Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Firefox OS - więcej zrzutów ekranu [ankieta]

Firefox OS - więcej zrzutów ekranu [ankieta]

Q! 19 Lipca 2012 22:07

0 0

Do sieci trafiły kolejne zrzuty ekranu systemu Firefox OS. Jak będzie wyglądać najmłodsza platforma mobilna?

System mobilny Firefox OS pojawi się na rynku w 2013 roku - szerej o tym pisaliśmy w tej wiadomości. Jednak zanim to nastąpi, zapraszamy do galerii prezentującej jego wygląd oraz możliwości.

firefox os screen shot firefox os screen shot firefox os screen shot firefox os screen shot

firefox os screen shot firefox os screen shot firefox os screen shot firefox os screen shot




firefox os screen shot firefox os screen shot

Co sądzisz o wyglądzie systemu Firefox OS?

Podoba mi się
35.02%
Nic szczególnego
42.02%
Nie podoba mi się
11.87%
Nie mam zdania
11.09%

Wszystkich głosujących: 514




Źródło tekstu: Business Insider, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2012-07-19 23:56:11

    Hm, na razie nie ma o czym mówić: kilka screenshotów wstępnej fazy/propozycji UI. Akurat to można bardzo szybko zmienić. Ważniejsze będzie to, jak będzie DZIAŁAĆ platforma Firefox OS. Sam interfejs użytkownika niewiele mówi...

  • 0

    7. ~  2012-07-20 01:07:00  host: user-109-243-116-131.play-internet.pl

    O jejku! To ma ikonki!

  • 0

    8. ~omh  2012-07-20 06:05:38  host: 176-96-162-133.nstream.pl

    Czekam aż opera swój system wypuści. Chyba że ją mcdonald wyprzedzi.

  • 1

    9. ~  2012-07-20 06:06:21  host: z29-10.opera-mini.net

    To chrome puchnie. Instalka ma ponad 50 mega.

  • 0

    10. ~Lord_kr  2012-07-20 07:55:16  host: 188.28.22.190.threembb.co.uk

    Hmm... Nie wiem czemu lecz czuje tu fake'a, jakos to zbyt przypomina przerobionego IOSa

  • 0

    11. ~Krzysztof  2012-07-20 08:55:27  host: atv84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @applefan_ - co do aplikacji to kojarzysz HTML5? Miło by było jakbyś miał odrobinę pojęcia o tym co komentujesz ;)

  • 0

    12. ~Luka  2012-07-20 09:47:25  host: awu74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Krzysztofie kto by na tym portalu nie chciał aby ten zacny użytkownik troszkę więcej poczytał o telefonach o tym jak się buduję systemy operacyjne...

  • 0

    13.  2012-07-20 09:48:49

    @11 nie wymagasz przypadkiem za dużo? Jakby miał pojęcie o tym o czym pisze przestałby być applefanem.

  • 0

    14.  2012-07-20 10:23:11

    Napiszę tak: jak na system operacyjny dla "prostych" telefonów z niższej półki to wygląda to rewelacyjnie. Jeśli takie coś będzie w telefonach za 200 zł to szykuje się prawdziwa rewolucja :)

  • 0

    15.  2012-07-20 10:23:13

    @4 istnieje duże prawdopodobieństwo, że aplikacje łatwo będzie przerzucić z androida, coś w stylu BlackBerry PlayBook.

  • 0

    16. ~kolo  2012-07-20 11:40:26  host: rev-213.189.47.139.atman.pl

    logika jak z Androida i iOS, wiec "looks OK" ale jajec nie urywa. Grunt zeby system byl stabilny, bezpieczny, przyjazny dla developerow i nie wymagal nie wiadomo jakiego hardware

  • 0

    17. ~  2012-07-20 12:09:29  host: gnat2.ap-media.pl

    i ZNÓW BEDZIE GAMA TELEFONÓW I ZNÓW TRZEBA BEDZIE ZMIENIAC TELEFON ? MASKARA !!!

  • 0

    18. ~mk  2012-07-20 12:42:18  host: awl117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wygląda ciekawie

  • 0

    19.  2012-07-20 13:43:33

    O tym systemie słychać już od dłuższego czasu. Idea zapożyczona jest z przeglądarki Firefox do której dość łatwo tworzyć rozszerzenia - i w tym przypadku ma myć podobnie: Mozilla dostarczy platformę a społeczność będzie pisała rozszerzenia (czyli jakby dodatkowe aplikacje). Pomysł ciekawy, zwłaszcza w kontekście rosnących mocy obliczeniowych smartfonów. A wiele z obecnie istniejących pluginów do FF dałoby się w takim systemie zastosować.

  • 0

    20. ~raptoos  2012-07-20 14:55:39  host: qj100.internetdsl.tpnet.pl

    te zrzuty ekranu to tylko concepty... Ciekawe, czy jednego działającego builda mają

  • 0

    21.  2012-07-20 15:00:20

    raptoos: ma na pewno ZTE.

  • 0

    22. ~ktoś  2012-07-20 23:53:25  host: abcv8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Będzie można zainstalować na telefonach Zamiast androida? Bo nie znam się:)

  • 0

    23.  2012-07-21 00:23:19

    Ubuntu phone z Unity zrobił by na mnie większe wrażenie, lecz niestety poki co to są tylko marzenia :/ , Patrząc na to co teraz produkują BlackBerry wydaje się jedyną rozsądną marką

  • 0

    24. ~mm  2012-07-21 03:46:17  host: host-89-228-174-21.dynamic.mm.pl

    słodki panie, zainwestujcie w jakąś przeglądarkę obrazków. lub przynajmniej dajcie normalne linki zamiast javy.

  • 0

    25. ~gringo  2012-07-21 10:01:15  host: dat4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeżeli ten OS będzie działał tak samo jak ich przeglądarka, to ja podziękuję i popatrze z boku ;-)

Dodaj swoją opinię