Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Firefox OS - kolejne zrzuty ekranu

Firefox OS - kolejne zrzuty ekranu

Q! 2 Sierpnia 2012 17:38

0 0
Do sieci trafiły kolejne zrzuty ekranu prezentujące mobilny system Firefox OS.

W połowie lipca do sieci trafiły wcześniejsze zrzuty ekranu z systemu. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości. Sam system trafi na rynek w 2013 roku, o czym szerzej informowaliśmy tutaj.

firefox os sierpien firefox os sierpien firefox os sierpien firefox os sierpien
firefox os sierpien firefox os sierpien




Źródło tekstu: Twitter     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~kasia  2012-08-02 17:50:06  host: 87-207-18-239.dynamic.chello.pl

    skąd to mogę ściągnąć na nokie?

  • 0

    2.  2012-08-02 17:53:04

    Rok 2012. Niby nowy system a sposób obsługi (ikonki) z lat 70-tych ubiegłego wieku. Dlaczego tylko MS, ze swoimi kafelkami, stawia na innowacje??

  • 1

    3. ~  2012-08-02 18:18:22  host: 31.41.144.41

    @2. A co ci się tak podobają te kafelki. Ja mam ich dość dużo w łazience i jakoś nie chwalę się tym. Najpewniej w FireFox OS będą również odpowiedniki widgetów i dla aplikacji, które wyświetlają aktualne informacje będzie to najlepsze rozwiązanie.

  • 1

    4. ~  2012-08-02 18:53:44  host: z25-14.opera-mini.net

    To wszystko juz bylo. Android Bada Symbian Ios wszystko wyglada i dziala podobnie a w konkretach identycznie. Czas na telefon sterowany tylko glosem. Polaczenie technologi rozpoznawania mowy z czytaniem z ruchu ust i kupuje.

  • 1

    5. ~  2012-08-02 19:03:51  host: 31.41.144.41

    @4. Spokojnie. Już takie prace są prowadzone, ale niestety najwcześniej dotyczyło to będzie języka angielskiego. Na polski może nam przyjść długo poczekać. Poza tym sterowanie głosem nie zawsze jest wygodne. Chyba nie chcesz, aby w pracy koledzy słyszeli jak każesz telefonowi wybrać numer do mamy ;).

  • 1

    6.  2012-08-02 19:06:06

    @4 przy calej doskonalosci i swietnego wekonania SIRI nie uwazam zeby sterowanie glosem bylo kiedys dominujace. Nie mam ochoty za kazdem razem gadac do telefonu zeby wykonac nawet proste czynnosci.

  • 1

    7. ~Szumi  2012-08-02 19:15:42  host: public95381.xdsl.centertel.pl

    Ciekawe czy w ostatecznej wersji będzie funkcja zapisywania screenshotów, tak jak tu. :)

  • -1

    8. ~mnb  2012-08-02 19:21:18  host: ip-51-9.zax.pl

    Jakieś to takie adroidowo - iphonowe. Mnie osobiście się to nie podoba.

  • 1

    9. ~zen  2012-08-02 19:29:12  host: 199.33.85.79.rev.sfr.net

    @6 poza szczegółem że siri została ukradziona jakiejś chińskiej firmie. Nawet dziady z appla ikonki nie zmienili. A tą doskonałość można wsadzić między bajki więc się tak nie podniecaj. Zresztą sriri zawsze będzie w fazie beta bo to crap produkt. http://www.youtube.com/watch?v=hZyD8-T-C0I&feature=player_em bedded

  • 1

    10.  2012-08-02 19:57:38

    applefan ma racje sterowanie głosem to ZAWSZE będzie tylko dodatek. Ja ciągle czekam na wszczepki(jak w "Czarnych Oceanach" Dukaja) albo chociaż jakieś rozwinięcie pomysłu sony "Floating Touch", coś w stylu dodania przestrzeni w system np. możliwość rozstawiania ikon na ekranie, tak że te mniejsze(oddalone) można wciskać kładąc palec bliżej, a te większe mając palec dalej od ekranu(chyba to opatentuje :P )

  • -1

    11.  2012-08-02 20:03:07

    Pytanie co niby ten system ma do zaoferowania? Będzie dopłacał użytkownikowi za użytkowanie? Bo w sumie nie wiadomo jaki cel ma ten system, chcą chyba pokazać, że mają możliwości.

  • 1

    12.  2012-08-02 20:04:54

    System ma szansę pod warunkiem, że telefony będą jak dziś komputery czyli użytkownik decyduje jaki system chce zainstalować M$/Apple/Linux.

  • 1

    13. ~dav  2012-08-02 20:11:08  host: 87-204-10-63.ip.netia.com.pl

    trzymam kciuki za Mozille. W koncu bedzie na rynku wpelni otwarty i wolny mobilny system korzystajacy z otwartych standardow.

  • 1

    14. ~miuk  2012-08-02 20:25:35  host: user-164-127-215-240.play-internet.pl

    Popieram! :)

  • 1

    15.  2012-08-02 20:42:53

    @11: A bardzo, że pojawia się coś nowego. Jest pełno ludzi (np. ja), których wcale nie zachwyca cały ten Android (korzystam, bo lepszej alternatywy nie ma). Jeśli pojawi się nowy OS, będzie niegłupio zrobiony, bez ograniczeń i z wsparciem jakiejś dużej, poważnej firmy, to ma szanse. Meego świetnie się zapowiadało, system jest naprawdę dobry i obiecujący, ale debilna polityka Nokii zabiła go w zarodku. Ja z chęcią spróbuję czegoś nowego, tym bardziej, że wszystkich OS'ów już próbowałem :)

  • 1

    16. ~zen  2012-08-02 21:54:07  host: 199.33.85.79.rev.sfr.net

    @ applefan tutaj podsyłąm Ci dowód na to , że siri nie dorasta do pięt Google serch, zacznij od 3:10 http://www.youtube.com/watch?v=grmixtB9dZM&feature=g-vrec

  • 0

    18. ~  2012-08-03 11:18:17  host: z31-16.opera-mini.net

    system prezentuje się estetycznie tylko dlaczego nie ma screenu ekranu domowego? Może mieś szansę zaisnieć jeżeli będzie otwarty, z dobrym sklepem i z widgetami.

  • 0

    19. ~MIKU  2012-08-03 16:12:00  host: 178.219.120.38

    w końcu coś innego niż android

Dodaj swoją opinię