Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Freedom 251 - smartfon za 14,5 zł

Freedom 251 - smartfon za 14,5 zł

LuiN 19 Lutego 2016 00:17

12 0

Ringing Bells zaprezentował najtańszy na świecie smartfon z Androidem kosztujący 251 rupii indyjskich, czyli 14,49 zł. Specyfikacja zaskakuje - pozytywnie.



ringing bells freedom 251

Freedom 251 ma 4-calowy ekran 960 x 540 pikseli (IPS LCD), czterordzerniowy procesor 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci, dwa gniazda kart SIM, łączność 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, główny aparat 3,2 Mpix z diodową lampą, przednią kamerkę 0,3 Mpix i Androida 5.1 Lollipop. Całość zasila akumulator o pojemności 1450 mAh.




Przy cenie zaledwie 14,49 zł dotarliśmy do etapu, gdy koszty wysyłki mogą być wyższe od ceny urządzenia. Zamiast najtańszego iPhone'a 6s będziemy mogli sobie sprawić 220 sztuk smartfonów Freedom 251.

Producent prowadzi póki co przedsprzedaż urządzenia, wysyłka ruszy 30 czerwca.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Źródło tekstu: Ringing Bells, wł     

Dodaj do:

Tagi: freedom 251 | ringing bells

w sumie: 34
  • 0

    15.  2016-02-19 10:54:01

    Mega fajna sprawa.
    Jak tylko będzie taka możliwość to biore kilka sztuk dla syna. Jak mu spadnie, zaleje, zepsuje... to wyciągnę drugi :). Tutaj dopiero widać jak flagowi producenci robią nas w d*** i jaka jest rzeczywista wartość telefonów.

  • -1

    16. ~lumiafan  2016-02-19 11:03:55  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    Telefon jest tak tani bo to jeden wielki scam dofinansowany przez rząd Indii. W Polsce nie pojawi się raczej na pewno i na pewno nie w tak niskiej cenie. Wyglada prawie jak Iphone 4s, ciekawe tylko czy przycisk Home ma jakąkolwiek funkcje czy to tylko ozdoba. Choć ogólnie jest to rzecz ciekawa i niewatpliwie wbudzila spore zainteresowanie w branży :)

  • 1

    17. ~~  2016-02-19 11:37:16  host: aebf63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mówiłem, że tylko Indie, bo dofinansowani firmę.

  • -2

    18.  2016-02-19 12:20:52

    Tak bardzo iPhone 5S :')

  • 1

    19. ~  2016-02-19 12:35:18  host: 188.146.75.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ciekawe, jakie są rzeczywiste koszty produkcji?
    Może pora na T-Phone (Telepolis Phone)?

  • 0

    20. ~lumiafan  2016-02-19 12:36:53  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @19 a może by tak tele-phone? hehe ;P

  • -1

    21. ~MARIUSZ1970POLSKIROLNIK  2016-02-19 13:19:13  host: ip-5-172-247-242.free.aero2.net.pl

    Mój kolega z celi Wiesiek Staszewski po odsiadce wyjechał do swojej narzeczonej z Indii którą poznał przez naszego ochroniarza Mietka Pawlaka. Siedzi teraz chłopak w Indiach właśnie i dawno ja z nim nie gadał. Teraz okazja do tego będzie. Powiem dla niego żeby zamówił mi ten telefon bo do Polski nie można zamawiać. Poza tym że jestem rolnikiem na Mazurach interesuję się też komórkami ale nie lubię na nie dużo wydawać. Obecnie ciężko jest w rolnictwie więc nawet jakbym chciał coś droższego to niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Nie miałem też łatwego startu w tej branży ze względu na moją przeszłość. Wiem co to znaczy nie mieć grosza przy duszy i wolę nie szastać pieniędzmi. MARIUSZ1970POLSKIROLNIK

  • 1

    22. ~  2016-02-19 13:36:49  host: 188.146.75.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @21: A może byś się tak zainteresował zasadami poprawnej pisowni (interpunkcja, gramatyka, itp)?

  • 1

    23. ~alf  2016-02-19 13:48:59  host: 89.174.81.114

    może to było Witkowe coś wielkiego?

  • -1

    24. ~  2016-02-19 13:54:15  host: 188.146.75.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dałbym za niego 50zł.

  • -2

    25. ~Heheszek  2016-02-19 13:57:26  host: 188.146.68.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    1GB RAMu? W 2016 roku?

  • 1

    26.  2016-02-19 14:10:25

    @25 - no jak w iPhone'ie 6.

  • 0

    27.  2016-02-19 14:16:00

    25 - takie to nietypowe, prawda?

  • 0

    28. ~dwudziestyósmywpis  2016-02-19 15:36:44  host: alien1.bauer.pl

    A zauważyliście, że strona się już nie ładuje? :-)

  • 0

    29. ~Pawcio  2016-02-19 16:28:15  host: aeod162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepszy i droższy telefon nie jest nikomu normalnemu potrzebny ;)

  • 0

    30. ~  2016-02-19 16:44:45  host: 212.160.172.84

    @25 za te pieniądze to i tak dobrze :)

  • 0

    31. ~bolo  2016-02-19 19:32:26  host: 89-68-187-142.dynamic.chello.pl

    gw napisala, ze nie ma jeszcze fabryki wybudowanej to jest tylko projekt choc zamowienia sa zbierane
    http://tlp.is/93e

  • 0

    32. ~Maloi  2016-02-20 15:57:20  host: a09-05-01.opera-mini.net

    9166673979

  • 0

    33. ~e  2016-02-20 23:44:06  host: public-gprs381474.centertel.pl

    Tak.

  • 0

    34. ~bzyk  2016-02-22 18:45:41  host: edn202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czemu mam wrażenie że żadnego programu promującego produkty z indii nie ma skoro nie mogą sprzedawać poza indiami? W dodatku hallo wysyłka za 3 miechy?? ciekawe ile osób zobaczy w ogóle jakąkolwiek przesyłkę... Nieźle naciągneli ludzi. W czerwcu to już będą na Szeszelach albo czort wie gdzie

Dodaj swoją opinię