Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FT chce zmian w TP

FT chce zmian w TP

WitekT 11 Stycznia 2005 11:06

0 0
Podczas zwołanego na 1 lutego nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Telekomunikacji Polskiej dojdzie do zmian w składzie rady nadzorczej spółki oraz ponownego ustalenia liczby jej członków.

Zmiany te to konsekwencja sprzedaży France Telecom przez grupę Kulczyk Holding akcji Telekomunikacji Polskiej. Wniosek o zwołanie walnego zgromadzenia złożył FT. TP na razie nie wie, ilu ma być członków nowej rady. Obecnie jest ich jedenastu. W marcu kończy się kontrakt Wojciecha Romana, członka zarządu TP, który odpowiada za zasoby ludzkie - wynika z informacji Rzeczpospolitej.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet