Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FreeM: darmowe 10 MB każdego dnia

FreeM: darmowe 10 MB każdego dnia

LuiN 9 Maja 2011 14:48

0 0

Od 9. maja abonenci FreeM mogą za darmo przeglądać dowolne strony internetowe, jak również przesyłać pliki i zdjęcia przy zachowaniu dziennego limitu transferu na poziomie 10 MB.

Po przekroczeniu limitu użytkownik musi odczekać do następnego dnia, lub za 2 zł może wyłączyć dzienny limit na kolejne 7 dni. Pełny dostęp do seci działa przy zachowaniu wymogów obejrzenia bloku pełnoekranowych reklam co 0,5 MB pobranych danych, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka.

Użytkownicy FreeM mogą od teraz łączyć się z dowolnymi serwisami internetowymi w Polsce i na świecie, w tym np. przesyłać pliki do popularnych serwisów w rodzaju YouTube, Flickr, itp. oraz pobierać aplikacje z AppStore i Android Market.




Abonenci będą mogli w dalszym ciągu darmowo komunikować się ze znajomymi poprzez FB-czat, MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ, MySpace i AIM (AOL) za pośrednictwem multikomunikatora Nimbuzz, eBuddy lub Palringo, który pozwala też na darmowe rozmowy z użytkownikami popularnego w Polsce komunikatora Gadu-Gadu.

Pozostałe standardowe usługi, jak rozmowy telefoniczne, SMS-y oraz przeglądanie stron internetowych bez konieczności obejrzenia bloku reklam, podlegają opłatom w systemie doładowań (prepaid) i wynoszą 28 groszy za minutę rozmowy oraz 5 groszy za SMS (cena w pakiecie 40 SMS-ów za 1,99 zł). Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywa się za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.

Źródło tekstu: Inmobile     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 1

    7.  2011-05-09 15:23:19

    Jedyny operator który promuje komunikatory internetowe żeby płatnych SMSów nie wysyłać. Duży plus. Ciekawe czy VoIP dobrze działa bo 10 MB wystarczyć może na godzinę gadania ;)

  • 0

    8. ~FreeM  2011-05-09 15:27:12  host: affb74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    świetna promocja !

  • 1

    9.  2011-05-09 15:50:32

    W regulaminie promocji jest zapis:"Operator ma prawo zablokować usługę, jeśli w okresie korzystania z usługi SURFMAX Abonent przekroczy limit w wysokości 1 GB" 1GB za 2zł - rewelacja.

  • 2

    10.  2011-05-09 15:51:11

    Tutaj regulamin: http://freem.pl/files/Regulamin_promocji_darmowy_internet_i_SURF MAX.pdf

  • 0

    11. ~ala  2011-05-09 15:58:15  host: public-gprs19396.centertel.pl

    w sumie opy by mogły cos takiego dać w ramach doładowania, np. 5MB dziennie za free powyżej $$$

  • 0

    12. ~Mądry  2011-05-09 16:00:01  host: public-gprs146390.centertel.pl

    Tak tylko w kiosku u mnie na wsi nie ma do FreeM doładowań dla mnie to oferta dobra ale z ograniczeniem.

  • 0

    13. ~Kruszek87  2011-05-09 16:04:57  host: 85.219.163.66

    i GG im chodzi za free :) tylko ten abo dla GG nieszczęsny :/

  • 0

    14. ~  2011-05-09 16:20:15  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    Kolejna dobra oferta mvno na plusie. Inni praktycznie nie istnieją

  • 0

    15. ~  2011-05-09 17:38:23  host: 87-205-60-2.adsl.inetia.pl

    Na Operze Mini ta oferta nie działa, pewnie ze względów tych reklam co 0,5 MB.

  • 2

    16. ~r  2011-05-09 18:25:39  host: public-gprs121020.centertel.pl

    ja niestety nie poradziłem sobie z konfiguracją aaby freem działało. Na 4 telefonach próbowałem, konfigurator na stronie nie działa, wpisywałem ręcznie - też kiszka. Odpuściłem sobie bo nie mam czasu na dyrdymały. Freem się kurzy ale automatycznie ważność się przedłuża. Tak że mam mniej więcej ważność na miesiąc do przodu. A nie surfuję ani ani :-)

  • 0

    17.  2011-05-09 19:28:27

    za późno:) wywaliłem starter miesiąc temu;)

  • 0

    18. ~lesny_czlowiek1  2011-05-09 22:03:16  host: 89-72-233-42.dynamic.chello.pl

    no fajnie 2 zł za tydzień, niby bez limitów, ale "cedzić" usługi dostępu co 500kb, to tak trochę słabo ;/ na niewiele starczy więc oglądanie np YT może być upierdliwe

  • -1

    19. ~tomek  2011-05-10 07:29:27  host: idstelecom.k.omnitec.pl

    Właśnie pisze będąc połączony przez freem w hsdpa, nie działa operą na http i socket, nie mogę zrobić speedtest czy zalogowac no marketu W systemowej przeglądarce wyświetlaja się reklamy, a ją przecież jeszcze nie przekroczyłem 10MB. (Android)

  • 0

    20. ~piecia  2011-05-10 08:31:50  host: 193.24.14.1

    a można łączyć się przez komórkę na komputerze, przy założeniu oglądania reklam co 0,5 mb?

  • 0

    21.  2011-05-10 09:36:02

    właśnie zamówiłem by przetestować i tylko teraz czekać 5 dni ;) - a duzo tam jest tych reklam??

  • 0

    22.  2011-05-10 10:12:07

    pamipamiętajcie, że w FreeM ważnośc konta jest nieoraniczona, nie trzeba nic robić i konto przedłuża sie samo! żadnych doładowań, żadnych innych rzeczy - w szufladzie startety leżą już po 3 m-ce i wciąż są ważne! choć nigdy nie były doładowywane i reklam czy z FB nie korzystam

  • 0

    23. ~  2011-05-10 12:33:42  host: afsx183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16 jak uruchomisz internet musisz wejść najpierw na facebook, inaczej nie otworzysz żadnej innej strony

  • 0

    25. ~Gnd  2011-05-10 14:08:29  host: idstelecom.k.omnitec.pl

    Ja miałem do odbioru w paczkomacie po godz. od rejestracji. OM mi działa ale dopiero po przestawieniu na http.

  • 0

    26. ~  2011-09-05 07:10:10  host: eli236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Badziewie. Otworzyłem 10 stron www i przekroczony został limit dzienny 10MB. Co to za niepoważny człowiek ustalił taki limit? Przecież wiadomo że strony www są dziś rozbudowane, dodatkowo zawierają tony reklam we flashu które zżerają transfer. Ta oferta to nadaje się tylko do klikania na GG. Beznadzieja!

  • 0

    27. ~...  2011-09-05 08:13:01  host: 178.180.29.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @26 A jakiej przeglądarki i na jakim sprzęcie używałeś?

Dodaj swoją opinię