Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Firefox Focus trafia na Androida

Firefox Focus trafia na Androida

orson_dzi 20 Czerwca 2017 12:44

4 2

firefox focus

Firefox Focus, który od ubiegłego roku jest dostępny dla urządzeń z iOS, trafia na Androida.

Firefox kieruje Focus do osób, dla których ważna jest poufność i ochrona danych. Aplikacja jest pozbawiona kart, śledzących reklam (trackerów), a zamknięcie sesji odbywa się za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Jednocześnie wraz z zamknięciem sesji usuwana jest cała historia przeglądania.




W wersji na Androida Mozilla dodała licznik trackerów, dzięki któremu można sprawdzić ile reklam śledzi nas na danej stronie internetowej, możliwość wyłączenia ich blokowania oraz powiadomienia, które przypominają o działaniu aplikacji w tle.

Aplikacja jest już dostępna w Google Play.

Źródło tekstu: Firefox     

Dodaj do:

Tagi: android | firefox focus | firefox

w sumie: 27
  • 0

    8.  2017-06-20 15:39:39

    orson_dzi - sorry, ale myślę, że po komentarzu 6, ten nick powinien dostać bana ;-) To już nie jest zabawne.

  • 0

    9. ~rrrr  2017-06-20 15:55:42  host: host-89-230-176-59.dynamic.mm.pl

    komórkomat zrobił już nie trzeba kilku dób wystarczy ctrl+c , ctrl+v

  • 0

    11. ~r  2017-06-20 15:56:13  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    wlo: czytaj tylko zabawne wpisy, resztę pomijaj. Hmmm, albo czytaj wszystko. Bo jednak ja mam z pewnych rzeczy ubaw.

  • 0

    13.  2017-06-20 15:59:54

    11 - w żarcie to powiedziałem ;-)
    A z głupiego dowcipu - bo to chyba coś takiego miało być, do tego nieudanego nawet, ja się nie śmieję.

  • 0

    14.  2017-06-20 16:00:20

    12 - ja zaapelowałem, Ty też możesz ;-)

  • 0

    15.  2017-06-20 16:01:10

    12). weź se znajdź inne zdjęcie trollu, kłamco, cwaniaczku i złodzieju.

  • 0

    16. ~O.o  2017-06-20 16:07:09  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    może jakieś komentarze na temat... ? ile można...

  • 0

    19.  2017-06-20 16:29:02

    Focus? Pewnie, przyda się.
    o ile zbyt dużo MB nie zajmuje plik i działa stabilnie.

  • 0

    20. ~  2017-06-20 16:31:15  host: user-94-254-129-66.play-internet.pl

    @3 i lepiej szpiegujące.

  • -1

    21. ~Calm7  2017-06-20 16:34:04  host: user-94-254-131-235.play-internet.pl

    @18. w każdym wieku będąc należy zwalczać szkodniki a jakte wyżej wzmiankowane czerwone chwasty. wiek moj nie jest podeszły numerze 18. jednak dopiero jak przejdziesz mutacje i obrosniesz...tu i uwdzie to zrozumiesz że bedac nastolatkiem mało wiedziałęś o członach.

  • 0

    22. ~  2017-06-20 16:45:24  host: n28-02-12.opera-mini.net

    @21 Twoja odpowiedż do 18@ jest pię
    kna. To on się nie pomylił. Masz swój wiek i znasz się na tym

  • 0

    23.  2017-06-20 16:50:37

    21, 17, 12, 6).
    proszę SoG BZZP.

  • 0

    24. ~Ola  2017-06-20 17:37:12  host: ip-37-248-253-234.a2mobile.pl

    Zestawienie dla pre-paid Jakies trudne do zrobienia nie jest.... Ale po co.... Jakiś artykuł bez celu o roamingu jest 3 po 3...

  • 0

    26. ~wierszyk z tej okazji  2017-06-20 17:50:09  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    czary mary hokus pokus na androida trafił firefox focus

  • 0

    27.  2017-06-20 17:50:12

    @5 orson dzi, a masz takie info z dobrego zrodelka :-) ja pytalem to nikt nic nie wie, za malutki jestem.
    A moze masz info co to bedzie, jakie zmiany i na kiedy :-)

  • 0

    28.  2017-06-20 17:55:00

    adziu82 - na tym etapie wszyscy są malutcy. To tylko wnioski z lektury promocji czy zasad roamingowych - przetaczają się tam różne przyszłe (choć niedalekie) daty ;-) Stąd m.in. mowa o szykowanych zmianach.

    Trzeba czekać.

  • 0

    29.  2017-06-20 17:59:43

    @28 wlo, tez tak mysle. Ale jako, ze Panowie Redaktorzy maja swoje znajomosci, to moze ( jak cos wiedza ) by przedstawili cos :-)
    Ale mysle, ze jak by wiedzieli cos, dali by nam znac.

  • 0

    30.  2017-06-20 18:08:30

    @27 Strzępki urwanych zdań. Ale jak myślisz, po co w cennikach roamingowych pojawiły się miejscami daty, np. umowy zawarte od do itp.

  • 0

    31. ~elooki  2017-06-21 00:28:09  host: x55b62a1f.dyn.telefonica.de

    ktos wie dlaczego dla mojego fona na androidzie , ta appka nie da sie zaistalowac??? asus zc550kl zenfone max, 6

  • 0

    32.  2017-06-21 16:41:13

    Już sie tak do chrome przyzwyczaiłem, że firefoxa testować mi się nie chce.

Dodaj swoją opinię