Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Foto Album – nowość na Era Omnix

Foto Album – nowość na Era Omnix

sirmark 7 Kwietnia 2004 12:35

0 0

Uruchomiony właśnie w Era Omnix serwis Foto Album służy do przechowywania zdjęć, obrazków, rysunków, tapet i innych grafik. W szybki i wygodny sposób można je przekazać do wywołania, wysłać jako kartkę MMS lub pocztówkę MMS.
Serwis dostępny jest w menu Era Omnix (w zakładkach "Rozrywka" i "Co nowego"). Pozwala użytkownikowi na przechowywanie zdjęć w prywatnych, stworzonych przez siebie galeriach. Aby umieścić zdjęcie w Albumie wystarczy dołączyć je do MMS-a i wysłać pod numer 901100. Wysłanie pierwszego zdjęcia powoduje automatyczną aktywację Albumu. Oprócz przeglądania zdjęć, użytkownik może wysłać zdjęcie do dowolnej osoby w postaci MMS lub pocztówki MMS oraz zlecić wywołanie na papierze fotograficznym w Fotolabie. Wywołane zdjęcia można odebrać osobiście w jednym z punktów fotograficznych firmy Eurocolor (lista punktów prezentowana jest w menu serwisu w era Omnix) lub zlecić ich przesłanie pocztą na dowolny adres. Jednorazowo można wywołać 4 zdjęcia. Wszystkie opłaty, związane z wysyłką zdjęć, pocztówki i kartki MMS, pokazywane są przed dokonaniem operacji. Opłata za wysłanie MMS-a wynosi 1,22 z VAT, wywołanie zdjęcia - 0,61 zł z VAT.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet