Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Finder przejęty przez TomToma

Finder przejęty przez TomToma

sirmark 4 Stycznia 2016 13:49

0 0

TomTom poinformował, że nabył polską spółkę Finder, dostawcę usług zarządzania flotą.

Przejęcie, które nastąpiło z końcem grudnia 2015 r. wzmocnić ma pozycję firmy TomTom Telematics jako lidera usług zarządzania flotą oraz telematyki w Europie i najszybciej rosnącego dostawcy w tej branży.

Przejęcie dodaje ponad 60 tys. subskrypcji do bazy TomTom Telematics, w efekcie czego obejmuje ona ok. 600 tys. monitorowanych pojazdów.
Firma nie planuje ujawnić większej ilości szczegółów transakcji.

TomTom Telematics jest oddziałem firmy TomTom zajmującym się rozwiązaniami do zarządzania flotą, telematyką pojazdową i samochodowymi usługami. Platforma WebFleet jest rozwiązaniem SaaS (Software-as-a-Service solution), w ramach którego świadczona jest usługa udostępniania oprogramowania. Używają go małe i duże firmy w celu poprawy wydajności pojazdów, oszczędzania paliwa, wspierania kierowców i zwiększenia ogólnej efektywności całej floty. Firma dostarcza też profilowanych usług dla branży ubezpieczeń, najmu i leasingu samochodów, importerów samochodów oraz firm świadczących usługi innym przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym.

Źródło tekstu: TomTom     

Dodaj do:

Tagi: tomtom | finder

w sumie: 1
  • 1

    1. ~Punk  2016-01-05 00:57:10  host: apn-77-112-90-179.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie ma to jak rozwinąć interes i go sprzedać, tyPOwe to dla Polski i polaków.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet