Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fotokonkurs Ericssona

Fotokonkurs Ericssona

WitekT 2 Marca 2005 10:49

0 0
Firma Ericsson zaprosiła studentów ASP do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Komunikacja w Warszawie z firmą Ericsson w tle, którego uwieńczeniem będzie wystawa w Galerii Ericsson w listopadzie 2005 roku.Celem konkursu jest wzrost świadomości powiązań firmy Ericsson z Warszawą i jej mieszkańcami.

Konkurs odbędzie się w okresie luty-czerwiec 2005 i zakończy się wystawą w listopadzie 2005 roku, która zamknie roczne obchody 100-lecia obecności firmy Ericsson w Warszawie. W konkursie biorą udział studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod przewodnictwem i opieką profesora Włodzimierza Szymańskiego. Jego celem jest uświadomienie mieszkańcom Warszawy głębokich związków historycznych miasta z firmą, która była i jest obecna wśród nich od przeszło wieku; mimo wielu dziejowych zawirowań, które miały w tym czasie miejsce w Polsce.

Laureatów konkursu wyłoni komisja w składzie: Włodzimierz Szymański (ASP) oraz Katarzyna Pąk, Lars E. Svensson i Robert Czarnecki (Ericsson). Uczestnicy konkursu mogą wybierać wśród trzech elementów, które powinny znajdować się w ich pracach: telefonii, dwóch neonów Ericsson znajdujących się na budynkach przy ul. Smolnej 8 i w Alejach Jerozolimskich 92 oraz warszawskich budynków związanych z historią firmy Ericsson, np. historyczny już budynek PASTy przy ulicy Zielnej.

Prace będą eksponowane w postaci odbitek w formacie 30x40 cm, a dodatkowo uczestnicy dostarczą je organizatorom również w postaci elektronicznej. Dzięki powstałym w ten sposób fotografiom chcielibyśmy utrwalić nasz wizerunek uczestnika telefonizacji Polski oraz robić to, co robimy najlepiej, czyli zainspirować międzyludzką komunikację.

Ericsson przez cały czas zbiera materiały fotograficzne, dokumentację, a także eksponaty do kolejnej wystawy. W celu uzupełnienia wiadomości związanych z historią firmy Ericsson w Warszawie poszukujemy informacji oraz kontaktów z byłymi pracownikami, ich rodzinami oraz wszystkimi, którzy potrafią powiedzieć nam coś więcej na temat ostatnich 100 lat firmy w Polsce.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-190-127.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet