25 11:41:27

    dobre - już PiS kładzie łapę na TP - niech kwaczy nas coreaz więcej ,Fuj:P

  • 0

    8. ~  2006-08-25 12:01:43  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Mowia o Sobieraju, bylym wiceprezesie BPH

  • 0

    9. ~xyz  2006-08-25 12:36:04  host: rev-27.malnet.pl

    tak o BPH mówią sporo ostatnio...niezła rekomendacja, Bank gdzie konsultant wyprowadza kilkanście milionów z kont klientów...a może jego wtedy nie było?:)

  • 0

    10. ~  2006-08-25 17:19:34  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    Zosiu, ty powinnas zostac headhunterem. Znasz wszystkich, wszystko wiesz....

  • 0

    11. ~D  2006-08-25 17:22:53  host: dtx178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to jest zosia?

  • 0

    12. ~xyz  2006-08-26 14:52:37  host: rev-27.malnet.pl

    lukasm: klienci idą tam gdzie jest lepsza oferta a ofertę piszą ludzie.

Dodaj swoją opinię