Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Finalna Opera Mini już dostępna

Finalna Opera Mini już dostępna

WitekT 30 Stycznia 2006 11:20

0 0
Opera oficjalnie udostępniła dla wszystkich oficjalną i finalną wersję swojego najnowszego dziecka – przeglądarki Opera Mini.

Przeglądarka działa na telefonach z Javą MIDP 1.0 i 2.0. Aplikacja łączy się ze specjalnym proxy, które "kompresuje" stronę www i przystosowuje ją do małych wyświetlaczy komórek, dzięki czemu umożliwia wygodne sufrowanie po Internecie.

Przeglądarkę można pobrać za darmo ze strony mini.opera.com.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2006-01-30 12:43:08

    Hmm ciekawe na czym Opera zarabia dajac darmowo mini ?;) Wada mini jest to ze nie ma downloadu i obslugi ssl :/

  • 0

    5. ~  2006-01-30 13:22:15  host: 80.232.117.20

    Ale spod Operki nie moge sie podpisac na Telepolis;-) MiniOper , 6822 czyli pelna klawiaturka do tego pakiet gprs - REWELACJA. Faktem jest jednak , ze jesli chodzi o czytelnosc to na k700 , k500 , k750i jest to rewelacja do kwadratu :-)

  • 0

    6. ~Jazz  2006-01-30 14:15:43  host: pc15.kasa-chorych.silesia.pl

    Opera Software dostaję kasę od Google za wyszukiwanie, dlatego stona główna zawiera właśnie tą wyszukiwarkę.

  • 0

    7.  2006-01-30 14:52:20

    operka jest swietna :-) ale to wie kazdy, kto sprobowal ;-) brakuje mi jeszcze tylko(?:-) przegladania w trybie landscape - to by byl juz odlot :-D

  • 0

    8. ~Lukas  2006-01-30 15:08:48  host: xdsl-3387.wroclaw.dialog.net.pl

    a mi nie chce dzialac. ciagle pisze "przetwarzanie" i nic. Moze ktos pomoc? SE k700i. W plusie.

  • 0

    9.  2006-01-30 15:17:21

    *** Lukas - a dobrze masz ustawiony profil gprs?

  • 0

    10. ~wlo  2006-01-30 15:21:48  host: asy157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lukas - ja wiem... ale sprawdziłeś połączenie?

  • 0

    11. ~kamil1221  2006-01-30 15:22:12  host: host-ip134-131.crowley.pl

    dziasia ja sciagnelemna na myX6-2 ale co jakis blad wyskakuje ze nie mam prowilu wap/3G i nie wiem o co chodzi ale i tak jest fajnie

  • 0

    12.  2006-01-30 15:36:18

    Ja dosyć często zaglądam na telepolis.pl na newsy i forum. Dzieki MiniOperze można sie normalnie logowac. Przez wap nie na wszystkich stronach jest to możliwe.

  • 0

    13. ~  2006-01-30 17:17:05  host: 80.232.117.20

    O , to prawda. Co tu duzo mowic , kto uzywal , ten wie jak doskonaly i jakiej klasy jest to produkt. ***lucas - stworzenie konta w SonyEryku , to w zasadzie tylko wpisanie APNu: internet badz www.plusgsm.pl :-)

  • 0

    14. ~Lukas  2006-01-30 21:43:36  host: xdsl-3387.wroclaw.dialog.net.pl

    mam wszystko wpisane, uzywam wapa i neta normalnie z pozycji telefonu, jednak opera nie dziala. sciagnalem tez wszystkie ustawienia ze strony plusa i dalej nie dziala. probowalem wszystkie profile.

  • 0

    15.  2006-01-30 23:51:58

    *** Lukas - a ktorej wersji operki uzywasz? low- czy hi-res? sprobuj obydwoch i daj znac jak sie sprawy maja :-)

  • 0

    16. ~Lukas  2006-01-31 08:58:53  host: xdsl-3387.wroclaw.dialog.net.pl

    wszedlem na mini.opera.com na telefonie i sciagnalem.
    ciagle nie dziala, czyli wina pewnie musi byc w ustawieniach profilu internetowego, gdyz opera nic nie wysyla i nic nie odbiera. Ma ktos k700i w plusie? Jesli tak to niech przepisze mi co ma dokladnie wpisane w profilu internetowym ktory uzywa.

  • 0

    17. ~sharky  2006-01-31 11:20:02  host: 121-9.espol.com.pl

    @Lukas: Sprawdz to: menu->ustawienia->lacznaos->ust.Java i tu wybierz profil INTERNET_GPRS.
    A Opera dziala super. Szkoda tylko ze blednie zlicza dane (menu->pomoc->o operze - i tu na samym dole jest pozycja przeslano kb).

  • 0

    18. ~Lukas  2006-01-31 13:36:04  host: xdsl-3387.wroclaw.dialog.net.pl

    sharky, dzieki, wszystko sie wyjasnilo, chodzilo o to wlasnie co napisales. Dzieki

  • 0

    19.  2006-01-31 13:36:17

    operka jest świetna teraz dodatkowo polski interfejs:) do pełni szczęscia brakuje mi tylko wiekszego wyświetlacza mój k500i wydaje się troszke mały

  • 0

    20. ~Or@cle  2006-01-31 14:55:38  host: sub214-194.elpos.net

    Witam
    mam telefon K700i w era tak tak i umnie niestety nie działa. i pytanie jest nastepujace czy ktos wie w czym tkwi problem odrazu zaznaczam ze na poczatku przeprowadzilem testowanie ale i tak po okolo 3 min wyskakuje komunikat z błędem
    prosze o pomoc

  • 0

    21. ~ZIoMM  2006-02-12 20:42:32  host: cgf238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam SE k750i i mi nie działa :(

  • 0

    22. ~felix68  2006-05-08 07:39:58  host: dcx37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mam pytanko czy jak mam ta opere mini to mi pobiera w grps czy w wapie bo ostatnio za 66tys bajtow zaplacilem 2.5zł? to jest to w gprs?

  • 0

    23. ~Pacver  2006-05-13 17:09:44  host: aog210.internetdsl.tpnet.pl

    Ja mam 7600 i spoko śmiga. :)
    (Przydaje sie do OGame)

Dodaj swoją opinię