Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fotograficzna Kasia

Fotograficzna Kasia

LuiN 7 Października 2008 19:44

0 0

sony ericsson c912 kate Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia nowego fotograficznego telefonu Sony Ericssona, oznaczonego roboczo jako Kate. Pięciomegapikselowy telefon zbliżony jest stylistycznie do legendarnego modelu K750. Sony Ericsson Kate sprzedawany będzie najprawdopodobniej pod nazwą C912.

Jednobryłowy telefon ma mieć nieco większy ekran niż model Sony Ericsson C902, gdzie trafił dwucalowy wyświetlacz o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Oprócz funkcji autofokus, nie zabraknie także solidnej lampy ksenonowej i mechanicznej osłony obiektywu.




Wśród garstki informacji na temat nowego telefonu pojawiły się głosy na temat obecności łączności HSDPA i niestety braku GPS-u i WiFi. Przewidywana data oficjalnej prezentacji nowego telefonu to koniec października, Sony Ericsson nie skomentował w żaden sposób dzisiejszego wycieku.

Źródło tekstu: SEMC Blog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~xxx  2008-10-07 20:03:36  host: 77-254-41-184.adsl.inetia.pl

    także "solidnej lamy ksenonowej i mechanicznej osłony obiektywu" CHYBA LAMPY :D pomysł ciekawy

  • 0

    2.  2008-10-07 20:03:56

    1) super fon :) 2) literówka "solidnej lamy" lampy powinno być ;)

  • 0

    3.  2008-10-07 20:09:51

    albo SE "rozwalcowało" K770 albo ktoś się bawił photoshopem :)

  • 0

    4.  2008-10-07 20:31:34

    xxx, papszmir - dzięki! Już poprawione:) hettman - w sumie to źródłowy blog nie miał jeszcze "kombinowanych" telefonów, także Kasia najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne. Oni mają jakieś dojścia do ludzi projektujących nowe SE. Skojarzenie z K770 jak najbardziej słuszne, tył telefonu jest strasznie podobny. No ale w K770 też są tylko 2 cale.

  • 0

    5.  2008-10-07 20:46:20

    Niestety ogołocony z popularnego juz GPSu niewybaczalne

  • 0

    6.  2008-10-07 21:30:17

    A co w nim ciekawego niby? Aparat? Coś poza tym?;)

  • 0

    7. ~a_lex  2008-10-07 21:41:32  host: apn-77-112-214-168.gprs.plus.pl

    Do SE mam najwieksza pretensje o zlacze, sluchawki trzeba po kilka razy podlaczac a kiedy w koncu kontaktuja to zaraz moga przestac. Czy to tylko u mnie?

  • 0

    8.  2008-10-07 22:02:10

    LuiN jeśli myślisz o SEMC to jeszcze nic, zobacz na blog http://justamp.blogspot.com/. Ten, ktory go prowadzi chyba sam projektuje telefony w SE, juz widzialem kilka obudow telefonow grubo przed premiera. Przykladem moze byc BeiBei, pokazal obudowe jeszcze zanim slyszelismy o nazwie kodowej W960i: http://justamp.blogspot.com/2007/09/new-sony-ericsson-walkman-ca ndybar-spy.html

  • 0

    9. ~Szczerbo1507  2008-10-07 22:59:43  host: ablw179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a_lex Wystarczy je przeczyścić czym małym. Ja tak też miałem i to ci nie łączy z powodu brudu.

  • 0

    10.  2008-10-08 00:05:26

    Kolejny klon?? SE ostatnio bawi się tak jak Nokia swego czasu - wypuszcza te same/bardzo podobne modele w innych obudowach. Zenada...

  • 0

    11. ~  2008-10-08 05:32:27  host: f142-047.opera-mini.net

    sam jestes zenada i dzieciak neo

  • 0

    12.  2008-10-08 08:31:49

    Bardzo podoba mi się ten telefonik, to taki bardziej dopracowany C902. Już zaczynam odkładać kapustę na niego :-)

  • 0

    13.  2008-10-08 08:36:15

    "pięciomegapikselowy telefon"??? A co to takiego? Zdaje sobie sprawe że to portal branżowy ale taki skrót myślowy to chyba lekka przesada... ;-)

  • 0

    14. ~jarekt  2008-10-08 09:03:18  host: ebz143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #13 To bardzo popularny i na stale juz obecny w swiadomosci nabywcow skrot wiec nie ma sie go co czepiac. Telefon fajny - pierwszy z tej stajni na ktory bylbym w stanie zamienic k800i. Wifi moze mniej ale GPS do geotaggingu by sie przydal. Mam nadzieje, ze poprawili jakosc fotek bo jesli jest taka jak w k850i to szybciej kupie u900 soula mimo, ze IMHO ksenon jest najwiekszym skokiem jakosciowym w mobilnej fotografi od powstania pierwszego telefonu z aparatem...

  • 0

    15.  2008-10-08 09:35:50

    Podawanie megapikseli jako główny parametr telefonu to szczegół, mnie denerwuje podawanie liczby KOLORÓW jako głównego parametru wyświetlacza, zamiast rozdzielczości. Przecież wiadomo że mężczyźni i tak rozpoznają 8 barw :)

  • 0

    16. ~Troglodyta  2008-10-08 12:45:59  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    A śliwka to owoc a nie kolor!

  • 0

    17. ~*****  2008-10-08 14:06:09  host: 213.25.189.50

    s-e tym razem się postarał:)

  • 0

    18.  2008-10-08 18:11:58

    ~Szczerbo1507 ale wytłumacz mi POCO mam przecierać czy cośtam innego robić skoro inne marki telefonów MOGĄ się bez tego obyć ? SE przegrał u mnie przez złącze głównie. Nigdy więcej SE !

Dodaj swoją opinię