Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Firefox 4 dla telefonów z Androidem

Firefox 4 dla telefonów z Androidem

LuiN 28 Marca 2011 21:16

1 0
AndroidCentral udostępnił prezentację nowej przeglądarki mobilnej dla telefonów z systemem Android - Mozilla Firefox 4.

Jedną z ciekawszych cech aplikacji jest możliwość pełnej synchronizacji danych z przeglądarką na komputerze - w tym nawet zapamiętanych danych z formularzy i haseł. Nie mogło też zabraknąć znanych z desktopowej wersji aplikacji obsługi pluginów.






Źródło tekstu: AndroidCentral, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 1

    2.  2011-03-28 21:29:16

    Przecież w operze mobile od dawna jest synchronizacja zakładek, nazywa się opera link

  • 0

    3. ~code  2011-03-28 21:48:45  host: 89-78-99-210.dynamic.chello.pl

    haseł również?

  • 0

    4.  2011-03-28 21:48:59

    Synchronizacja to głupota jak by samemu nie można było ustawić w telefonie. Szybciej i prościej.

  • -3

    5. ~  2011-03-28 21:56:51  host: p15-04.opera-mini.net

    Cd4 miałem fabrycznie ustawione 6 zakładek w operze i nie mogłem tego syfu zwykłym sposobem wywalić. Wywaliłem opere, a dokładnie jedną z oper i ściągnęłem bolta, super chodzi i czasem się przydaje.

  • 3

    6.  2011-03-28 22:08:54

    5. Brawo dla ciebie, a wystarczylo przytrzymac dluzej na wybranej zakladce a pojawialo sie dodatkowe menu

  • 0

    7. ~  2011-03-28 22:40:09  host: 75.126.123.216-static.reverse.softlayer.com

    Opera mobile pójdzie na każdym fonie z androidem z softem 2.x,firefox tylko na naprawdę mocnych smartfonach

  • 0

    8. ~  2011-03-28 22:57:52  host: z09-10.opera-mini.net

    Poszukujacym moge polecic bardzo fajna przegladarke na Androida czyli Miren Browser. rcicho

  • -1

    9. ~N70  2011-03-28 23:03:42  host: public-gprs15907.centertel.pl

    Ja mam Operę Mobile na Symbiana i mi starcza.

  • 0

    10.  2011-03-28 23:44:52

    Jeśli chodzi o Androida to raczej Dolphin nie posiada konkurencji, Opera Mini dobra jak się jedzie na EDGE.

  • 0

    11.  2011-03-29 00:04:47

    Dokładnie jak kwistas, dolphin'a do normalnego przeglądania a opere mini jak się pakiet kończy lub mamy ograniczoną prędkość ;)

  • 0

    12. ~  2011-03-29 00:29:43  host: 88-199-232-98.tktelekom.pl

    dolphin HD na adroida jest najwygodniejszy . polecam wszystkim korzystającym z tego systemu

  • -1

    13. ~  2011-03-29 00:32:30  host: z21-11.opera-mini.net

    opera bije firefoxa

  • 0

    14. ~Maq  2011-03-29 06:49:24  host: adae169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Popieram przedmówców, Dolphin HD najlepiej sobie radzi z wyświetlaniem różnych stron przy których Opera się krzaczy. Opera Mini jest dobra tylko przy ograniczonym pakiecie danych, natomiast Opera Mobile to jest jakieś totalne nieporozumienie, zajmuje dużo pamięci, a tak naprawdę nie niesie ze sobą nic szczególnego, szczególnie po ostatniej aktualizacji wersji mini. Firefoxa nie dane mi było testować na Androidzie ponieważ pierwsza beta wywalała mi się w trakcie uruchamiania. Wiem tylko że dużo ważyła...

  • 0

    15. ~romano  2011-03-29 07:12:52  host: public-gprs192903.centertel.pl

    czy w orange jest jakas awaria?

  • 0

    16.  2011-03-29 08:25:32

    Szkoda, że nie chociaż dla Symbiana albo dla Jav'y. Tak to żadna rewelacja.

  • 0

    17. ~  2011-03-29 08:28:27  host: afbi103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    słyszałem o zanikach sygnału w play , ale dopiero gdy włozyłem do telefonu karte łorendż dowiedziałem się co to są te zaniki

  • 0

    18.  2011-03-29 17:03:22

    Wracając do Opery... Jak w Operze Mini 6 (w wersji na symbiana i na telefonie klawiaturowym) edytować te "domyślne" zakładki? Chciałbym je zmienić ale za głupi jestem, żeby temu podołać ;-)

  • 0

    19. ~  2011-03-29 19:30:26  host: host-89-230-218-178.lublin.mm.pl

    @18 wystarczy przytrzymac klawisz otworz na wybranej zakladce i pojawia sie menu "wyczysc, edytuj"

  • 0

    20.  2011-03-30 12:10:43

    No nie wiem czy to będzie sukcesem dla Mozilli.. bo przecież posiadacie smartphone-ów używają raczej Operę Mini. Może kilka ludzi (na pewno mało, bo większość posiadaców już ma własną negatywną opinie o tej przeglądarce) wypróbuje ten nowy firefox ale myślę, że tyle samo bugów będzie w nim jak wcześniej..

  • 0

    21.  2011-03-30 18:02:55

    19. Dziękuję ;-)

Dodaj swoją opinię