Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Forum społecznościowe Sony Ericssona

Forum społecznościowe Sony Ericssona

sirmark 15 Listopada 2007 14:14

0 0

Sony Ericsson uruchomił serwis społecznościowy na stronie www.sonyericsson.com/cybershot, skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii cyfrowej. Składa się z części społecznościowej oraz merytorycznej, poświęconej telefonom z linii Cyber-shot.

Część społecznościową mogą współtworzyć internauci, umieszczając inspirujące zdjęcia, opisujące ich indywidualny sposób widzenia świata. Społeczność serwisu nie tylko może dzielić się swoimi wrażeniami czy emocjami poprzez zamieszczanie zdjęć zrobionych cyfrówkami, ale także może komentować zamieszczone historie wysyłając posty na blog. Co istotne, może ocenić poprzez głosowanie, która z załadowanych historii jest inspirująca, odznacza się świeżością spojrzenia, czy wywołuje emocje. Oddając głos na najciekawszą historię użytkownicy serwisu głosują na "zdjęcie dnia".
W części merytorycznej znajdą informacje na temat telefonów Sony Ericsson z linii Cyber-shot, dostępnych na rynku, takimi jak K850i, K810i, K800i, K770i oraz K550i.

Źródło tekstu: Sony Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet