Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości France Telecom ponownie bada swoje aktywa

France Telecom ponownie bada swoje aktywa

Q! 26 Maja 2011 11:00

0 0

Nie minął miesiąc, a France Telecom ponownie ogłosił, że przygląda się swoim aktywom. Tym razem pod lupę trafił portugalski oddział operatora.

O tym, że France Telecom może sprzedać część swoich aktywów informowaliśmy na początku maja. Teraz, do grupy z Austrią, Belgią oraz Rumunią dołączyła również Portugalia.
W tej ostatniej, podobnie jak m.in. w Austrii, operator posiada mniejszościowy pakiet udziałów. I chociaż twierdzi, że nie szuka aktywnie ich nabywców, to w jego interesie nie leży zachowanie ich za wszelką cenę.

W razie chęci sprzedaży, do kupienia byłoby 35% udziałów w austriackiej sieci Orange.

Źródło tekstu: totaltele, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~:)  2011-05-26 11:09:12  host: bsk151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pamiętam jak 3 lata temu w Austrii była reklama One wird mehr one wird Orange. Kupa kasy zainwestowane a juz chca sprzedać. Fakt Orange zyskuje dużo klientów. Ale można go kupić całego i mimo tego, że ma tylko 2,2 miliony bonentów i jest na 3 miejscu w Austrii to jest bardzo dobra sieć. Jednak długo jeszcze w ASustrii bedzie monopol A1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet