Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FreeM: koniec darmowego Internetu

FreeM: koniec darmowego Internetu

WitekT 6 Maja 2012 12:36

0 0
2. czerwca we FreeM kończy się promocja darmowego Internetu. Od tego dnia transmisja danych będzie naliczana zgodnie z cennikiem, czyli 7 groszy za każde 100 kB.

Przypomnijmy, że usługa pozwalała na darmowe korzystanie z Internetu w zamian za oglądanie pełnoekranowej reklamy co każde 1 MB wykorzystanej transmisji.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    83.  2012-05-07 17:09:50

    @81 teoretycznie kazdy telefon z UMTS900 zlapie... nawet 3 letnie nokie. a ze aero2 wymyslilo sobie w regulaminie taka, a nie inna klase urzadzenia to juz zupelnie inna sprawa...

  • 0

    85. ~jackii  2012-05-07 18:42:01  host: rybka053.fucio.net

    Heh, ja podobno mam kartę FreeM - co prawda na oczy jej nie widziałem ale przecież operator wie lepiej :) Jakoś nie żałuję tego faktu...

  • 0

    86.  2012-05-08 09:03:05

    83: Czyli do Internetu BDI Aero2 trzeba mieć sprzęt z klasą :D

  • 0

    87. ~x  2012-05-08 22:56:29  host: user-31-175-245-23.play-internet.pl

    darmowość Aero2 też się skończy...

  • 0

    88. ~x  2012-05-08 22:58:51  host: user-31-175-245-23.play-internet.pl

    84 - w lubię to w PLAY sposób jest bardzo prosty - 1 GB za doładowanie 50 zł, tyle, cała kasa 50 zł do wykorzystania na rozmowy albo sms-y albo na co chcesz.

  • 0

    89. ~  2012-05-08 23:08:59  host: t13-14.opera-mini.net

    Nie rozumiem tu czegoś. Przecież podobno głównie na tym internecie i reklamach zarabiali więc chcą nie zarabiać?

  • 0

    90. ~x  2012-05-08 23:55:30  host: user-31-175-245-23.play-internet.pl

    89 - no właśnie, przecież idea reklam co chyba 1MB (nie wiem bo z tego nie korzystałem) była po to, żeby za korzystanie z usług sieci płacili reklamodawcy, a klienci którzy z tego korzystali mieliby mieć darmowy net skoro reklamodawcy chcieli sponsorować darmowy net, a branie opłat od ludzi jest niesłuszne jeśli sieć jest dla ludzi którzy płacą w zamian za reklamy, a jeśli ludzie mają normalnie płacić jak w każdej sieci to niech te reklamy znikają bo nikt kto płaci nie będzie się godził na reklamy.

  • 0

    91. ~terry  2012-05-09 03:10:56  host: z47-13.opera-mini.net

    88 - chodzi mi o darmowe korzystanie, albo za małą kwotę. Jeden koleś na forum pisał coś o przeskakiwaniu między taryfami: play fresh a lubię to. Może ktoś ten temat rozwinąć ?

  • 0

    92. ~  2012-05-09 06:20:10  host: t19-11.opera-mini.net

    91: 10zł na miesiąc to dużo?

  • 0

    93. ~  2012-05-09 06:43:37  host: z56-12.opera-mini.net

    92, przeskakując na Lubie To masz lejek 32kb i konto wazne 30dni. 29dnia przechodzisz na inny profil i znow konto jest wazne 30dni ale nie masz juz lejka na net. Dlatego 30dnia znow przeskakujesz na Lubie to i znow konto wazne jest 30dni i znow masz lejek 32kb. Nalezy tylko pamietac,ze zmieniajac profile tracisz wszystkie inne aktywne pakiety i Zbieraj Minuty. Dla mnie taki sposob jest nieoplacalny,bo mam ponad 100godz zebranych minut

  • 0

    94. ~a_lex  2012-05-09 08:04:56  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Źle piszesz, bo przeskakując z Lubię To na inny profil nie zmienia się ważność konta. Trzeba przeskoczyć na Fresh, a jak konto się zmieni po jakimś czasie spowrotem erócić na Lubię To - bo tylko zmiana na LT wydłuża ważność konta o 30 dni (jeśli pierwotnie jest krótsza).

  • 0

    95. ~  2012-05-09 13:25:53  host: p21-06.opera-mini.net

    Jeśli ktoś zmienia profile to chyba ma problem z wykorzystaniem 10 zł na miesiąc. Myślałem że tylko jojo ma takie problemy.

  • 0

    96.  2012-05-12 17:03:00

    Jednocześnie wszystkim Abonentom proponujemy Mobilny Internet 500MB w niezwykle atrakcyjnej cenie 12 zł miesięcznie. Łał...

  • 0

    97. ~Hotelarz  2012-05-12 20:21:38  host: z46-15.opera-mini.net

    @94 przecież w taryfie Lubię To możesz korzystać tylko z Facebooka - i to ( darmowe korzystanie z dosłownie JEDNEJ strony internetowej ) nazywasz bezpłatnym internetem ?! bądźmy poważni ...

  • 0

    98. ~Hotelarz  2012-05-12 20:25:10  host: z46-15.opera-mini.net

    * korzystać bezpłatne

  • 0

    99. ~terry  2012-05-12 20:26:46  host: z11-06.opera-mini.net

    Jeden mówi tak, a drugi tak. Niech ktoś napisze jak to w końcu jest z tym darmowym netem za pomocą zmian profilami pf i lt.

  • 0

    100. ~Hotelarz  2012-05-12 20:31:53  host: z46-15.opera-mini.net

    @terry można korzystać BEZPŁATNIE TYLKO i WYŁĄCZNIE z Facebooka i nic poza tym , dlatego kompletnie nie rozumiem, jak można to nazywać bezpłatnym internetem skoro jest to tylko DOSŁOWNIE JEDNA STRONA INTERNETOWA ... A zasoby internetu to znacznie więcej niż sam Facebook

  • 0

    101. ~a_lex  2012-05-12 23:48:57  host: 91.222.57.138

    #97 - toteż nigdzie nie pisałem, że to będzie za darmo. Zauważyłem tylko, że kolegapowyżej pisząc " 29dnia przechodzisz na inny profil i znow konto jest wazne 30dni" pomylił się. Ja też zresztą pomylilem się pisząc " (jeśli pierwotnie jest krótsza)." bo jednak 30 dni jest zawsze. A tobie terry radzę poszukać odpowiedzi na forum, tam wypowiadają się specjaliści a nie krzykacze ;-)

  • 0

    102. ~  2012-05-15 20:39:13  host: ip-78-30-102-86.free.aero2.net.pl

    starter ląduje w kuble

  • 0

    103. ~  2012-06-11 21:10:35  host: aayo9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iuljnm

Dodaj swoją opinię