Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Firmy TomTom i sensewhere łączą siły

Firmy TomTom i sensewhere łączą siły

orson_dzi 30 Czerwca 2016 11:44

2 0

TomTom ogłosił nawiązanie współpracy z dostawcą technologii pozycjonowania w pomieszczeniach, sensewhere Limited. Firmy połączyły siły, aby dostarczyć usługi lokalizacyjne wewnątrz budynków.

TomTom Indoor dostarcza precyzyjne informacje dotyczące map zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych. Jest skierowany do osób zarządzających danymi miejscami oraz do innych partnerów, tak aby zwiększyć wydajność usług, generować oszczędności i poprawić jakość obsługi klienta. Firma sensewhere opracowała własne rozwiązania z zakresu technologii pozycjonowania dla urządzeń mobilnych. Połączenie map dostarczanych przez TomTom-a, zarówno wykorzystywanych wewnątrz budynków, jak i tych tradycyjnych, z dokładnym pozycjonowaniem w pomieszczeniach opracowanym przez sensewhere, umożliwi precyzyjną nawigację zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Dostęp do technologii pozycjonowania w pomieszczeniach, w połączeniu z bardzo dokładnymi mapami oznacza, że wytyczne dotyczące działalności takich miejsc jak np. przedsiębiorstwa, centra handlowe, lotniska, szpitale itd. mogą być wdrażane z dnia na dzień - powiedział Pieter Gillegot-Vergauwen, wiceprezes TomTom Maps.

Źródło tekstu: TomTom     

Dodaj do:

Tagi: nawigacja | sensewhere | tomtom

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Adam X  2016-06-30 13:16:59  host: h4-52.net.euron.pl

    Wreszcie doczekamy się pełnej nawigacji door-to-door. Piękna sprawa dla wracających po pijaku z imprezy. :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-2-123.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet