Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FT będzie produkować filmy

FT będzie produkować filmy

WitekT 9 Listopada 2006 18:56

0 0
France Telecom planuje stać się producentem filmów. Ogłosił właśnie utworzenie w I kwartale przyszłego roku spółki, która ma kupować prawa do francuskiej i europejskiej produkcji, a także tworzyć własne filmy.

France Telecom chce ich produkować 10-15 rocznie. Wcześniej France Telecom zaoferował swym klientom telewizję Maligne TV i wideo na żądanie.


Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2006-11-09 19:24:59

    tak. a zaczna od krwawej epopei batalistycznej pt. stlumienie powstania niezadowolonych z ft, tp i orange.

  • 0

    2.  2006-11-09 19:31:34

    beda specjalne projekcje filmowe! bilet wstepu bedzie kosztowac 15 zl (w promocji oczywiscie), a w polowie filmu bedzie przerwa i beda kasowali kolejne 15 zl za dokonczenie! a dlaczego tak? bo klient nie doczytal umowy napisanej bardzo drobnym druczkiem na bilecie, ktory wczesniej zakupil :-P beda rowniez specjalne seanse w HD dla Premium Platinum VIPow, natomiast dla POPakow - w formacie VHS.. dzwiek bedzie rozny w zaleznosci od odleglosci od glosnikow.. po filmie klient dostanie kupon "znizkowy", ktory bedzie upowaznial do zakupu kolejnego biletu 25% drozszego niz poprzedni.. a za przytarganie znajomych do kina beda dodatkowe punkty w programie POPCORN I ORANZADA DLA CIEBIE..

  • 0

    3. ~wielki_zwis  2006-11-09 19:34:08  host: 22-163.89-161.tel.tkb.net.pl

    a nastepnym bedzie film xxl - w roli glownej pani Iwonka Koszmar z Orange PL

  • 0

    4.  2006-11-09 20:08:52

    koszmar z ulicy skierniewickiej. 9 promocja.

  • 0

    5. ~  2006-11-09 20:16:10  host: ahs210.internetdsl.tpnet.pl

    Następnym etapem rozwoju FT będzie pewnie cyrk...

  • 0

    6. ~issa  2006-11-09 20:43:04  host: bae116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Maligne TV , to chyba ulubiona telewizja jednego z najważniejszych menagierów Centka , przed każdą konferencją prasową. Określenie dobrze pasujące do stanu umysłu w którym tęgie głowy z Orange tworzą chyba oferty , którymi zasypują ostatnio klientów "maligna - wysoka gorączka z zaburzeniami świadomości i majaczeniem".

  • 0

    7. ~poznaniak  2006-11-09 21:39:47  host: 213-238-100-143.adsl.inetia.pl

    Najlepiej by było, gdyby zatrudnili Tyma i nakręcili coś z Tepepunktów i BlueLine, coś w rodzaju "Misia" czy też innych wielkich, polskich produkcji. Polecam tytuły: "Nie lubię abonentów", "Alternatywy telekomunikacyjne", "Co mi zrobisz, jak się do mnie dodzwonisz?"...

  • 0

    8. ~  2006-11-09 23:01:06  host: inet20909-1.eranet.pl

    tak BTW - konkurencja ruszyła -> www.fkn.pl bo "prawie" konkurencji w postaci GOLa nie liczę.

  • 0

    9. ~Dina  2006-11-10 02:12:35  host: p08-13.opera-mini.net

    Maligna... Hmm,no tak. To by wiele wyjaśniało... To ja się przyłączam do tego krwawego powstania niezadowolonych!!! Orange Go home! ZOSTAWCIE NAM JEDNĄ IDEĘ!!!

  • 0

    10.  2006-11-10 02:28:19

    Mają tyle kasy z POLSKI ze moga se produkowac...

  • 0