Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FT jeszcze nie złożyło oferty na reszte akcji TP

FT jeszcze nie złożyło oferty na reszte akcji TP

WitekT 22 Kwietnia 2005 11:27

0 0
Resort skarbu nie otrzymał jeszcze oferty od France Telecom na zakup akcji Telekomunikacji Polskiej, ale spokojnie na nią czeka - powiedział w czwartek minister skarbu Jacek Socha.Skarb Państwa ma 3,87% akcji TP SA. Wcześniej resort deklarował, że jest gotów sprzedać akcje, ale po cenie wyższej od rynkowej, ponieważ France Telecom uzyska pakiet większościowy w TP bez konieczności ogłaszania wezwania.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-210-75.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet