Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Flagowy sklep Nokii w Finlandii

Flagowy sklep Nokii w Finlandii

WitekT 18 Sierpnia 2006 12:13

0 0

Nokia otworzy 19. sierpnia swój sklep firmowy (Nokia Flagship Store) w kolejnym państwie – tym razem w rodzinnej Finlandii.

W tego typu sklepie, prowadzonym i zarządzanym przez Nokię, można kupić wszystkie produkty z oferty firmy (w tym telefony Nokia Vertu), zobaczyć działanie najnowszych usług i funkcji zaimplementowanych w telefonach, a także poprosić o radę i opinię specjalistów ze sklepu.




Będzie to czwarty sklep tego typu; poprzednie otworzono kolejno w Moskwie (grudzień 2005 roku), Chicago i Hong Kongu (oba wczesnym latem tego roku). Nokia planuje mieć ogółem 18 takich sklepów na całym świecie - kolejny ma być niedługo otwarty w Nowym Jorku.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2006-08-18 12:24:26

    a kiedy można się spodziewać w Polsce? (choć to i tak pewnie Warszawa będzie..)

  • 0

    2. ~piti110  2006-08-18 12:28:34  host: 83.238.70.51

    nokia vertu... spoko ale kogo na to stac... czekamy na taki sklem w mojej rodzinnej Warszawie... chociaz mieszkam w Bydgoszczy:)

  • 0

    3. ~poli  2006-08-18 12:28:49  host: 3.92.160.82.otvk.pl

    tak i kupie sobie vertu( zamiast mieszkania) haha.

  • 0

    4.  2006-08-18 12:31:27

    #3: a za pół roku się zepsuje hahahaha

  • 0

    5.  2006-08-18 12:34:28

    #4 - a nokia anuluje gwarancje, z powodu "zalania aparatu" :-P

  • 0

    6. ~dt  2006-08-18 13:06:36  host: wap.plusgsm.pl

    vertu? Co to za seria?

  • 0

    7. ~.  2006-08-18 13:18:22  host: bsr34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla tych ktorzy nie wiedza co zrobic z kaska...

  • 0

    8.  2006-08-18 15:06:51

    Chcialbym obejzec fotasy z wnetrza sklepu :-)

  • 0

    9. ~lociec  2006-08-18 15:28:02  host: brhm-cache-3.server.ntli.net

    Chyba powinno bys w 'rodzimej Finlandii' a nie 'rodzinnej' :)

  • 0

    10. ~dt  2006-08-18 15:42:31  host: wap.plusgsm.pl

    #7- to sie domyslam ale cos wiecej? To jakies przerobione seryjne modele? Tytanowa obudowa itp.. Gdzie to mozna obejrzec w sieci?

  • 0

    11. ~  2006-08-18 18:20:56  host: w3cache.tpnet.pl

    Ja sobie wygógliłem to:
    http://www.esato.com/archive/t.php/t-114535 :)

Dodaj swoją opinię