Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości France Telecom ponownie bada swoje aktywa

France Telecom ponownie bada swoje aktywa

Q! 26 Maja 2011 11:00

0 0

Nie minął miesiąc, a France Telecom ponownie ogłosił, że przygląda się swoim aktywom. Tym razem pod lupę trafił portugalski oddział operatora.O tym, że France Telecom może sprzedać część swoich aktywów informowaliśmy na początku maja. Teraz, do grupy z Austrią, Belgią oraz Rumunią dołączyła również Portugalia.
W tej ostatniej, podobnie jak m.in. w Austrii, operator posiada mniejszościowy pakiet udziałów. I chociaż twierdzi, że nie szuka aktywnie ich nabywców, to w jego interesie nie leży zachowanie ich za wszelką cenę.

W razie chęci sprzedaży, do kupienia byłoby 35% udziałów w austriackiej sieci Orange.

Źródło tekstu: totaltele, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~:)  2011-05-26 11:09:12  host: bsk151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pamiętam jak 3 lata temu w Austrii była reklama One wird mehr one wird Orange. Kupa kasy zainwestowane a juz chca sprzedać. Fakt Orange zyskuje dużo klientów. Ale można go kupić całego i mimo tego, że ma tylko 2,2 miliony bonentów i jest na 3 miejscu w Austrii to jest bardzo dobra sieć. Jednak długo jeszcze w ASustrii bedzie monopol A1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-218-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.