Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FlirtMi - mobilny serwis randkowy

FlirtMi - mobilny serwis randkowy

LuiN 1 Lutego 2011 17:40

0 0

flirtmi+1mFlirtMi to mobilna aplikacja społecznościowa, dzięki której możliwe jest internetowe flirtowanie bez udziału komputera. Program wyposażony jest w funkcję geolokalizacji, która pozwala na nawiązywanie kontaktów z osobami zlokalizowanymi w pobliżu nas.



FlirtMi oferuje funkcjonalności znane z najpopularniejszych serwisów społecznościowych - zakładanie profilu, tworzenie listy znajomych, wyszukiwanie osób, tworzenie rankingu użytkowników, rozmowę na czacie. Oprócz tego ma kilka ciekawych funkcji dodatkowych, takich jak "Rosyjska Ruletka" umożliwiająca losowe dobieranie partnerki/partnera do flirtu czy kolei "Lodołamacz" podpowiadający gotowe, zabawne odpowiedzi podczas czatu.

FlirtMi umożliwia jednoczesne komunikowanie się z kilkoma użytkownikami. Aplikacja jest wyposażona w funkcję geolokalizacji, która pozwala na nawiązywanie kontaktów z osobami zlokalizowanymi w pobliżu nas lub w zdefiniowanych przez nas miejscach. Produkt Nitro oparty jest na technologii Java i obsługiwany przez około 150 modeli telefonów.




Program udostępniany jest bezpłatnie na okres testowy, po jego zakończeniu pobierana jest opłata abonamentowa w wysokości 2,46 zł za każde 14 dni korzystania z serwisu. Oprócz tego naliczane są opłaty za wiadomości SMS wysyłane bezpośrednio na numer telefonu innego użytkownika - 62 gr za każdą wiadomość (same czaty są darmowe).

FlirtMi jest już dostępne w ofercie Plusa i Play, wkrótce pojawi się także u pozostałych operatorów oraz w sklepie Ovi. Więcej szczegółów na temat aplikacji znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Nitro     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 3

    1. ~A  2011-02-01 17:41:58  host: agt148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taniej brać numer i przechodzić na 'zwykłe' smsy.

  • 3

    2. ~bzz  2011-02-01 17:46:52  host: korp14.avistamedia.pl

    Nie chciałbym spotkać się z żeńskim geekiem korzystającym z takiego programu

  • 1

    3. ~  2011-02-01 18:42:20  host: z07-01.opera-mini.net

    Fajnie ale cena sms nie do przyjęcia

  • 0

    4. ~dexter  2011-02-01 20:23:15  host: dsc73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    totalna ściema z tą usługą geolokalizacji ! jestem z serca Mazowsza, a w takim serwisie lowalowa- sms pod darmowy numer 80990 (Heyah) oraz czat-sms pod numer 2120 (Orange) z zapytaniem o najbliższe osoby wyszukiwały mi ludzi ze Świnoujścia, Zakopanego, Krakowa itp. Geolokalizacja powinna być zawężona do terenu mojego bts-a lub sąsiednich, a nie taki pic na wodę jak teraz. Także ten serwis FlirtMi to porażka w tej kwestii.

  • 0

    5.  2011-02-01 20:37:46

    Kolejni naciągacze i spekulanci. Są bezpłatne i pewne sposoby na poznanie ciekawej. Po za tym bycie samotnym jest chyba modne.

  • 0

    6. ~re  2011-02-01 23:12:31  host: 109.110.204.31

    Zaraz, zaraz, podryw przez sms? To teraz nie robi się tego przez fejsbuka/nk ?

  • 0

    7.  2011-02-02 03:36:52

    jeszcze z rok temu wszyscy chetni mogli sie oglaszac w erze przez cell id ;) wysylalo sie platna wiadomosc, a ona szla pozniej do kazdego, ktory subskrybowal dany kanal. znajoma kiedys dostala telefon od kolezanki, w ktorym co kilka sekund przychodzily niewybredne propozycje z calej Polski ;) @5 samotnym moze i tak, ale coraz wiecej osob lubi weekendowe spotkania na "raz" i potem od czasu do czasu spotykaja sie, by powtorzyc "niewinne" spotkanie.

  • 0

    8. ~piecia  2011-02-03 13:03:59  host: 193.24.14.1

    bardzo słaby program, beznadziejna geolokalizacja, prawie żadnych opcji w wyszukiwaniu, o godzinie 8:00 rano szukanie po kryterium "dowolna kobieta z całej polski online" daje wynik 3 osoby :(

  • 0

    9. ~ree  2011-02-11 02:04:28  host: 89-79-191-173.dynamic.chello.pl

    no co mnie sie podoba ta aplikacja na pwewno podoba hmm niewiem tak naprawde i na pewno o co wam chodzi heeh

  • 0