Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Flagowy ZTE z 5-calowym ekranem FullHD

Flagowy ZTE z 5-calowym ekranem FullHD

LuiN 10 Grudnia 2012 09:27

0 0

zte nubia android 1080p white Wygląda na to, że ekrany FullHD na stałe zawitają do topowych smartfonów. Po europejskiej wersji HTC Butterfly, przyszła pora na ZTE Nubia Z5 - premiera w Chinach już w przyszłym tygodniu, a specyfikacja jest jeszcze lepsza niż flagowca HTC.



Nubia Z5 ma 4 rdzenie Krait 1,5 GHz zamknięte w chipsecie Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 SoC z grafiką Adreno 320. Do tego dostajemy 2 GB pamięci RAM i 5-calowy ekran FullHD, o gęstości upakowania pikseli rzędu 440 punktów na cal.




To, co czyni produkt ZTE ciekawszym od HTC Butterfly, to aparat fotograficzny 13 Mpix (w smartfonie HTC 8 Mpix), głośniki stereo i obudowa o grubości zaledwie 7,6 mm (9,08 mm u HTC).

Smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany na rynku chińskim już w przyszłym tygodniu. Wtedy też prawdopodobnie dowiemy się czy ZTE planuje również wersję europejską swojego flagowca.

Źródło tekstu: weibo, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • -1

    1. ~ed3master  2012-12-10 09:44:44  host: 89-69-114-14.dynamic.chello.pl

    I do tego wszystkiego bateria 1000mAh :D

  • 1

    2.  2012-12-10 09:52:27

    Założę się, że aparat w ZTE będzie dużo gorszy niż w HTC :p

  • 3

    4.  2012-12-10 10:12:16

    3: ciekawe co teraz nie jest "chińszczyzną". Poza tym z uwagi na to w jakim żyjemy kraju, akurat taki ZTE pozwala nam sie cieszyc w miare dobrym sprzetem, bo nas tylko na taki stac.

  • -1

    5. ~Pazda  2012-12-10 10:18:32  host: v59-09.opera-mini.net

    chodzi o to ze np samsung jest koreanski a produkowany w chinach a to jest tandetna chinszczyzna produkowana w chinach lub prc jak kto woli

  • 1

    6. ~buldog  2012-12-10 10:48:53  host: gyp74.internetdsl.tpnet.pl

    Nie byłbym taki pewien, ze bedzie to tandeta. Ostatnio miałem tydzien na przetestowanie ZTE Grand X In i musze przyznac, ze telefon naprawde mile mnie zaskoczyl. Także spodziewam się, iż ten model też bedzie godny uwagi. Pożyjemy zobaczymy...

  • 0

    7.  2012-12-10 12:21:32

    Czyżby następca mojego SII?

  • 3

    8.  2012-12-10 12:34:48

    Kilka pytań: 1. Cena? 2. Jaka bateria? 3. Czy da się ją wymienić? 4. Wsparcie na XDA? 5. Ilość pamięci wbudowanej? 6. Czy jest czytnik kart SDXC? 7. Czy ma wsparcie satelitów GLONASS? Poczekam jeszcze te kilka dni!;)

  • 0

    9. ~  2012-12-10 12:52:41  host: terminal-1-215.retsat1.com.pl

    Grand X In tez mial byc gorszy a okazało się, ze to super telefon. Nubia pewnie tez bedzie super.

  • 1

    10. ~  2012-12-10 13:17:10  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    @8-ad2:1800mah, 3- tak,ale nie bez srubokręta, 4-nie, 5- 16/32, 6-tak, 7- nie

  • 0

    11. ~Wlad  2012-12-10 15:15:13  host: 149.156.230.166

    Nie znam smartfona, który byłby idealny, wszystkie mają jakieś wady, lub są mniej lub bardziej awaryjne. Istotny jest serwis, a ten (przynajmniej w Polsce) jest fatalny. Mam przykre doświadczenia z serwisami Nokii, Samsunga, a nawet HTC. Nie wiem jak jest z Apple, Sony, LG i Motorolą. Serwisiu ZTE w Polsce nie szukałem w sieci - nie wiem czy jest.

  • 0

    12. ~  2012-12-10 16:16:58  host: 87-99-17-2.internetia.net.pl

    serwis lg jest sredni

  • 0

    13. ~m1k0  2012-12-10 18:23:35  host: 088156130250.radom.vectranet.pl

    Chińczycy mają technologię żywcem wziętą od Sonego ;) Zwie się fotoszop. Z 8 mpix robi sie 13.

  • -1

    14. ~  2012-12-10 19:48:38  host: v42-09.opera-mini.net

    Rozdzielczość z tv 32" na 5", marketingowcom już żywcem mózg wyparował..

  • 0

    15. ~Salomon  2012-12-11 15:55:27  host: 84-10-255-56.dynamic.chello.pl

    Noszenie w kieszeni damaskich-ciasnych dżinsów, w tylnych kieszeniach spodni, w kurtce, w kieszonkach koszuli, przy pasku spodni lub na rękawie, w saszetce/damskiej torebce letniej/spacerowej, "tabliczki czekolady smartfonowej", większej niż ok. 6x 1,5 x10-12 cm - mija się z celem, funkcjonalnością i praktyką życia codziennego.

Dodaj swoją opinię