Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FT jeszcze nie złożyło oferty na reszte akcji TP

FT jeszcze nie złożyło oferty na reszte akcji TP

WitekT 22 Kwietnia 2005 11:27

0 0
Resort skarbu nie otrzymał jeszcze oferty od France Telecom na zakup akcji Telekomunikacji Polskiej, ale spokojnie na nią czeka - powiedział w czwartek minister skarbu Jacek Socha.

Skarb Państwa ma 3,87% akcji TP SA. Wcześniej resort deklarował, że jest gotów sprzedać akcje, ale po cenie wyższej od rynkowej, ponieważ France Telecom uzyska pakiet większościowy w TP bez konieczności ogłaszania wezwania.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-216-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet