Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fotograficzny i muzyczny smartfon od Lenovo

Fotograficzny i muzyczny smartfon od Lenovo

orson_dzi 4 Marca 2015 12:43

5 0

Lenovo zaprezentowało dwa nowe smartfony - A7000 dla miłośników muzyki i fotograficzny VIBE Shot.



lenovo a7000 Lenovo A7000, to smartfon przeznaczony na miłośników muzyki. Został wyposażony w technologię Dolby Atmos, która ma zapewnić ponadprzeciętne wrażenia ze słuchania muzyki. Poza tym znajdziemy w nim 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720p, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6752m, 2 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci, główny aparat o rozdzielczości 8 Mpix, łączność LTE, obsługę Dual SIM i wymienny akumulator o pojemności 2900 mAh.




lenovo vibe shot Lenovo VIBE Shot, to z kolei propozycja dla miłośników mobilnej fotografii. Jego najważniejszym elementem jest aparat o rozdzielczości 16 Mpix, wyposażony w laserowy autofocus, trójkolorową lampę błyskową i 6-częściowy modułowy obiektyw z matrycą 16:9 i tylnym podświetleniem. Całość uzupełnia, coraz rzadziej spotykany, fizyczny przycisk migawki.
Resztę specyfikacji dopełnia 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 taktowany zegarem 1,7 GHz, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, LTE kategorii 6, obsługa dwóch kart SIM i litowo-polimerowy, niewymienny akumulator o pojemności 2900 mAh.

Sprzedaż Lenovo A7000 ruszy jeszcze w tym miesiącu, a smartfon został wyceniony na 170 dolarów. Lenovo VIBE Shot do sprzedaży trafi w czerwcu, a jego cena ma wynosić 349 dolarów.

Źródło tekstu: Lenovo; wł     

w sumie: 16
  • 1

    1. ~Tarakum  2015-03-04 13:01:42  host: 81.219.84.18

    Lenovo VIBE Shot piekielnie mi się podoba i wizualnie i odnośnie specyfikacji. Poczekamy na testy, szkoda jedna że nie lepszej matrycy. 1300 zł to dosyć fajna cena. Jestem ciekaw jak wygląda jego wydajnośc w porównaniu do Xiaomi MI3 i Mi4. Trzeba czekać do czerwca, jak zyć...

  • 1

    2. ~  2015-03-04 13:14:45  host: 212.160.172.84

    @1
    Polak zawsze w całym dziury szuka... cena 1300 to fajnie, ale ze z racji na to matryca słabsza to juz źle ...

  • 1

    3.  2015-03-04 13:37:04

    Fajny miszmasz wyszedł w designie tych modeli :)

  • 1

    4.  2015-03-04 13:41:06

    Lenovo VIBE Shot wygląda świetnie! Tak jak rzadko zwracam uwagę na wygląd smartfona (bo właściwie wszystkie mało się od siebie różnią) tak ten bardzo mi się podoba ;)

  • -1

    5. ~Calm7  2015-03-04 13:42:04  host: 178.180.199.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    powiem wam tak. to sa tylko gadżety. wrócmy do zdjec czarno białych. one dopiero oddaja prawdziwe kolory.

  • 1

    6. ~Simi  2015-03-04 13:55:01  host: 91-233-115-102.dg-net.pl

    A czy w tych modelach jest slot na kartę SD ? Bo jeśli model A7000 jest zaprojektowany jako sprzęt "muzyczny", to 8 GB pamięci może być zbyt mało na pliki muzyczne.

  • 1

    7. ~piotras  2015-03-04 14:04:57  host: 78.133.137.186

    model a7000 kupuje :D tani, świetna specyfikacja fajny design ! gratulacje dla Lenovo

  • 1

    8. ~Tarakum  2015-03-04 14:29:12  host: 81.219.84.18

    2@ Nie powiedziałem że jest żle, chętnie go kupie jesli będzie wydajnościowo na poziomie Xiaomi MI3 lub Mi4, wiec kto tu szuka dziury w całym. Lepsza matryca przydałaby się, ale domyślam się mocno cena by poszła mocno w góre, chodzi mi o taką matryce jak w Panasonic Lumix CM1. Znam się na trochę na fotografii, zawodowo pracuje i w ten sposób, więc coś na ten temat wiem.

    Osobiście czekam na niego z niecierpliwością, przedewszystkim na czas funkcjonowania bateri i testy wydajność

  • 0

    9. ~klam  2015-03-04 14:45:00  host: public-gprs516492.centertel.pl

    Piszecie o tym pierwsi?

  • 0

    10.  2015-03-04 14:49:48

    Niby świetnie, ale jakoś nie mam przekonania do tej marki. Tablet miałem 3 razy w naprawie, w końcu poddali się i oddali mi pieniądze.

  • 1

    11. ~Tarakum  2015-03-04 14:51:35  host: 81.219.84.18

    9@ - A widzisz taką informacje...?? Nie... o tym telefonie od ostatnich 1-2 tygodni słychać na różnych portalach. Telepolis średnio lubi marki typu Lenovo, Xiaomi itp. Newsów na ten temat tutaj znajdziesz mało...

  • 0

    12. ~  2015-03-04 23:20:51  host: apn-77-115-33-254.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeśli jakość ich telefonów jest jak laptopów to ja z góry dziękuję za taką masową tandetę....

  • 0

    13. ~Prawda Abonamenta  2015-03-05 10:49:23  host: 81.219.84.18

    Panie numer 11 - nie widze by telepolis dyskryminowało takich marek. powiem wiecej, oni nje popierają żadnej marki.
    Sam mam telefon i tablet firmy android polecam i polecam serdecznie. Np taka lumia 535 super sprzęt.

  • 0

    14. ~Tarakum  2015-03-05 11:34:53  host: 81.219.84.18

    A ja doskonale widzę jak często pomijane są newsy od takich markach jak Lenovo, Xiaomi, Oppo i wielu innych nie... oczywiscie chodzi mi porównanie z innymi serwisami... Kiedyś nie było tutaj nic o takich markach, teraz i tak jest lepiej...

  • 0

    15. ~Prawda Abonamenta  2015-03-05 11:57:42  host: 81.219.84.18

    Panie 14 to nje jest tak, że preferują, bo nie promują , a prawda jest taka, ze firma android robi co raz lepsze telefony.

  • 0

    16. ~  2015-03-07 15:55:23  host: gaja.tpnet.pl

    Nie od Lenovo, tylko smartfon Lenovo, gimby po giertychowskiej maturze.

Dodaj swoją opinię