Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Freeyah hitem w Google Play

Freeyah hitem w Google Play

LuiN 9 Marca 2012 18:47

0 0
Freeyah jest w pierwszej 10 wśród najlepszych bezpłatnych aplikacji w kategorii Komunikacja w Google play (niedawny Android Market). 40% pobierających to użytkownicy innych sieci.

Aplikacja znalazła się w też pierwszej setce najpopularniejszych w Polsce programów, wśród setek tysięcy wszystkich darmowych programów udostępnionych w sklepie.

Freeyah jest atrakcyjna nie tylko dla klientów Heyah. Ponad 40% wszystkich pobrań dokonali klienci innych operatorów - z tej grupy najwięcej smartfonów z aplikacją Freeyah jest obecnie wśród klientów sieci Play.

Więcej o nowej ofercie Heyah pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:
w sumie: 77
  • 0

    69. ~  2012-03-10 20:35:34  host: z38-14.opera-mini.net

    Freeyah najleprzy bo na PL serwerach

  • 0

    70. ~  2012-03-10 20:37:19  host: 178-37-181-41.adsl.inetia.pl

    @69 - hotelarz, ty przecież nawet nie masz smartfona...

  • 0

    71.  2012-03-10 22:31:00

    Tu dowodzą, że to ściema: http://www.spidersweb.pl/2012/03/ptc-freeyah-hitem-w-android-mar kecie-odpowiadamy-raczej-bardzo-umiarkowanym.html

  • 0

    74.  2012-03-11 00:46:16

    @54, kazdy patrzy przez pryzmat siebie. Dla jednych smartfon jest zabawka, dla innym uzytecznym urzadzeniem. I wbrew temu co sie przyjelo duze pakiety internetowe nie sa niezbedne przy uzytkowaniu androida, a czasmi spokojnie wystarczy dostep przez wifi w domu lub pracy. Ja smartfonu uzywam jak kablowki w TV. Mam kilkadziesiat programow, ale tak naprawde ogladam kilka. Niestety nie majac mozliwosci wybrania tylko tych kanalow ktore ogladam,zmuszony jestem placic za caly pakiet. Podobnie jest ze smartfonem. Uzywam tylko tego co mi potrzebne i wisi mi, ze nie jest to 100% jego mozliwosci. Telefon jest dla mnie a nie odwrotnie. Moze dzieci tego nie rozumieja..?

  • 0

    75. ~alojzy  2012-03-11 09:18:38  host: elink119-2-66.szeptel.net.pl

    Te cala freeyah pobralo w markecie raptem 5000 osob a srednia ocen to 3na 5. Wiekszosc osob wiesza psy na tej aplikacji i wiele z nich pewnie juz odinstalowalo ja ze swojego smarta. Podobno lipnej jakosci rozmowy, aplikacja ktora wylogowuje i zawiesza sie, absurdalne uprawnienia ktorych domaga sie program... wiec jesli to ma ze 3000 osob na swoich fonach to wszystko, wielkie mi halo.

  • 0

    76. ~  2012-03-11 11:58:57  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    do 61 - no chyba nie masz pojecia co to jest FRING... bo tam można wszystko wcisnąć, łacznie z voip, gtalk, msn, itd... do nie tak dawna było nawet skype, ale to mozna obejść nawet teraz i łączyć sie ze skype za darmo przez voip - jak jakies freeyah moze konkurowac z czymś co jest powszechne? czy gadu-gadu zawojowało rynek? moze 15-latków w Polsce....

  • 0

    77.  2012-03-11 12:29:22

    A czy ta aplikacja bedzie dostepna na Nokie Belle? Na mojej 500tce nawet Skype nie chce działać, wiec chociaz to :-(

  • 0

    78. ~  2012-03-11 13:15:49  host: 121-168.echostar.pl

    Sójrzcie na oceny tej aplikacji, na komentarze. To, ze tyle razy została ściągnięta nic nie znaczy. Jestem w Heyah i przetestowalem jednak byłem sam jak palec i nikt ze znajomych tego nie zaistalował.

  • 0

    80. ~Biedny Franciszek  2012-03-11 16:52:27  host: 89-77-84-252.dynamic.chello.pl

    Paczka 600 mega za 15 zł, w gratisie rozmowy/smsy do play za free :-) Niech Ci wszyscy maruderzy sami taką aplikację napiszą, zobaczymy jakim ona będzie hitem. Znajomych z Play`a już namówiłem do korzystania z tej aplikacji, i sobie ją chwalimy :-)

  • -1

    81. ~  2012-03-11 17:39:04  host: aayd50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem po co to jest bardzo drogie miesięczny abo 15zł to moim zdaniem bardzo drogo zwłaszcza jest mnóstwo darmowych odpowiedników , lepszy byłby stan darmowy jaki jest w pleju

  • 0

    82. ~:-)  2012-03-11 21:59:54  host: 87-205-146-84.adsl.inetia.pl

    Użytkuję Heyah od początku jej istnienia. Muszę przyznać, że pierwszy raz się zawiodłem ich ofertą. Jest totalnie BEZSENSOWNA i beznadziejna.. w dodatku te mydlenie oczu.. że niby za darmo ;-) Nie przeniosę numeru do innej sieci, bo dla mnie Heyah nadal jest najlepsza i najtańsza (ze względu na podwójne doładowania).

  • 0

    83. ~  2012-03-12 08:22:35  host: 209-pra-24.acn.waw.pl

    Jestem rozczarowany tym newsem. Telepolis nie powinno wklejać komunikatow prasowych w newsy. Rezultat na poziomie 5tys.10 tys. przy tak silnej kampanii reklamowej jest porażką, nie sukcesem.

  • 0

    84. ~littlebit  2012-03-12 20:27:21  host: user-164-127-127-239.play-internet.pl

    No i super wiadomość. Mamy także dowód na to, że Heyah jako sieć nie ogranicza się z usługami tylko dla swoich abonentów, daje również posmakować swoich ofert ludziom z konkurencji ;) bardzo dobry chwyt!

  • 0

    85. ~  2012-03-12 21:47:21  host: 159-205-81-99.adsl.inetia.pl

    @82, dali też większe paczki danych - i najtańsze na rynku, więc dla każdego coś. Nie musisz korzystać z freeyah.

  • 0

    86. ~  2012-03-12 22:13:05  host: v12-15.opera-mini.net

    @85 Uwaga, platni spamerzy!

  • 0

    87. ~do 75  2012-03-13 12:35:03  host: user-164-126-229-1.play-internet.pl

    Pobrali już 10000 jak na kilka dni to nie jest zły wynik ;p

  • 0

    88. ~Speedy  2012-03-15 11:28:31  host: 089-100-084096.ntlworld.ie

    Szczerze mówiąc nie testowałem ale kilka osób stwierdziło, że aplikacja bardzo fajna. Ja jednak zostanę przy viber i skype ;) Pozdrawiam!

  • 0

    89. ~  2012-03-15 22:58:04  host: 77-254-83-223.adsl.inetia.pl

    @79, ale w skype nie zadzwonisz na numer telefonu (chyba, ze wykupisz dodatkowo taką możliwość), a z freeyah dzwonisz na numery.

  • 0

    90.  2012-03-27 22:49:37

    Aha, czyli tak przefajne, że nawet ludzie korzystający z innych sieci się skusili. Co prawda w Heyah nie jestem, ale dobrze wiedzieć, że mimo wszystko mam możliwość korzystania z takiej aplikacji!

  • 0

    91. ~bob  2012-06-26 13:23:33  host: user-31-175-131-51.play-internet.pl

    reklamy freeyah wprowadzają w błąd najpierw informacja że skype jest darmowy ale tylko w wi-fi a następnie że freeyah pozwala na bezpłatne komunikowanie we wszystkich sieciach w Polsce i na świecie coś się tu kupy nie trzyma zresztą jak cały ten komunikator. Jak firma mnie tak próbuje okłamać w reklamie to wolę od takiej firmy trzymać się z daleka a przez loterie dla klientów t-mobile pokazał jakie ma podejście tu widać to po raz kolejny.

Dodaj swoją opinię