Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Francuskie Orange będzie miało iPhone?

Francuskie Orange będzie miało iPhone?

WitekT 16 Sierpnia 2007 12:54

0 0

apple iphoneJak podało Le Figaro, sieć Orange będzie sprzedawało Apple iPhone we Francji. Sama firma nie chce komentować sprawy, jednak kurs akcji France Telecom wzrosły po tej informacji o 1,5%.

Według wypowiedzi specjalistów cytowanych przez Le Figaro, telefon w ofercie francuskiego Orange może pojawić się wraz z konferencję Apple, zapowiedzianą na koniec września w Paryżu.




Wcześniej Apple informowało, że iPhone powinien pojawić się w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji jeszcze we wrześniu, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Wcześniejsze plotki mówiły, że dystrybucją w Europie zajmie się jeden, duży operator, jednak teraz wygląda na to, że w każdym kraju kto inny może mieć to urządzenie w ofercie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: TeleGeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2007-08-16 16:20:05

    Dlaczego nie mogę napisać?

  • 0

    12. ~Gal  2007-08-16 16:26:43  host: 213-238-115-34.adsl.inetia.pl

    denek - porownujesz zawsze do najtanszej porywnywalen oferty na rynku czyli Playa, i wtedy trojca nei ma drogich telefonow, ona ma paranoicznie drogie.

  • 0

    13. ~Aster  2007-08-16 16:47:07  host: pxgot1.srv.volvo.com

    Ludzie - wytłumaczcie mi co w tym tel jest takiego rewolucyjnego? Toż to jedno wielkie G. - brak w nim podstawowych funkcji. Tylko tępy kupi taki telefon (sorki to nie tel, to zwykły odtwarzacz mp3).

  • 0

    14.  2007-08-16 16:51:58

    ciekawe czy ta wersja iphona bedzie odpowiednio przygotowana do europy (umts, mms, sim, etc) bo jak nie to raczej nie bedzie to taki wielki hit. W polsce bedzie okropnie drogi, pewnie ze dwie średnie krajowe pensje albo lepiej. Play mógłby sprzedawać iphona, ale również nie bedzie taniej niż teraz można na allegro dostać, a to dlatego ze jest to mac, a mac'i są drogie z założenia. Play mógłby wprowadzić LG prada, bardzo dobry telefon, a cena nie jest aż taka wygórowana (jeśłi chodzi o allegro), a jak sie ukaże już meizu m8 to mam nadzieje ze również bedzie w play i bede mógł go wziąć przy przedłużaniu abo (który podpisze we wrzesniu) ;p

  • 0

    15. ~r  2007-08-16 17:08:53  host: chello084010106085.chello.pl

    #9: zabawne, jak ktoś ma telefon na kartę to już nie może przejść do innego opa? Niby czemu?

  • 0

    16.  2007-08-16 17:16:20

    mały off * irlandzki Vodafone rozpoczął reklamę po polsku ;) www.vodafone.ie/polska/

  • 0

    17.  2007-08-16 17:21:51

    a tak btw. ciekawe czy gdyby był VF PL, to połączenia VF IE > VF PL byłyby 'wewnątrz sieci'? może pokusiliby się na taką promocję?

  • 0

    18.  2007-08-16 18:09:10

    7,8: Tak, tylko doładowując za 50 zł lub więcej mam jedynie niższe stawki w sieci, a poza sieć nadal drogo. Co mi z tych niższych stawek w sieci skoro znajomi uciekają do innych sieci i to różnych? Szczególnie chodzi mi o tych, do których najczęściej dzwonie. Zastanawiam się na przejściem do Play na abonament, ale nie pójdę sobie i nie wezmę Play bo muszę to uzgodnić z ukochaną. Do siebie wzajemnie często dzwonimy więc korzystamy z Lepszych Numerów, ale wtedy nawet w sieci pod inne numery mamy po 80gr/min, albo zabawa z tymi pakietami. Można wziąć Nowe GO, ale nie chcemy ładować za tak duże kwoty jednorazowo. Poza tym przyszedł już czas by wymienić swoje wysłużone telefony na nowe. 10: Zgodzę się z tym, że u każdego operatora jest tak, że czym wyższy abonament tym tańszy telefon. Tylko, że w Orange w tych niższych to są takie telefony co mogę sobie kupić w Zetafonie, a tam nie ma nic ciekawego. Natomiast w Play już w najniższym abonamencie są ciekawe telefony po 1zł! Różnica w cenie jest kolosalna. Podobno w Play mają się pojawić darmowe numery, więc dlatego się jeszcze wstrzymamy, ale jeśli takie się pojawią to od razu ja i ukochana przejdziemy do Play. W końcu będzie można sobie pozwolić na rozmowy w różnych kierunkach w rozsądnej cenie i dostać atrakcyjny telefon za niewielkie pieniądze.

  • 0

    19.  2007-08-16 19:08:37

    słyszałem ze ta promocja w play ma być tylko dla singli, wiec sie musisz z ukochaną rozstać (jak coś to prześlij ją listem priorytetowym do mnie ;p )

  • 0

    20.  2007-08-16 19:09:23

    oczywiście mały żarcik, nie bulwersuje sie ;p

  • 0

    21.  2007-08-16 19:10:18

    czy wiecie że jak sie pisze coś w takich nawiasach jak znaczki z gg to nie wyświetla textu? ;p

  • 0

    22. ~zzz  2007-08-16 20:15:34  host: amf77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czemu?

  • 0

    23. ~Avalon  2007-08-16 21:01:47  host: xdsl-4925.lubin.dialog.net.pl

    DO tych gości co to są na kartę a wypowiadają się o telefonach typu iPhone, N95, Meizu, Prada, etc.... Znalazlem dla was specjalną stronę: www.fabryka-marzen.pl bo wy o tym się wypowiadacie, tak?

  • 0

    24. ~  2007-08-16 21:15:24  host: 193.93.90.91

    Z Irlandi sie polska robi fajno fajno :) #17 nie jest to wykonywalne, przeciez jak dzwonisz z orange pl do orange fr placisz za roaming ;-( to dziody jedne

  • 0

    25. ~Dina  2007-08-16 21:16:22  host: 193.200.150.23

    Do Avalon-ja na przykład mam N70 na kartę,przed nią miałam 6680 na kartę. Nie rozumiem Twojej aluzji. :/

  • 0

    26.  2007-08-16 21:31:19

    do Avalon ja mam N95 i mam telefon na kartę i co mi odpowiesz ?? Dlaczego mam na kartę bo wole wolność niż umowę i wole telefon bez sim locka niż z sim lockiem.

  • 0

    27.  2007-08-16 21:32:42

    a i jeszcze jedno nie lubię przepłacać za telefon u operatora !!! Taniej wychodzi jak sam go sobie kupię.

  • 0

    28.  2007-08-16 21:34:58

    a iphone i tak jest do niczego porównaj sobie go z HTC Touch lub HTC Kaiser oba telefony mają system dotykowy TouchFlo. Iphone może co najwyżej służyć jako mp3 player i tyle.

  • 0

    29. ~ddd  2007-08-16 22:17:45  host: amf77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27 napewno nie w play:)

  • 0

    30. ~outletbpkvv  2013-12-09 04:46:17  host: 111.74.238.4

    ?????????? ???`?? 'kau` http://www.quantronixlasers.com/menu.php - ???° ???`?? w.T+h duvetica kappa pR(2r ???°???`?????????? 'H?v - http://www.effectiveinventory.com/wp-checkout.php - ???° ???`?? 1-m,e

Dodaj swoją opinię