Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fizyczna klawiatura QWERTY do iPhone'a 4

Fizyczna klawiatura QWERTY do iPhone'a 4

Ringu 19 Listopada 2010 18:18

0 0
iphone4 keyboard Część użytkowników iPhone irytuje wpisywanie tekstu przy pomocy ekranu dotykowego. Teraz mogą już przestać narzekać, dzięki specjalnemu bumperowi z wbudowaną klawiaturą QWERTY.

Klawiatura dokładnie wpasowuje się w telefon i można ją wysunąć z boku urządzenia. Połączenie obu następuje poprzez Bluetooth. Producent podaje, że akcesrium może działać do 45 dni bez ładowania. Koszt klawiatury to niecałe 70 dolarów.
iphone4 keyboardiphone4 keyboard


Źródło tekstu: Boxwave.com     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    16. ~  2010-11-20 04:06:30  host: v10-16.opera-mini.net

    Przecież to nie jest produkt Apple, więc skąd teksty o nich?

  • -1

    17. ~PLAY  2010-11-20 07:44:30  host: v12-05.opera-mini.net

    Jednak nie ma to jak lider nokia! Moze i są nieco mniej technologicznie zaawansowane ale nie zawodne a to sie liczy u mnie. Mialem lg i wiem co muwię. Nie kupie apla.

  • 0

    20.  2010-11-20 08:49:25

    Od wprowadzenia softu 4.1 iPhone łączy się z klawiaturami po Bluetooth. Jak jakaś firemka wypuściła kolejną klawiaturę, a nie był to artykuł sponsorowany, mogliście pokazać resztę.. Ta jest chyba najbrzydsza.

  • 0

    21. ~paulus1  2010-11-20 08:52:56  host: 77-254-43-126.adsl.inetia.pl

    Ja neiwiem na co narzekacie ale ja wole klawiaryrze dotykowa ekranowa,klawisze sa dla mnie bardzo archaiczne i łupowate.Wole dotyk.

  • 0

    22.  2010-11-20 10:26:27

    @ 19 PLAY - no tak, przeterminowany jeszcze nie jestem. ;) Mlodziencem tez juz nie. Tyle na temat wieku. Co do mojej obecnosci na Telepolis to "jestem" tutaj od dluzszego czasu i w zasadzie gdzie nie spojrze to widze twoj nick. Zwykle piszesz o niczym (moi znajomi to samo zauwazyli). Przy okazji - nie stac mnie na Apple ani na ich produkty. Poza tym Apple i ich polityka nie przemawia do mnie. Szkoda tyle pieniedzy wydawac na cos co jest takiej samej jakosci jak u innych producentow. No i te dodatki jak w tym newsie... Jak zaczniesz czytac uwazniej to moze zauwazysz, ze nie napisalem wczesniej tego, iz nie kupie iPhone'a.. A co do chwalenia Play. Nie chwale Play dla spamu (tak jak ty robisz aby tylko byl twoj nick i udajesz eksperta) ale wypowiadam sie na forum gdy chce cos przekazac co jest pewne. Mam w Play dosc sporo reklamacji ale mimo tego uwazam, ze swiadcza najlepiej uslugi w oparciu o to co maja. Mam tez Plusa i juz nie jestem z nich zadowolony ale to inny temat (tak jak i Play). Tak wiec zamiast czas spedzac przed NK i Telepolis zajmij sie poglebianiem wiedzy...

  • 0

    23. ~  2010-11-20 11:50:30  host: v12-11.opera-mini.net

    Wiem dlaczego nie ma w sprzedazy bialego iphona4.Wczesniejsze wersje zostaly okrzykniete gejofonem nawet na jednej z strpn z aktami kazdy pozowal z ip.I firma nie chciala zeby zle sie och produkt kojazyl i dlatego zwleka z bialym ipkiem.Nawet na logike ktp kupuje cos co technicznie pdstaje pd konkurencj a kosztuje razy trzy.

  • 0

    24. ~Paul  2010-11-20 13:17:08  host: 193-dzi-16.acn.waw.pl

    70 dolarów za klawiaturę bluetooth to jest standardowa cena. Tyle samo kosztowaly zawsze klawiatury do np. pocket PC. Problem z klawiatura bluetooth w tych urzadzeniach, jaki zauwazylem, to spowolniona reakcja klawisz-pojawienie sie literki na ekranie. Szkoda, ze Apple nie przemyslalo innej formy komunikacji z klawiaturka. Moze IR albo kabel mialby mniejsze opoznienie.

