Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fotokonkurs Ericssona

Fotokonkurs Ericssona

WitekT 2 Marca 2005 10:49

0 0

Firma Ericsson zaprosiła studentów ASP do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Komunikacja w Warszawie z firmą Ericsson w tle, którego uwieńczeniem będzie wystawa w Galerii Ericsson w listopadzie 2005 roku.

Celem konkursu jest wzrost świadomości powiązań firmy Ericsson z Warszawą i jej mieszkańcami.

Konkurs odbędzie się w okresie luty-czerwiec 2005 i zakończy się wystawą w listopadzie 2005 roku, która zamknie roczne obchody 100-lecia obecności firmy Ericsson w Warszawie. W konkursie biorą udział studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod przewodnictwem i opieką profesora Włodzimierza Szymańskiego. Jego celem jest uświadomienie mieszkańcom Warszawy głębokich związków historycznych miasta z firmą, która była i jest obecna wśród nich od przeszło wieku; mimo wielu dziejowych zawirowań, które miały w tym czasie miejsce w Polsce.
Laureatów konkursu wyłoni komisja w składzie: Włodzimierz Szymański (ASP) oraz Katarzyna Pąk, Lars E. Svensson i Robert Czarnecki (Ericsson). Uczestnicy konkursu mogą wybierać wśród trzech elementów, które powinny znajdować się w ich pracach: telefonii, dwóch neonów Ericsson znajdujących się na budynkach przy ul. Smolnej 8 i w Alejach Jerozolimskich 92 oraz warszawskich budynków związanych z historią firmy Ericsson, np. historyczny już budynek PASTy przy ulicy Zielnej.

Prace będą eksponowane w postaci odbitek w formacie 30x40 cm, a dodatkowo uczestnicy dostarczą je organizatorom również w postaci elektronicznej. Dzięki powstałym w ten sposób fotografiom chcielibyśmy utrwalić nasz wizerunek uczestnika telefonizacji Polski oraz robić to, co robimy najlepiej, czyli zainspirować międzyludzką komunikację.

Ericsson przez cały czas zbiera materiały fotograficzne, dokumentację, a także eksponaty do kolejnej wystawy. W celu uzupełnienia wiadomości związanych z historią firmy Ericsson w Warszawie poszukujemy informacji oraz kontaktów z byłymi pracownikami, ich rodzinami oraz wszystkimi, którzy potrafią powiedzieć nam coś więcej na temat ostatnich 100 lat firmy w Polsce.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy dopłaty w roamingu to dobra decyzja operatorów?

Dopłaty w roamingu - kto ma najmniejsze?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet