Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Foton - nowa marka usług Netii

Foton - nowa marka usług Netii

sirmark 24 Maja 2013 12:25

6 4

24 maja ruszyła nowa kampania reklamowa Netii, promująca usługę Netia FOTON - szybki internet na bazie zmodernizowanych do standardu NGA łączy Grupy Netia.

FOTON jest nazwą marketingową obejmującą usługę szybkiego dostępu do internetu Grupy Netia (Netia, Internetia, Dialog) o prędkości pobierania do 100 Mb/s, a wysyłania do 50 Mb/s (w technologii VDSL - Szybki Internet Max 50, w technologiach: ETTH i FTTH - Szybki Internet Max 100) dla użytkowników domowych.

foton foton foton

Dzięki usłudze Netia FOTON użytkownicy mogą bez przeszkód korzystać z wielu urządzeń stacjonarnych i mobilnych w trybie online, bez obawy o przeciążone łącze internetowe. Mogą w tym samym czasie przeglądać strony internetowe, pobierać i wysyłać pliki (nawet o bardzo dużej pojemności), oglądać Telewizję Osobistą Netii w jakości HD, korzystać z gier multimedialnych online, słuchać muzyki z "chmury" czy radia internetowego, prowadzić wideo-rozmowę w jakości HD na smartfonie, czy też zdalnie sterować urządzeniami AGD, takimi jak pralka czy kuchenka. Wszystko na jednym łączu wi-fi o takiej samej prędkości dla wszystkich użytkowników.




W zasięgu zmodernizowanych sieci Grupy Netia znajduje się obecnie ponad milion lokali na terenie całej Polski. Trwają inwestycje w kolejne kilkaset tysięcy łączy NGA.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 55
  • 0

    43. ~basty  2013-05-24 20:06:03  host: gw.casus.com.pl

    @42 z całą pewnością muszę stwierdzic ze ty jesteś gimbusem jestem pracownikiem firmy dialog i wiem jakie łącza są dostępne i jakie są możliwoście i jak się nazywają jeśli klient ma 50 mb/s jest to klient na łączu PON a na 20 mb/s jest to łącze VDSL. nie ma to jak dzieci posiadają dostęp do internetu

  • 0

    44. ~  2013-05-24 20:26:42  host: v30-04.opera-mini.net

    Telepolis znizyl poziom ponizej onetu. Chamstwo , wyzwiska i offtopy, ale przeciez liczy sie klikalnosc.

  • 0

    45. ~W4Ready  2013-05-24 20:42:27  host: 89-70-88-44.dynamic.chello.pl

    Jedyni zadowolenie klienci Netii (z tych, których znam), to osoby podpisujące umowy na firmę. Po prostu "biznes" ma dobrą obsługę, a indywidualni jakąś namiastkę BOK...

  • 0

    46.  2013-05-24 22:06:13

    "pliki, nawet o bardzo dużej pojemności" Pliki mają pojemność? (raczej kondensatorami nie są więc raczej nie) Można powiedzieć że mają wielkość, rozmiar, objętość, ale nie mają pojemności. Litr benzyny nie ma pojemności, pojemność może mieć zbiornik gromadzący benzynę.

  • 0

    47.  2013-05-24 22:36:30

    FTTH zapewne na sieci dawnej Aster, którą kupili od UPC...

  • 0

    48.  2013-05-24 22:58:25

    a jaaa, jedynie 10 Mb/s osiągam i nie da rady więcej hehe i w podobnej sytuacji myślę jest większość, a oni o 100Mb/s mówią, chyba mało osób jest w zasięgu tego internetu, a jak korzysta się czasami z 3-4 komputerów jednocześnie to jednak za wolne jest to łącze:/

  • 0

    49. ~pabloki  2013-05-24 23:32:11  host: apn-95-40-158-200.dynamic.gprs.plus.pl

    zasięg usługi to cztery ulice a na nich dwie kamienice!

  • 0

    53. ~  2013-05-25 10:00:24  host: ds83-169-60-64.dedicated.hosteurope.de

    U nas w niemczech na forach takie posty są kasowane . widzę że tu nikt nad tym nie czuwa.

  • 0

    54. ~Nick  2013-05-25 11:48:05  host: rybka125.fucio.net

    Ta firma to trup!!! Wirtualny operator wiszący na klamce FT i zadbanej sieci Dialogu. Te całe FTTH to bezczelny chłyt małketingowy. 90% umów w ogóle nie realizują, bo...brak warunków technicznych !!! Stary, zaśniedziały drut do domu a niby VDSL 50 mega ma wyciągać, ale tylko na papierze!!! Ani złotówki nie wydadzą na modernizację ostatniej mili i z czym do ludzi? Banda amatorów z Godlewskim na czele. Choć Orangutan nie lepszy. UPC czy Vectra przynajmniej wpakowało kasę w sieć, ale w miastach ich zdemolowali. RiP Netia i Pomarańcza!

  • 0

    55. ~  2013-05-25 15:24:45  host: tor01.spacedump.net

    Kurde ale tu jest poziom. jak na wp . wyzwiska lecą . Witek zrób coś z tym. wykasuj te *** komentarze.

  • 0

    56. ~  2013-05-25 19:23:49  host: apn-77-115-5-73.dynamic.gprs.plus.pl

    telepolis to teraz nawet z poziomem komentarzy przebija wp z onetem razem wzięte.

  • 0

    57. ~  2013-05-25 20:10:22  host: 78.30.113.161

    DZIUB chyba jednak słabo się znasz bo szkielet upc nazywa się aorta a w Katowicach też obsługują indywidualnych.

  • 0

    58. ~vdsl  2013-05-26 10:00:12  host: cct92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    vdsl w netia to nawet 50Mb z wysyłaniem 5Mb. Jednakże te 50 zwykle działa słabiej, tak samo jak usługa net24 w adsl 25Mb w adsl tego chyba nikt w domu nie doświadczy :)

  • 0

    59. ~....  2013-05-27 13:05:49  host: pc50.zfcs.agh.edu.pl

    Nie podoba mi sie, ze Netia zastrzegla sobie nazwe FOTON jako znak towarowy. Takie cos powinno byc zabronione.

  • 0

    60. ~W-CH  2013-06-02 08:47:36  host: 62.87.232.238

    Wałbrzych (osiedle podzamcze) , PON, umowa na 12 miesięcy 50 Mbit/s...cena 10 zł za miesiąc....net finansowany przez unię europejską :).... dziękuję za uwagę...

  • 0

    61. ~Aldona  2013-06-06 21:28:15  host: 90-156-49-197.internetia.net.pl

    Do 60. ~W-CH 2013-06-02 08:47:36 host: 62.87.232.238 Zastanawiam się nad podpisaniem umowy. Jeżeli Ty to już masz to proszę napisz jaka jest faktyczna przepustowość i awaryjność. Pozdro.

  • 0

    62. ~wateri  2013-06-28 20:00:07  host: 178-36-45-161.adsl.inetia.pl