Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FreeM i Mova na sprzedaż

FreeM i Mova na sprzedaż

Q! 20 Września 2012 12:32

0 0

Grupa Integer poszukuje nabywców na dwie likwidowane właśnie marki telefonii komórkowej - informuje rp.pl. Chodzi o FreeM oraz Mova.

O likwidacji z końcem września marek FreeM oraz Mova szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.




Zapytana przez rp.pl Grupa Integer nie odpowiedziała z jakim bilansem kończą się obydwa projekty, ilu miały użytkowników oraz aktywnych kart SIM.

W wydanym komunikacie spółka poinformowała, że zarząd grupy Integer.pl - realizując strategiczne cele biznesowe - podjął decyzję o zakończeniu działalności w sektorze MVNO. Zdobyte doświadczenie, narzędzia i systemy informatyczne zostaną wykorzystane przy budowie sieci paczkomatów instalowanych w Polsce i kilkudziesięciu krajach Europy.

Źródło tekstu: rp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    5. ~  2012-09-20 12:48:10  host: v10-16.opera-mini.net

    @3, mysle, ze przepadnie. Zrobią tak, że ten kto przenosi numer akceptuje utrate środków a ten, co dostanie zwrot, to straci numer

  • -1

    6. ~  2012-09-20 12:50:36  host: v10-16.opera-mini.net

    Szukają chętnych na same marki? Nie sądzę żeby było zainteresowanie z prostego względu, że są to marki zbyt słabo rozpoznawalne na rynku

  • 2

    7. ~marcellove  2012-09-20 12:52:27  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @3 Wejdz na strone www.freem.pl.Tam masz wyjasnione co trzeba zrobic aby odzyskac środki z konta.Jest tam formularz zwrotu środków na koncie.

  • 1

    8. ~  2012-09-20 13:19:02  host: z31-16.opera-mini.net

    @4 masz racje ja też ma virgin mobile dzwonie do wszystkich sieci za 19 groszy do play też mam bonus 50 procent wiecej bonus i konto ważne rok myśle że to dobra oferta i niema co narzekać.

  • 0

    9.  2012-09-20 13:20:32

    @3 Tutaj masz formularz zwrotu niewykorzystanych środków: http://carrefourmova.pl/theme/UploadFiles/File/Formularz%20niewy korzystanych%20%C5%9Brodk%C3%B3w.pdf

  • 0

    10.  2012-09-20 13:21:46

    Jednakże numer trzeba zarejestrować, ale to już można zrobić wysyłając dokumenty w jednym liście.

  • 0

    11. ~  2012-09-20 15:23:21  host: 178-37-9-103.adsl.inetia.pl

    Najwyżej nie kupię wacików i starczy nawet na obie marki.

  • 0

    12. ~unnamed  2012-09-20 16:17:30  host: ip-37-209-138-213.free.aero2.net.pl

    wie,ktos,ci,sie,dzieje,z,siecia,freem,od,kilku,dniu,moge,dzwonic ,przy,zerowym,stanie,konta...

  • 0

    13.  2012-09-20 17:55:30

    To sieć likwidują a marki chcą sprzedać? Po co/ Kto kupimarkę, która przed chwilą "padła"? Chyba, że w celu śiwadczenia usług na zupełnie innym rynku, który nie będzie kojarzył się z likwidacją sieci komókowej? A może ja po prostu nie rozumiem biznesu?

  • 0

    15.  2012-09-20 18:08:15

    @2 Prędzej padnie Lyca niż Virgin. Jeszcze pewnie Lebara wejdzie do Polski i namiesza.

  • 0

    16.  2012-09-21 10:08:43

    @12: mają błąd w systemie że można praktycznie dzwonić do każdego za darmo. Natomiast niektóre z kart w ogóle już zostały deaktywowane bez powodu, a z innych jeszcze można dzwonić tylko na niektóre z numerów. @Rudy Lis: Na pewno na nasz rynek ma wejść Mundio Mobile - operator sieci Vectone i Delight Mobile. Już mają wykupioną numerację i kod MNC, a działać będą na infrastrukturze PTC.

  • 0

    17. ~  2012-09-21 10:20:56  host: 178-36-209-189.adsl.inetia.pl

    @16, o tym Mundio mobile, to pewne info??

  • 0

    18. ~  2012-09-21 10:55:51  host: abyd45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16 mnie niestety spotkała nieprzyjemnośc że mi wyłączyli tylko nie wiem czy losowo czy dla tego że nawiązałem 40 godzinne połączenie z playiem

  • 0

    19. ~  2012-09-21 10:58:14  host: abyd45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16 no rzeczywiście na ich stronie polen iest lounhing suun

  • 0

    20. ~maciej9371  2012-11-20 17:26:40  host: dcc91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Formularz wypełniłem i przesłałem na podany ADRES -ŻĄDAJĄC ZWROT NIE WYKORZYSTANYCH ŚRODKÓW - I CO I NIC NIE ZWRÓCONO MIMO ,ŻE DORADCA W ROZMOWIE TELEFONICZNEJ OBIECAL ICH PRZEKAZANIE NA PODANE KONTO BANKOWE . Dopiero się okaże czy to uczciwa firma ???

  • 0

    21. ~  2012-11-25 23:13:50  host: c70-97.icpnet.pl

    dostał ktoś zwrot środków z mova lub freem?

  • 0

    22. ~maciej9371  2012-12-07 18:15:16  host: exa20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy zwrócicie pieniądze -formularz wysłałem w ustalonym terminie dot nr7224645 .Z doradcą dwa razy rozmawiałem obiecał przekazanie należności na podane konto bankowe 'I co i nic . Kolejny cwaniak który PADŁ i nie poczuwa się do zwrotu nie wykorzystanej GOTÓWKI

  • 0

    23.  2012-12-10 17:26:11

    ja dostałem zwrot środków ( 80%) . Korespondencje wysyłałem listem poleconym ZPO a ponadto parokrotnie telefonowałem i mailowałem z zapytaniem kiedy zwrot środków i czy wszystkie dokumenty są poprawne. przelew dostałem 05.12

  • 0

    24. ~maciej9371  2012-12-16 18:13:22  host: adhc185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego jeszcze nie dokonaliście ZWROTU GOTÓWKI DOTYCZY TO TEL 722460045

  • 0

    25. ~maciej9371  2012-12-31 18:24:12  host: eim88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Operator FREEM TO OSZUST NIE ZWRÓCŁ NIE WYKORZYSTANYCH PIENIĘDZY pomimo przesłania żądanego FORMULARZA . Padł ale również OSZUKAŁ VON Z TAKIM OPERATOREM NA POLSKIM RYNKU TELEKOMUNIKACYJNYM

Dodaj swoją opinię