  • 0

    26. ~PatrykOS  2010-11-20 14:24:15  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    23,glupoty piszesz,choc z jednym sie zgodze. Fakt, Apple odstaje od konkurencji - nikt go nie moze dogonic w ilosci sprzedanych pojedynczych telefonow, a w dodatku kazdy zrzyna od nich design. O funkcjonalnosci, przejzystym i prostym iOs'ie i AppStore nie mowie, gdyz nie chce dolowac konkurencji... :)

  • 0

    30. ~  2010-11-20 16:01:43  host: v19-14.opera-mini.net

    sukces ip to efekt marketingu, propagandy a ze dzisiaj ludzie kupia wszystko co ladnie podane to i sprzedaz duza. Ja ip nie kupie, wogole dotykowcow nie lubie. Cena ip jest 2razy zawyzona w stosunku do jego wartosci

  • 0

    31.  2010-11-20 16:15:35

    @23; rozumiem, jeździsz Fiatem Panda, bo nie odstaje od Marcedesa i do tego jest tańszy? :-) iP4 sprzedaje się znakomicie, jak poprzednie iPhone'y i nikt, od czasów premiery pierwszego iPhone, nie zaprezentował modelu sprzedającego się lepiej. Nawet pomimo niższej ceny. Białego nie ma, bo są problemy z obudową, co potwierdziło Apple.

  • 0

    32.  2010-11-20 20:04:55

    Im dłużej czytam komenty ludzi na tym portalu, tym mniej mi się podoba obrażanie IP4 na okrągło. Nie rozumiem tego. Co to komu przeszkadza? Nie masz? Ja też nie mam. Nie chcesz? Ja też bym wolał inny fon, bo są tańsze, a mają podobne możliwości. Ale po co obrażać tych, co mają, albo chcą kupić??? No nie czaje.. chyba tylko z zazdrości, bo po co by inaczej?

  • 0

    33.  2010-11-20 20:32:42

    a Playowi, to polecam popracować w salonie sprzedaży, zobaczyłby wtedy ile "niezawodnych" nokii przychodzi do serwisu :D

  • 0

    34.  2010-11-20 21:28:29

    Porażka. iPhone traci swój charakter.

  • 0

    36. ~PatrykOS  2010-11-20 22:23:26  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Jankes co masz na mysli?

  • 0

    37.  2010-11-21 06:19:00

    70 dolarów dla zwykłego amerykanina to jak dla nas 70 zł. To niestety my musimy przeliczać cenę x3 i dodować inne narzuty.

  • 0

    38.  2010-11-21 06:19:22

    Sama klawiaturka to bardzo dobry pomysł.

  • 0

    39. ~peter96  2010-11-21 12:13:46  host: 212.59.249.130

    Jakies 3-4 miesiace temu czytalem gdzies artykul o klawiaturach qwrety, ktore beda laczyc sie z telefonem przez bluetooth. Czy cos takiego jest już w sprzedaży, czy jeszcze nie? Przepraszam, ze troche nie w teamcie i z gory dzieki za odpowiedź ;)

  • 0

    41.  2010-11-22 00:34:35

    @39: do iPhone podłączysz klawiaturę bo Bluetooth, nawet biurkową. Po Jailbreke'u nawet i myszkę.

  • 0

    42. ~kwintolp21  2010-11-22 08:08:49  host: 91.145.241.236

    Moze starsze pokolenie pamieta bardzo podobna klawiature do Ericsona T28:)

  • 0

    43.  2010-11-22 13:31:23

    Prosze nie zaczynajcie odwiecznej dyskusji kogo stac i nie stac na iphona. Jedno z drugim nie ma nic wspolnego i tego argumentu uzywaja ci co nie umieja podac inteligentnego argumentu dlaczego iphone. Ktos chce to kupuje, to lubi ich polityke. Zgadzam sie ze apple z pierwszym ip wyznaczalo trendy, teraz dogonil ich android, moim zdaniem nawet przegonil. zmieniam telefon co pare miesiecy, ale applowi nigdy nie dam zlotowki, nie dlatego ze nie mam, tylko dlatego ze specjalnie zawyzaja ceny. proste. kazda firma chce zarobic, ale oni przeginaja subtelna granice i to nie subtelnie:)

Dodaj swoją opinię