Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Francuski Sosh wchodzi z ofertą usług stacjonarnych

Francuski Sosh wchodzi z ofertą usług stacjonarnych

WitekT 31 Maja 2013 11:11

3 7

Sosh - tania, francuska marka mobilna należąca do Orange, na której wzoruje się nju mobile - wprowadza usługi stacjonarne. Pakiety można kupić bez podpisywania umowy terminowej i co miesiąc dowolnie zmieniać.




Wszystkie pakiety zawierają nielimitowane wiadomości i 120 minut połączeń (z komórki), nielimitowane połączenia na numery stacjonarne we Francji i 100 innych krajach świata (ze stacjonarnego), Internet do 20 Mb/s (z Liveboksem) i 156 kanałów telewizyjnych. Najtańszy pakiet kosztuje 34,90 euro, dodatkowo można otrzymać:
  • za 5 euro - darmowe serwisy społecznościowe z poziomu komórki i nielimitowane połączenia z telefonu komórkowego,
  • za 15 euro - nielimitowane połączenia z komórki i stacjonarnego oraz nielimitowane wiadomości do wszystkich sieci w Europie, a także pakiet transmisji z komórki z prędkością 3G (HSPA+ wymaga dopłaty kolejnych 5 euro).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | sosh

w sumie: 21
  • 2

    2.  2013-05-31 11:23:07

    A ta nowa oferta gdzie wchodzi bo chyba nie u nas w kraju. Jakoś to niewyraźnie napisane czy to będzie Polska czy Francja.

  • 3

    4. ~a  2013-05-31 11:27:30  host: ip-37-209-155-245.free.aero2.net.pl

    w bogatej polsce za tanio by było...

  • 1

    5. ~mirekb  2013-05-31 11:45:43  host: apn-37-109-234-45.dynamic.lte.plus.pl

    fajnie dzwonic za free z fr na stacjo w pl..tu ft.pl broni sie jak moze przed obnizkami na stacjo (patrz orange one z nielimitowanymi ale nie ze stacjo).35euro za taki pakiet to dla francuza nic.w pl juz niestety nie

  • -2

    6. ~grzechu  2013-05-31 11:50:40  host: V36-09.opera-mini.net

    Stacjonarny?! Toż to w muzeum można spotkać.

  • 0

    8. ~Piotrek  2013-05-31 12:44:03  host: user-164-127-142-220.play-internet.pl

    Hehe - już czekam na NJU stacjonarne - bez abonamentu tylko tyle ile gadasz - to jedyny ratunek dla stacjonarnej telefonii w PL

  • 0

    9. ~Lord  2013-05-31 12:50:33  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    zara pleje wezmą xera :)

  • 0

    11. ~  2013-05-31 13:12:29  host: host31-42-29-169.tvkdiana.pl

    u nas podniosą ceny aby Francuzi mieli taniej

  • -1

    13. ~  2013-05-31 13:21:53  host: v38-01.opera-mini.net

    co to jest ten livebox ? Nie można napisać prościej i po polsku ? To ruter umożliwiający dzielenie się internetem w promieniu 120 metrów, tak ?

  • 0

    14. ~Octopus  2013-05-31 13:56:15  host: host-37-190-145-233.dynamic.mm.pl

    @ 13 orange-owi livebox to największe dziadostwo jakie świat wymyślił. No chyba ,że ktoś lubi kilka razy w tygodniu resetować to g..o i męczyć się ciągle z wprowadzaniem kodu. Francuzki k...wa... go m...ć wynalazek.

  • 0

    15. ~Krzysiek87  2013-05-31 14:09:45  host: aaot194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @WitekT Czy według Ciebie jest szansa,że Orange obniży cenę Planu Bez Ograniczeń w telefonii stacjonarnej?

  • 0

    16. ~pabloki  2013-05-31 14:45:10  host: apn-77-113-78-127.dynamic.gprs.plus.pl

    o ja .o żesz. no ja nie mogę. sosh musi być konkurencyjny bo ma konkurencję. nju na razie nie ma więc może nawet pogrszyć oferte i tak mu sprzedaż wzrośnie .

  • 0

    17. ~  2013-05-31 14:56:08  host: adbh60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    My płacimy, żeby Francuziki miały taniej. Abo stacjonarne bez kasy za utrzymanie łącza. Zapomnijcie Polacy.

  • 0

    18.  2013-05-31 15:33:37

    Pakiet 34,90euro 159 kanalow TZ internet domowy 20mb/s, telefonia stacjonarna z nielimitoranymi we FR+100 krajow na fixa, 120 minut na polaczenia z komorki, nielimitowane SMS/MMS we Francji, darmowe WiFI, Srody z Orange Pakiet 39,90euro - jak wyzej ale rozmowy z komorki bez limitu we FR plus darmowy facebook i twitter Pakiet 49,90euro - TV, net 20mb/s, niemlimitowane ze stacjonarnego na fix i mobile we FR i na fix w 100 krajach, nilimitowane z komorki we FR; 3GB interneu mobilnego w 3G z lejkiem 14mb, nilimitowane smsy do 61 krajow Pakiet 54,90euro - jak poprzedni z tym ze internet H+ z mozliwoscia uzycia VOIPA i z tetheringiem

  • 0

    19. ~kosma  2013-05-31 17:44:24  host: v42-10.opera-mini.net

    @ 17 Bez kasy za utrzymanie łącza straciliby lekko licząc 60% abonentów. W Polsce nie może być normalnie.

  • 0

    20. ~  2013-05-31 18:01:18  host: v27-06.opera-mini.net

    to bogatsze Fhąsuzy mają sosh a biedniejsi Polacy nju ukierunkowane na walkę z Play ? może jeszcze nju skończy działać jak nałapie klientów i potem ich zagoni do Oranghutana ?

  • 0

    21. ~123speed  2013-05-31 18:25:22  host: v53-13.opera-mini.net

    w jakim kraju żyjemy we francji za 35eur czyli za około 150 pln stacjonarny tv internet komórki i sie opłaca w polsce to jakieś 300 pln - w tym kraju nic sie nie opłaca.

  • 0

    22. ~  2013-05-31 18:33:34  host: v27-06.opera-mini.net

    21,w Polsce zawsze wszystko musi być droższe,Polska to bogaty kraj szlachty sarmackiej i potomków szlachciurów

  • 0

    23. ~  2013-06-01 09:51:49  host: 212.80.226.66

    14@ mam liveboxa ponad rok i może raz go resetowałem więc nie gadaj głupot

  • 0

    24. ~owp  2013-06-01 13:53:24  host: v27-07.opera-mini.net

    Co wy pitolicie, w Pl można mieć to za te samą cenę, same marudy...

  • 0

    25. ~XYZ  2013-06-04 13:18:38  host: public276.xdsl.centertel.pl

    Na stacjonarnych Orange nie ma z czego już "zmniejszać ceny" ... Przyszłość jest jasna , przyszłość to ... no i KTO zgadnie ;-)

Dodaj swoją opinię