Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości France Telecom woli przejęcia od fuzji

France Telecom woli przejęcia od fuzji

WitekT 29 Maja 2007 11:44

0 0
Jak powiedział prezes France Telecom Didier Lombard, telekom woli przejmować mniejsze spółki na rynkach wschodzących od ewentualnej fuzji z równorzędnym rywalem z europejskiego rynku.

Prezes potwierdził, że jego firma jest zainteresowane odkupieniem od Deutsche Telekom hiszpańskiego dostawcy Internetu Ya.com. Według mediów, Francuzi chcą go wymienić za holenderskie Orange.


Źródło tekstu: MD, AFP, Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2007-05-29 12:30:40

    "Prezes potwierdził, że jego firma jest zainteresowane odkupieniem od Deutsche Telekom hiszpańskiego dostawcy Internetu Ya.com. Według mediów, Francuzi chcą go wymienić za holenderskie Orange. (WitekT)" Ale przecież DT ma swoją sieć w Holandii...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet