Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Finalny rozwód Germanosa z PTC

Finalny rozwód Germanosa z PTC

WitekT 9 Sierpnia 2007 12:12

0 0
PTC całkowicie kończy współpracę z Germanosem. Po odejściu sieci sprzedaży tego dealera do Play, Germanos prowadził jeszcze 21 sklepów frenczyzowych, prowadzonych jako sklepy firmowe pod marką Ery.

Grzegorz Bors, odpowiedzialny za sieć sprzedaży w PTC, powiedział, że z 21 sklepów 17 już zostało przejętych od Germanosa, a pozostałe 4 przejdą do końca sierpnia. Według niego, cały proces przebiega bez zakłóceń.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-08-09 12:19:11  host: staticline23090.toya.net.pl

    Szkoda :(

  • 0

    2. ~berdys  2007-08-09 12:27:28  host: 36.grybow.net.pl

    biedna Era.. taki policzek z tym Germanosem ;] poza tym.. kto tu z kim skonczyl.. ;];] dobrze im tak.... okopujcie sie dalej, Panowie z Ery :) czeka was wojna pozycyjna - doslownie :)

  • 0

    3.  2007-08-09 13:35:30

    W Zlotych Tarasach/Warszawa ul. Zlota jest naprawde zabawnie... pierwszy PlayZone jest na parterze (zmienili lokacje, pierwotnie (po otwarciu CH) mial byc naprzeciwko po lewej stronie (niby jeszcze jedna lokacja mialaby byc...?)), w Empiku (trzypoziomowy) drugi PlayZone (na pierwszym pietrze bodajze), w Saturnie trzeci PlayZone (piettro drugie) i na dodatek przy pierwszym PlayZone na parterze po prawej po tej samej stronie pasazu jest jeszcze Germanos... (ktory juz nie sprzedaje Ery, ale Playa takze nie (choc sprzedaje Internet Netii bodajze) - bo, cytuje pracownice, odpowiedz sprzed kwartalu or so "jest juz zbyt duzo punktow Playa" (w centrum handlowym)) Zeby jeszcze bardziej was rozbawic powiem tylko tyle, ze nie ma w Zlotych Tarasach sklepu ani Ery, ani Plusa, ani Orange... nie wspominajac o wyspie Heyah, czy innego tam Sami Swoi albo mBanku :) Ogolnie rzecz biorac, w niektorych miejscach Play rzadzi... - czy sie tego chce, czy nie. (skadinad ciekawe, jakie zaprezentuja innowacje w taryfach w pierwszej polowie grudnia, ja tam czekam z niecierpliwoscia).

  • 0

    4.  2007-08-09 14:13:09

    glowna sila napedowa nowych klientow byly salony wiec era dostala juz zapewne i jeszcze dostanie po tylku. to sprzedawca sugeruje klientowi oferte a nie odwrotnie i sprzedaz play'a bedzie rosla, tym bardziej ze ludzie ciagle czekaja na zdecydowane ruchy swoich operatorow, ale to szybko nie nastapi. sam odwiedze germanosa 20go ktoregos wrzesnia, to bedzie ten sam salon, gdzie 4 lata wczesniej bralem abo ery, przewrotny ten los .... :)))

  • 0

    5.  2007-08-09 14:42:51

    rozchmurzcie sie, obstawiam ze ptc podpisze umowe z czyms lepszym niz germanos :)

  • 0

    6. ~Templariusz  2007-08-09 14:50:51  host: staticline23090.toya.net.pl

    Chyba z kimś :D

  • 0

    7.  2007-08-09 16:00:03

    jak widze to jest bardzo cicho po odejsciu germanosa od ery a play jeszcze nie cieszy sie taka marka i pewnie jeszcze dlugo nie stana na nogi jak dawniej to bylo pod szyldem ery

  • 0

    8. ~miernik  2007-08-09 17:03:27  host: apn-99-3.gprspla.plusgsm.pl

    Ja nie rozumiem jak ilość salonów może mieć wpływ na ilość abonentów, przecież nie zostaje się abonentem dlatego ża salon był blisko? Ja przynajmniej oblukuję w Internecie ofertę w sensie ceny za połączenia, a potem patrzę kto mi to sprzeda, a nie na odwrót.

  • 0

    9. ~hmm  2007-08-09 18:31:23  host: gw-147-37.siec.alfa.pl

    @miernik to Ty.. a przeciętny Kowalski idzie często do salonu bo widział reklamę w TV i inne takie.. chociaż trzeba powiedzieć że rynek jest już raczej nasycony i naiwnych coraz mniej.. albo idzie sobie Kowalski ulicą a tu salon firmowy a przecież w TV widział ich taką fajną reklamę - wejdę poznam "szczegóły",, i już go mają, w tym sensie Era ma gorzej: szuka K. salonu Ery i nie może znaleźć.. a jak już znajdzie to tam kolejka... no ale jak zobaczy kolejkę może pomyśleć - muszą mieć dobrą ofertę że tu tak tłoczno :)

  • 0

    10. ~  2007-08-09 19:18:10  host: dxr215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Raczej pomyśli ,,jak zawsze będę musiał stać w takich kolejkach, to ja ich ...''.

  • 0

    11. ~  2007-08-09 20:15:42  host: aclr184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przeżywacie te złote tarasy. Trzeba być głupim by kupowac na siłe komórke w danym centrum handlowym, jeśli chce kupić w erze, a nie mają oni swojego punktu w danym centrum to kupię gdzie indziej, a nie będę korzystał z playa.

  • 0

    12. ~  2007-08-11 10:10:24  host: host8925159179.3s.pl

    Ja sie ciesze że Era po dupie dostałą choć sam mam abo 2 tele w erze. Zachowywali się ja gówniarze to teraz są młoty wyspiarze... Taka dduża firma a takie małe wysepki ma w centrach handlowych hahahaha

  • 0